18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Girls Fail Compilation 2012.

Ag...........ad • 2012-04-04, 00:32
Chyba nic więcej nie muszę dodawać:

:diabel:

desiderata1985

2012-04-04, 22:41
bardzo apropo's.
dzis wyrznelam glowa,by nie powiedziec lbem w w szklana szybe.pare godzin wczesniej moj fcet chwycil mnie za stope ktora mam stluczona bo zapomnial w jakim stanie jest,a jest w takim stanie bo na imprezie sobotniej zdjelamw klubie szpilki,bo przeszkadzaly mi w tancu,wlasne zdjealm a dostalam szpile od koleznaki prosto w srodstopie.jak gwodz do trumny,myslalam ze konam.o ile moja glowa zna sie dobrze z logika i mysleniem o tyle moj los zna sie dobrze z pechem.no trzeba byc mna,by tak miec.

bubs0n

2012-04-04, 23:39
baby to ch*je

recto86

2012-04-05, 01:08
czemu one k***a muszą tak piszczeć?

erpi

2012-04-05, 21:24
desiderata1985 napisał/a:

bardzo apropo's.
dzis wyrznelam glowa,by nie powiedziec lbem w w szklana szybe.pare godzin wczesniej moj fcet chwycil mnie za stope ktora mam stluczona bo zapomnial w jakim stanie jest,a jest w takim stanie bo na imprezie sobotniej zdjelamw klubie szpilki,bo przeszkadzaly mi w tancu,wlasne zdjealm a dostalam szpile od koleznaki prosto w srodstopie.jak gwodz do trumny,myslalam ze konam.o ile moja glowa zna sie dobrze z logika i mysleniem o tyle moj los zna sie dobrze z pechem.no trzeba byc mna,by tak miec.


Baba a jednak inteligentna :)

desiderata1985

2012-04-08, 12:51
erpi napisał/a:


Baba a jednak inteligentna :)


dzieki,choc ten post swiadczy wprost przeciwnie,ale posadzaja mnie o inteligencje bo wiekszosc dziedziczylam po tatusiu,nogi tez,cale szczescie.

recto86 napisał/a:

czemu one k***a muszą tak piszczeć?


bo musza.