18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Globalne ocieplenie

mi...........80 • 2015-09-07, 06:58
Ekolodzy alarmują: Z powodu ocieplenia klimatu poziom wód w oceanach stale się podnosi...



...a wypełnianie oceanów Syryjczykami wcale nie pomaga.

wilkoala

2015-09-07, 08:04
Bo z ciał sryryjczyków należy robić falochrony i wały przeciwpowodziowe ,a nie wrzucać ich do morza powodując jeszcze większy wzrost jego poziomu.

binladden

2015-09-07, 08:18
@up ale topienie murzynów zwiększa albedo naszej planety, przez co więcej promieni Słońca jest odbijanych, spada temperatura, powiększa się czapa lodowa i spada poziom Wszechoceanu. Myśl! :lol:

hfbnmiuytp

2015-09-07, 10:19
Kiedy wy się k***a nauczycie, że śród tych imigrantów Syryjczycy stanowią ledwie 8%, tak k***a 8%! Większość to brudasy z Bałkanów oraz Afganistanu i Pakistanu.

Chmieluc

2015-09-07, 12:29
gówno i tak na wierzch wypłynie

fabiothethird

2015-09-07, 12:42
Bez sensu. Jak wypełnisz oceany ciałami (nieważne czy ciałami stałymi czy syryjskimi) to zadziała prawo Archimedesa, czyli masa cieczy wypartej jest równa masie ciała zanurzonego, czyli poziom wody jeszcze się podniesie. Wiem, że to tylko dowcip, ale użyj mózgu od czasu do czasu.

lukee85

2015-09-07, 12:56
Tutaj muszę się zgodzić z przedmówcą. Totalnie k***a bez sensu!


Po chwili zastanowienia...
Dobra, chyba jednak to może mieć sens.

_V...........k_

2015-09-07, 13:11
a rybki jak karmisz?

Yellow_Submarine

2015-09-07, 13:14
fabiothethird napisał/a:

Bez sensu. Jak wypełnisz oceany ciałami (nieważne czy ciałami stałymi czy syryjskimi) to zadziała prawo Archimedesa, czyli masa cieczy wypartej jest równa masie ciała zanurzonego, czyli poziom wody jeszcze się podniesie. Wiem, że to tylko dowcip, ale użyj mózgu od czasu do czasu.



no idiota...
właśnie o to chodzi, ekolodzy alarmują, że wskutek ocieplenia klimatu topią się lodowce i podnosi się poziom oceanów a dorzucanie imigrantów też przyczynia się do podniesienia poziomu wód.

a potem płaczą takie "że umowa była niejasna", "że źle zrozumiałem"

czytanie ze zrozumieniem + sarkazm i ironia = mission impossible

Kotliczek

2015-09-07, 13:22
Kradną ile mogą, ale to wciąż za mało. Pewnie chcą dopłynąć do europy żeby poszerzyć swoje możliwości :idzwch*j:

cerealkiller992

2015-09-07, 13:55
Warzywa głupiego dowcipu nie mogą zrozumiec...

fabiothethird

2015-09-07, 13:58
Yellow_Submarine napisał/a:



no idiota...
właśnie o to chodzi, ekolodzy alarmują, że wskutek ocieplenia klimatu topią się lodowce i podnosi się poziom oceanów a dorzucanie imigrantów też przyczynia się do podniesienia poziomu wód.

a potem płaczą takie "że umowa była niejasna", "że źle zrozumiałem"

czytanie ze zrozumieniem + sarkazm i ironia = mission impossible



Piszesz to samo co ja, tylko innymi słowami. Wyobraź sobie, że zrozumiałem ironię, tylko że podstawową zasadą jej działania jest realność. A to jest tak ironicznie, że aż się nie sprawdza. Nabijanie się z imigrantów na siłę, najzwyklejsza chęć zarobienia kilku wirtualnych piw. Kiedyś za wszelką cenę jeździło się po Bongmanie, teraz po uchodźcach. Dam sobie już spokój z tą dyskujsą, idę do Media Markt i jestem przekonany, że paru z was tam z całą pewnością nie spotkam.

~DMT

2015-09-07, 14:01
Ja pie**olę, a myślałem że wakacje już się skończyły...

Filogyna

2015-09-07, 14:54
fabiothethird napisał/a:



Piszesz to samo co ja, tylko innymi słowami. Wyobraź sobie, że zrozumiałem ironię, tylko że podstawową zasadą jej działania jest realność. A to jest tak ironicznie, że aż się nie sprawdza. Nabijanie się z imigrantów na siłę, najzwyklejsza chęć zarobienia kilku wirtualnych piw. Kiedyś za wszelką cenę jeździło się po Bongmanie, teraz po uchodźcach. Dam sobie już spokój z tą dyskujsą, idę do Media Markt i jestem przekonany, że paru z was tam z całą pewnością nie spotkam.



Ok, pomogę ci:

1. Ocieplenie klimatu powoduje podwyższenie się poziomu mórz.
2. Martwi to tym bardziej ekologów, że poziom mórz także podwyższany jest przez tonących Syryjczyków.
3. Ekolodzy martwią się więc podwójnie - jak poprzez dwa czynniki podwyższa się poziom mórz.


4. Nie mam pojęcia, czego tu można nie zrozumieć.

ironik

2015-09-07, 15:12
Przeiceż to nie jest coś wyjątkowego na sadolu, że temat uchodźców jest modny. Jest modny, bo jest modny wszędzie.

Temat rzeka. hehe