18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gleba na motocyklu

Paheł • 2013-06-09, 21:57
Chyba za szybko wszedł w zakręt

:ok***a:
Materiał Własny

du...........s6

2013-06-10, 13:47
adresikpuma napisał/a:

szybko się pozbierłał :)



nie wiem czy tylko ja tak mam, ale zawsze kiedy odjebie sie coss glupiego na srodku drogi, albo wśród ludzi gdziekolwiek (na trzezwo warto dodać), to ogarnia czlowieka obciach i świadomość, że wszyscy którzy na nim skupiają swoją uwage, myślą sobie jedno--> co za debil :amused:

DuckDodgers

2013-06-10, 13:56
Tak na oko to miał 200 km/h :amused:

A teraz okiem eksperta:

Jakby miał za dużą prędkość to by go wyrzuciło na zewnątrz. Albo pojęcie przeciwskrętu jest mu obce albo nie dodał gazu przy zbyt mocnym złożeniu. Gleba nastąpiła przed pasami.

duras6 napisał/a:


nie wiem czy tylko ja tak mam, ale zawsze kiedy odjebie sie coss glupiego na srodku drogi, albo wśród ludzi gdziekolwiek (na trzezwo warto dodać), to ogarnia czlowieka obciach i świadomość, że wszyscy którzy na nim skupiają swoją uwage, myślą sobie jedno--> co za debil :amused:



Jak jest gleba na motocyklu to wiadomo, duma w strzępach :D Ale na szczęście jest kask wiec ryja nie widać :D

spektator

2013-06-10, 14:06
gość nie potrafi jeździć motocyklem, jak można do skrętu w lewo ustawić się z prawej strony pasa ruchu? nie dziwota że się wyj***ł, skoro takich podstaw nie zna/stosuje

kalion83

2013-06-10, 14:09
Materiał własny? jakiej kamery używasz ?

kondziu7

2013-06-10, 14:46
ja swoim motorem kiedyś jechałem po takim nowo położonym żwirze z pod kół leciało czasem troche kamieni ale jak się nie skręcało za mocno to dało rade ujechać, ale po kilku set metrach na jakiejś działeczce gdzie podobno miał się ktoś budować, chłodziłą się w małym baseniku taka blondynka a że, jechałem poniżej bezpiecznej prędkości w której można tak jak by jechać prosto to jebłem o glebe. I tak dla dodania od tamtej pory oprócz skórzanej kurtki wkładam na dupe skórzane spodnie

szaki

2013-06-10, 15:10
spektator napisał/a:

gość nie potrafi jeździć motocyklem, jak można do skrętu w lewo ustawić się z prawej strony pasa ruchu? (...)/stosuje



Może dlatego Ptysiu, że ułatwia to złożenie się do skrętu, może również dlatego, ze nie zetniesz zakrętu bo promień skrętu będzie mniejszy i nie wjedziesz na przeciwny pas ruchu, a może dlatego, że to spisek?
Sądzę, że lepiej wyjaśni Ci to obrazek, który załączam poniżej, specjalnie dla Ciebie, Kolego...





Jeżeli mowa o doskonaleniu umiejętności prowadzenia jednośladów, polecam niesamowitą książkę napisaną , przez gościa, który na motocyklu spędził prawie całe swoje życie - 'Motocyklista Doskonały' autorstwa Hough David L'a.

Dla zainteresowanych podszkoleniem sie bądź/lub odświeżeniem dawno nabytych informacji, daje bezpośredni odnośnik do EMPEIKA - klik

A co do samego "szlifu" to moim zdaniem, kierujący jednośladem,mógł się zdekoncentrować ,widząc cycki , przyhamował podczas manewru i stracił przyczepność na przednim kole , sru , i mamy glebę... :roll:

ToxicRainbow

2013-06-10, 15:16
Jeśli film jest z około tygodnia to na tym skrzyżowaniu są odnowione pasy dla pieszych, ślisko w ch*j. Skrzyżowanie ulic Chrobrego, Armii Krajowej oraz Jagiełły w Brzegu.
Ekspert? NOPE.

oozyxak0o

2013-06-10, 15:18
Za małą czcionkę zawsze ch*j w dupe.

joj_sport

2013-06-10, 15:31
To juz jasne dlaczego mezczyżni maja statystycznie wiecej wypadkow - przez kobiety :)

merzwik019

2013-06-10, 16:53
A gdzie tam jest motocykl?:O Bo ja tam widzę tylko jakiegoś papcia na skuterze :!:

tratatalo

2013-06-10, 17:58
Tytan0wyJanusz napisał/a:

znam sie na tym. jestem eksepertem. stwierdzam, piasek byl na jezdni.



albo żwir

Chociaż wystarczy że ktoś dopiero zaczyna przygodę z motocyklami i przekręci manetkę zwłaszcza w mieście gdzie ostre zakręty i gleba

77salut

2013-06-10, 19:30
kalaruch napisał/a:

Brzeg? :-)


taaaa nasze miasto BRZEG :D 77 zrób salut woe sie pomalu !

Paheł

2013-06-10, 19:39
kalion83 napisał/a:

Materiał własny? jakiej kamery używasz ?



nagrywane htc desire z