18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gleba

wzi_wm • 2012-10-02, 14:43
Piękna sprawa :)


WolF

2012-10-05, 01:32
vass napisał/a:


To pokaż swojego Matiza na LPG, a potem się wymądrzaj :-P


Nawet jeśli ma Matiza na LPG to ma prawo wyrazić (moim zdaniem) opinię na temat głupoty tunningu Passata a już tym bardziej z silnikiem TDI, bo on w przeciwieństwie do właściciela Passata nie robi z samochodu pseudo-sportowego "bolidu"

Zdecydowany nr 1 to rekin 2:08

nerfy

2012-10-05, 02:33
WolF widać że gówno wiesz o dieslu czy benzi a pier*olisz głupoty jak połamany. Skoro uważasz że TDI to kupa i się nie nadaje do niczego, zapraszam na kreskę możemy się ustawić (chociaż pewnie masz 1.4 w gazie i wielce znawca) Sam posiadam 1.9 tdi dość dobrze podłubane i uwielbiam, ręcz moim hobby jest prostowanie takich cwaniaczków w benzynach . Ja po Polsce dużo jeżdżę, nie widzę problemy żeby się dogadać i stanąć na kresce o ile masz czym.

f4l4f3l

2012-10-05, 03:38
pierwsza piosenka to khat - homeless. warto sprawdzic na yt bo kawalek jest mega przyjemny i odprezajacy :)

Stanikslask

2012-10-05, 08:58
w ogóle mnie to nie podnieca ale szacunek za poświęcony czas i kasę!

vihura

2012-10-05, 10:04
JA pie**ole . połowa tych aut ma 20 lat a reszta to traktory na rope. masakra
wiocha wiocha i jeszcze raz wiocha

Pa...........ek

2012-10-05, 10:54
@up idąc twoim tokiem rozumowania można powiedzieć, że masz 30 lat i generalnie ssiesz

Smokudg

2012-10-05, 12:45
vass napisał/a:


To pokaż swojego Matiza na LPG, a potem się wymądrzaj :-P



Po pierwsze nie mam matiza, ale nawet jeśli bym miał to bardziej bym się wyróżniał niż ci goście w pasatach czy gulfach na glebie bo każdy jest tam taki sam. Po drugie ja do tej pory cię ch*ju nie obrażałem! :D Nie mogę zrozumieć po prostu co takiego cudownego jest w gulfach, pasatach i innych uwielbianych przez technoboyów bolidach, że ładują w nie kasę, a po wydaniu tej kasy jeden od drugiego się niczym nie różni poza kolorem felg czy nadwozia.

MatMn

2012-10-05, 12:59
Ciekawe jak oni tam zajechali po naszych drogach.

ko...........er

2012-10-05, 13:02
Wieś Wageny !!!! <3

Kocham te samochody :D

amb

2012-10-05, 13:06
alufelgi godne odpustu w Pierdziszewie Dolnym? "mam kase, ale gustu jeszcze nie." OK.
gleba taka, ze pol opony chowa sie w nadkolu i nie da sie przejechac po rozjechanym jeżu? "meksykanie tak robia, ja tez powinienem". OK.
ale co fajnego jest w zakladaniu za waskich opon na zbyt szerokie felgi? "kupilem alufele za 5k do golfa wartego 3k i nie zostalo mi na opony"? not cool. nie kumam...

komandi

2012-10-05, 19:03
Smokudg napisał/a:

Zobaczyłem pasata w tedeiku i wyłączyłem. Z gówna bata nie ukręcisz. :idzwch*j:



Zamknij morde. Każdy jeździ czym lubi, ew. na co go stać. Filmik zajebisty. PIWO !

teken

2012-10-05, 19:10
Fajne, bo to są pasjonaci i robią to co lubią, w dodatku ładnie.
Nie to co każda wiocha i VW jeta malowana 5 razy, bo nadkola odpadają i obniżona, bo amortyzatory wpadły w bagażnik.
Tacy ludzie zrobią coś ładnego i fajnego z zardzewiałego golfa 2

mario7778

2012-10-05, 21:44
WolF napisał/a:


Nawet jeśli ma Matiza na LPG to ma prawo wyrazić (moim zdaniem) opinię na temat głupoty tunningu Passata a już tym bardziej z silnikiem TDI, bo on w przeciwieństwie do właściciela Passata nie robi z samochodu pseudo-sportowego "bolidu"

Zdecydowany nr 1 to rekin 2:08



coscie sie tak uparli z tym rekinem do k***y nedzy!!!
to jest e 30 a nie rekin!