18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gimnazjum w Indonezji

phrontch • 2024-03-05, 12:48
Młodzież w Indonezji znalazła sobie kozła ofiarnego




Sztruks

2024-03-05, 12:52
Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, ile konfliktów i problemów można by uniknąć, gdyby ludzie tylko zechcieli ze sobą rozmawiać? "Ludzkie serce pragnie kontaktu, a nade wszystko ­– autentycznej rozmowy. Dialog, tkwi w centrum tego, co tworzy człowieka. Bez dialogu, nikt z nas nie jest w pełni uformowany – zieje w nas otchłań. Rozmowa- pozwala ujawnić się naszej wyjątkowości i najbardziej ludzkim cechom. Każdy skrycie marzy o tym, by zostać spotkanym – by jego wyjątkowość, pełnia i bezbronność zostały dostrzeżone i rozpoznane. Pragniemy, aby ludzie cenili nas za to, kim jesteśmy, a nawet to, że w ogóle jesteśmy." Żyjemy w czasach, w których rozmowa staje się luksusem.

Lo...........cz

2024-03-05, 13:01
Sztruks napisał/a:

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, ile konfliktów i problemów można by uniknąć, gdyby ludzie tylko zechcieli ze sobą rozmawiać? "Ludzkie serce pragnie kontaktu, a nade wszystko ­– autentycznej rozmowy. Dialog, tkwi w centrum tego, co tworzy człowieka. Bez dialogu, nikt z nas nie jest w pełni uformowany – zieje w nas otchłań. Rozmowa- pozwala ujawnić się naszej wyjątkowości i najbardziej ludzkim cechom. Każdy skrycie marzy o tym, by zostać spotkanym – by jego wyjątkowość, pełnia i bezbronność zostały dostrzeżone i rozpoznane. Pragniemy, aby ludzie cenili nas za to, kim jesteśmy, a nawet to, że w ogóle jesteśmy." Żyjemy w czasach, w których rozmowa staje się luksusem.


Pięknie napisane ale nie dotrzesz na tym portalu w tym sposób. Mogłeś napisać „Azjaci to wariaci” i prędzej dobrze!

psotny_fiutek

2024-03-05, 13:08
Przypominają mi sie moje szkolne lata w podstawówce. W 7 klasie trafił (nie zdał, był o rok starszy i silniejszy) do nas dzieciak z marginesu, menelska rodzina.

Lał nas wszystkich i poustawiał sobie, mnie sobie szczególnie upatrzył bo sie trochę na początku stawiałem, to mnie lał najbardziej jak na tym filmiku. Na wakacjach przez całe dwa miesiące mój ŚP dziadek poukładał mi w głowie, głównie pewność siebie. Testosteron tez zrobił swoje bo przez wakacje urosłem 8 cm i zmężniałem.

Pamietam pierwszy dzień w 8 klasie po szkole jak naq szkolnym boisku, sprałem tak tego patusa że mu nos złamałem. W szkole była chryja, matka wzywana do szkoły itd. ale nawet widziałem nauczyciele po cichu mi kibicowali, bo ten patus sprawiał same problemy.

Konkluzja jest taka że już nigdy więcej mnie nawet nie zaczepił, wyrosłem na pewnego siebie Polskiego Patriotę, Narodowca który nigdy nie daje sobie w kasze dmuchać. I od tam tej pory, nie jeden '' poległ '' z mojej reki... Amen.

przemekkaro

2024-03-05, 13:14
psotny_fiutek napisał/a:

Przypominają mi sie moje szkolne lata w podstawówce. W 7 klasie trafił (nie zdał, był o rok starszy i silniejszy) do nas dzieciak z marginesu, menelska rodzina.
Lał nas wszystkich i poustawiał sobie, mnie sobie szczególnie upatrzył bo sie trochę na początku stawiałem, to mnie lał najbardziej jak na tym filmiku. Na wakacjach przez całe dwa miesiące mój ŚP dziadek poukładał mi w głowie, głównie pewność siebie. Testosteron tez zrobił swoje bo przez wakacje urosłem 8 cm i zmężniałem.
Pamietam pierwszy dzień w 8 klasie po szkole jak naq szkolnym boisku, sprałem tak tego patusa że mu nos złamałem. W szkole była chryja, matka wzywana do szkoły itd. ale nawet widziałem nauczyciele po cichu mi kibicowali, bo ten patus sprawiał same problemy.
Konkluzja jest taka że już nigdy więcej mnie nawet nie zaczepił, wyrosłem na pewnego siebie Polskiego Patriotę, Narodowca który nigdy nie daje sobie w kasze dmuchać. I od tam tej pory, nie jeden '' poległ '' z mojej reki... Amen.



Czesto masz takie mokre sny ? Narodowiec to brzmi tak samo głupio jak i smiesznie :) To poległo wrogów ojczyzny z twojej reki ? :)

psotny_fiutek

2024-03-05, 13:20
przemekkaro napisał/a:

To poległo wrogów ojczyzny z twojej reki ?



ty (cel. z małej) nawet pisać poprawnie po polsku nie umiesz , ''oświecony'' lewaczku...
k***a z czym ty do ludzi ? Nie ten poziom.

A śmiesznie to brzmi członek antify, z naciskiem na członek...
I zgól wreszcie ten koper !


ibrahim

2024-03-05, 13:48
Sztruks napisał/a:

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, ile konfliktów i problemów można by uniknąć, gdyby ludzie tylko zechcieli ze sobą rozmawiać? "Ludzkie serce pragnie kontaktu, a nade wszystko ­– autentycznej rozmowy. Dialog, tkwi w centrum tego, co tworzy człowieka. Bez dialogu, nikt z nas nie jest w pełni uformowany – zieje w nas otchłań. Rozmowa- pozwala ujawnić się naszej wyjątkowości i najbardziej ludzkim cechom. Każdy skrycie marzy o tym, by zostać spotkanym – by jego wyjątkowość, pełnia i bezbronność zostały dostrzeżone i rozpoznane. Pragniemy, aby ludzie cenili nas za to, kim jesteśmy, a nawet to, że w ogóle jesteśmy." Żyjemy w czasach, w których rozmowa staje się luksusem.



Chvya prawda. Anglosasi z nikim nie chcą rozmawiać, z nikim się nie liczą. Dwie bomby atomowe zrzucili na dzieci i kobiety, bo chłopy byli w wojsku.
Tak samo jest s chinolami - oszukańcze, podstępne skośne oczka - z ciapatymi, z rzydami i innym chvyostwem , tylko z wyglądu przypominającym człowieka.

przemekkaro

2024-03-05, 14:06
psotny_fiutek napisał/a:

ty (cel. z małej) nawet pisać poprawnie po polsku nie umiesz , ''oświecony'' lewaczku...
k***a z czym ty do ludzi ? Nie ten poziom.
A śmiesznie to brzmi członek antify, z naciskiem na członek...
I zgól wreszcie ten koper !



Czemu wklejasz zdjęcie synka który cie jebie a ty jemu ciągniesz? co nas to interesuje.
Koles o nicku : psotny_fiutek podaje sie za wielkiego narodowca i patriotę :) masz nick jak ciota j***na na plebami przez ksiedza :)
psotny_fiutek no ja pie**ole jaka nazwa spedalona :)

Janko

2024-03-05, 14:09
Najlepsze to są te szczury wychudzone której się k***a ledwo na swoich wykałaczkach trzymają.
j***ć to kurestwo.

Prosty

2024-03-05, 14:24
Za to " ha ha ha " tego szczypiora bo na bank k***a szczypior to bym wyjasnil.

jimiq

2024-03-05, 14:32
najlepsze jest to że ten szczypior obity wygra najwięcej

envy13

2024-03-05, 14:55
psotny_fiutek napisał/a:

Przypominają mi sie moje szkolne lata w podstawówce. W 7 klasie trafił (nie zdał, był o rok starszy i silniejszy) do nas dzieciak z marginesu, menelska rodzina.
Lał nas wszystkich i poustawiał sobie, mnie sobie szczególnie upatrzył bo sie trochę na początku stawiałem, to mnie lał najbardziej jak na tym filmiku. Na wakacjach przez całe dwa miesiące mój ŚP dziadek poukładał mi w głowie, głównie pewność siebie. Testosteron tez zrobił swoje bo przez wakacje urosłem 8 cm i zmężniałem.
Pamietam pierwszy dzień w 8 klasie po szkole jak naq szkolnym boisku, sprałem tak tego patusa że mu nos złamałem. W szkole była chryja, matka wzywana do szkoły itd. ale nawet widziałem nauczyciele po cichu mi kibicowali, bo ten patus sprawiał same problemy.
Konkluzja jest taka że już nigdy więcej mnie nawet nie zaczepił, wyrosłem na pewnego siebie Polskiego Patriotę, Narodowca który nigdy nie daje sobie w kasze dmuchać. I od tam tej pory, nie jeden '' poległ '' z mojej reki... Amen.



prawdziwy żołnierz wyklęty. Weź wracaj do szkoły i zrób przerwe od internetu

Veni_Vidi

2024-03-05, 15:00
psotny_fiutek napisał/a:

ty (cel. z małej) nawet pisać poprawnie po polsku nie umiesz , ''oświecony'' lewaczku...
k***a z czym ty do ludzi ? Nie ten poziom.
A śmiesznie to brzmi członek antify, z naciskiem na członek...
I zgól wreszcie ten koper !



Foto nieudacznika...
HAHAHAHA Największy p*zduś w stadzie, dobrze że ma szmatę na ryju, bo bym rzygnął HAHAHAHAHA

Roskosmos

2024-03-05, 15:07
Jeśli przemoc sprawia komuś uśmiech i przyjemność to jest tutaj coś grubo nie wporządku. Cywilizacja się cofa, przybierając uśmiech w sferach, gdzie nie powinno go być. W przyrodzie nikt sie nie bije dla przyjemności, to jest wypaczenie wynaturzenie, w naturze walki toczone są z konieczności. Przemoc jest konieczna, gdy naruszane są czyjeś granice wolności osobistej, nie dla zabawy.