18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głodna nie jesteś sobą

boskimiszcz • 2020-10-29, 23:58
Ruda z krzywą grzywką zajada się dzieckiem :lodowka:

No z takim przekazem, to lewaki na pewno pociągną za sobą tłumy :plzdie:

garota

2020-10-30, 00:10
Od razu z widać po mordzie że to jakaś obleśne pie**olona lezba. Mam nadzieję że ktoś jej przyk***i w tego nochala.

sothis

2020-10-30, 00:11
A to nie jest właśnie zapodana z tego jebnietego odłamu prawej strony szydera z lewych?

sothis

2020-10-30, 00:16
garota napisał/a:

Od razu z widać po mordzie że to jakaś obleśne pie**olona lezba. Mam nadzieję że ktoś jej przyk***i w tego nochala.



Szanowny kolega zdaje się, że pozwolił zwieść się propagandowym nawoływaniom, mającym na celu skłócanie narodu :) lezbijki nie zawsze są brzydkie i jebniete, nie każdy gej to wojujący pedał etc. Tak samo jak nie każdy ksiądz marzy o r*chaniu dzieci. Zachęcam, by nie dać się szczuć, bo polityka 'dzieł i rządź' służy władzy a nie nam :)

kacper060

2020-10-30, 00:36
Łyżeczką by lepiej sie nabierało

wertuqq

2020-10-30, 01:52
Przecież to jakiś pedał w peruce.

DrPromill

2020-10-30, 03:09
Ten film był wrzucony na tiktoka z podpisem "Jak prawica wyobraża sobie aborcję".

Z racji tego, że TVP wykorzystało ten film bez podpisu zapewne sprawa trafi do sądu.
Na insta @zuzol macie przypięte story, w pierwszym z nich jest cały materiał z TVP, na końcu wyżej wymieniona sprawa wraz ze screenem osoby, która ten filmik stworzyła.
Wyj***ne mam w piwa, praktycznie w ogóle się tutaj nie loguje i nie komentuje, ale piwkujcie proszę komentarz żeby był na górze, bo jednak wrzucanie tego filmiku bez podpisu jest... manipulacją?

POZDRO

Adix95

2020-10-30, 03:42
DrPromill napisał/a:

Ten film był wrzucony na tiktoka z podpisem "Jak prawica wyobraża sobie aborcję".
Z racji tego, że TVP wykorzystało ten film bez podpisu zapewne sprawa trafi do sądu.
Na insta @zuzol macie przypięte story, w pierwszym z nich jest cały materiał z TVP, na końcu wyżej wymieniona sprawa wraz ze screenem osoby, która ten filmik stworzyła.
Wyj***ne mam w piwa, praktycznie w ogóle się tutaj nie loguje i nie komentuje, ale piwkujcie proszę komentarz żeby był na górze, bo jednak wrzucanie tego filmiku bez podpisu jest... manipulacją?
POZDRO



Może paradoksalnie powinieneś częściej komentować

McQurwa

2020-10-30, 05:51
DrPromill napisał/a:

Ten film był wrzucony na tiktoka z podpisem "Jak prawica wyobraża sobie aborcję".
Z racji tego, że TVP wykorzystało ten film bez podpisu zapewne sprawa trafi do sądu.
Na insta @zuzol macie przypięte story, w pierwszym z nich jest cały materiał z TVP, na końcu wyżej wymieniona sprawa wraz ze screenem osoby, która ten filmik stworzyła.
Wyj***ne mam w piwa, praktycznie w ogóle się tutaj nie loguje i nie komentuje, ale piwkujcie proszę komentarz żeby był na górze, bo jednak wrzucanie tego filmiku bez podpisu jest... manipulacją?
POZDRO



Z podpisem czy bez podpisu,charakter i cel tego filmu nie został zmieniony.
Nie bądź taki małostkowy, konstytucja prawie nie działa, a Ty zajmujesz się takimi pierdułami. Przykre

kr...........81

2020-10-30, 07:00
Lepiej być lewakiem jak wami cioty które oddają własne dzieci księdzu po kolędzie żeby je wyr*chał tak to uznania nie zdobędziecie no ale trzeba zakazać aborcji bo księża będą mogli r*chać upośledzone dzieci bez konsekwencji takie dziecko nie poskarży na ciotę w czarnej kiecce pseudo przedstawiciela pseudo boga wyssanego z palca z nudów gdzieś kiedyś przez kogoś 99% idiotów z sadistica powinno mieć zakaz komentowania i zamieszczania materiałów jakich k***a kolwiek

Cz...........as

2020-10-30, 07:02
krisman1981 napisał/a:

99% idiotów z sadistica



Gratuluję, znajdujesz się w tak zacnym gronie.

CzerstWybut

2020-10-30, 07:22
krisman1981 napisał/a:

Lepiej być lewakiem jak wami cioty które oddają własne dzieci księdzu po kolędzie żeby je wyr*chał tak to uznania nie zdobędziecie no ale trzeba zakazać aborcji bo księża będą mogli r*chać upośledzone dzieci bez konsekwencji takie dziecko nie poskarży na ciotę w czarnej kiecce pseudo przedstawiciela pseudo boga wyssanego z palca z nudów gdzieś kiedyś przez kogoś 99% idiotów z sadistica powinno mieć zakaz komentowania i zamieszczania materiałów jakich k***a kolwiek



No niezły jesteś. Powinieneś k***a książki pisać dla ludzi twojego pokroju bo fantazjować to ty potrafisz.

:roll:

janlew

2020-10-30, 07:58
Żydokomuna to organizuje, więc się nie dziwie. Ale nie wiedziałem że z chlebków przeszli na sushi. Ech, widać nawet kabała poddała się lewackiej modzie