18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Globalne ocieplenie...

Mardog • 2013-09-30, 12:04
Ocieplenie po ch*ju, zdjęcia przedstawiają północną pokrywę lodową.


Browarek

2013-09-30, 18:15
Cytat:

Co wy pie**olicie? :homer: Dzielnie zwalczyli globalne ocieplenie i to w jakim szybkim tępię!! Powinniście być im wdzięczni ze tak skutecznie im się to udało a wasze pieniądze sie nie zmarnowały :trollencjusz:


TEMPIE tępaku

PapierowyTygrys

2013-09-30, 18:17
Nie żaden wulkan w którymś tam wieku tylko wulkan Eyjafjallajökull w 2010 który wyrzucił więcej zanieczyszczenia niz ludzka działalnośc przez 2000 lat. W d*** z tymi wszystkimi ociepleniami, to wszystko ściema mająca wyciśnąć z nas kasę. Przypomnijmy że ustalono że na to całe j***** ocieplenie ciągnięty jest 1% światowego PKB co może wydawać się smieszną kwota gdy tak naprawde to jakiś bln dolców... Tak więc j**** zafajdanych ekologów.

Given

2013-09-30, 18:20
Poczekac tylko, az pie**olnie wulkan pod Yellowstone, wtedy ekolodzy i cala USA beda mieli przej***ne :D

No...........ic

2013-09-30, 18:25
A z Korwina kiedy mówił że nie ma żadnego ocieplenia się śmiano

slaper

2013-09-30, 18:42
Wiem że pisanie na poważnie nie ma sensu ale wiemy tyle zę nie wiemy dokładnie w jaki sposób się zmienia klimat na ziemi. Obserwujemy to od 300 lat i nie mamy dokładnych danych. Wiemy z dokładnością do 1000 lat jak się to zmieniało przez tysiące lat ale nie ma danych np. jak się to zmienia przez dziesięciolecia. Napewno nie ma zjawiska globalnego ocieplenia i jest to pic na wode, ale każde ograniczanie produkowania trujących substancji jest dobre. Trzeba pamietac ze nie tylko co2 puszczamy do atmosfery...

ChristAngel

2013-09-30, 19:12
Nie wiem kiedy to do was wszystkich dotrze, ale globalne ocieplenie prowadzi do globalnego zlodowacenia. Pozdrawiam

nvck

2013-09-30, 20:25
jebnij sie tĘpaku słownikiem ortograficznym w łeb.

Mardog

2013-09-30, 21:02
delgar89 napisał/a:

spier%$^aj!



To samo mówiłem twojej mamie gdy kończyła ssać mi pałę w krzakach.

Sam to zrobiłem, bo czytałem o tym, pajacu.

The.prophecy

2013-09-30, 21:11
Co on tak skrzętnie tępi?

PapierowyTygrys napisał/a:

wulkan Eyjafjallajökull



chyba Eyjawamh*jadampolatać 8-)

lesii

2013-09-30, 21:43
Ooooo jeden z moich ulubionych tematów, mistyfikacja globalnego ocieplenia . Jedni to promują dla władzy i kasy, drudzy dla "środowiska", a trzeci bo nie ma o czym pierniczyć. Prawda jest taka, że globalne ocieplenie jest naturalną rzeczą, człowiek gówno, a nie ingerował w to (no dobra parę procent nam się za to należy). Ja tam nie widzę problemu, ot ziemia postanowiła jak co x lat zmienić klimat, przy okazji pozbyć się robactwa, czytaj, nas...

Ranger

2013-10-01, 00:11
Globalne ocieplenie to taki pół-mit. Mit dlatego, że człowiek ma bardzo znikomy wpływ na ocieplenie klimatu i tak naprawdę ch*ja możemy zrobić ten planecie. A pół-mit dlatego, że klimat faktycznie się ociepla choć jeśli ktoś ma naprawdę pojęcie na ten temat to nie zobaczy w tym nic złego. Taki jest cykl życia tej planety i my nie możemy jej wyrządzić żadnej krzywdy swoją żałosną egzystencją. Bardzo dobrze te mechanizmy opisał Michael Crichton w książce ''Państwo strachu''. Polecam tym, którzy się chcą dokształcić z tego tematu.

Jak to mawiał George Carlin: ''The planet is fine. The People are fucked - that's a difference''.

Wesolynew

2013-10-04, 02:24
Patrzcie jak te k***y kłamią z TVN jeszcze dwa dni temu albo trzy w faktach, pie**olili ze globalne ocieplenie jest na pewno i nie ma co do tego żadnych wątpliwości , pajace jedne