18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Gimnazjum 2015

Mercury001 • 2015-02-05, 18:54
W gimnazjalnym sklepiku szkolnym.
- Dzień dobry.
- Dzień dobry dziewczynko.
- Proszę chipsy.
- Chipsy w szkole są zabronione
- To może pączka z lukrem?
- Niestety nie mogę sprzedać ci pączka z lukrem bo jest niezdrowy, bez lukru z resztą też.
- Kanapkę?
- Ministerstwo zastanawia się czy to masło jest niezdrowe, czy margaryna, dlatego kanapek nie ma.
- A może sałatka?
- Z kapusty?
- Może być.
- A z jakiej kapusty?
- Hmmm. Z czerwonej?
- Nie ma. Badają na okoliczność pestycydów. Z zielonej też nie ma, a pekińska jest zabroniona z powodów ideologicznych.
- To co jest?
- Pigułki wczesnoporonne, W promocji. Dać paczkę?

:lodowka:

CichaWoda

2015-02-05, 19:21
łooosz k***a jaka trafna historyjka na nasze czasy ch*jowe
ale takich mamy guru

Radysh

2015-02-05, 19:35
Te pigułki (dzień po/EllaOne itp.)nie są wczesnoporonne.
One nie dopuszczają do zapłodnienia. Tylko i wyłącznie.

Tylko hazany i k***a fascynaci logiki terlikowskiej twierdzą inaczej.

HO...........OR

2015-02-05, 19:38
- Pigułki wczesnoporonne, W promocji. Dać paczkę?
- Tak. Proszę zapakować mi prosto do p*zdy

Dopisałem jeszcze jedną linijkę.

vass

2015-02-05, 19:50
Jakiś żałosny katol to wymyślił :)

metzvg

2015-02-05, 19:51
@Radysh ty chyba z chooja na leb spadles, albo debil. Dochodzi do zapłodnienia...

kroko1987

2015-02-05, 19:53
- Pigułki wczesnoporonne, W promocji. Dać paczkę?
- Tak. Proszę zapakować mi prosto do p*zdy
- Oczywiście dziewczynko, dla ciebie serwowane na ku*asie

To ja też dodałem jeszcze jedną

grudzin7

2015-02-05, 19:54
@2up z tego co czytałem wypowiedź jednego profesora nauk medycznych (sorry nie pamiętam nazwiska) to Radysh ma rację

eterhal

2015-02-05, 20:57
A to nie jest czasem tak, że zapobiegają implantacji zarodka w macicy? Zapłodnienie to dość szybki proces, raczej na pewno zdąży się odbyć w 24h

Sayagin666

2015-02-05, 21:10
Radysh napisał/a:



Te pigułki (dzień po/EllaOne itp.)nie są wczesnoporonne.
One nie dopuszczają do zapłodnienia. Tylko i wyłącznie.

Tylko hazany i k***a fascynaci logiki terlikowskiej twierdzą inaczej.



pie**olenie o szopenie. Z zarodka co bedzie ? k***a telewizor ? Kanapka ? Lama ? To jest nowe zycie i z niego wyrosnie czlowiek. To jakby pie**olic, ze nie zabilo sie czowieka tylko zamknelo sie go w piwnicy na miesiac bez zarcia i wody. Pojabana linia rozumowania, majaca na celu oczyszczenie sumienia.

Nienawidze takiej poj***nej i dwulicowej lewackiej logiki - jestesmy za wolnością i każdy ma prawo do życia - homosie, tranzwestyci i inni zboczency i trzeba ich tolerowac bo takie maja prawo ! Zboczencow i zwyrodnialcow nie mozna zabic bo to czlowiek i ma prawo do zycia ! Jesli chodzi o dzieci to j***ć - nie maja szansy sie obronic wiec mozna je zabic w imie wolnosci matki ! Popaprancy...

Niewazne jak bedziecie to nazywali, fakt bedzie faktem.

wilkoala

2015-02-05, 21:13
Eee ,to takimi pigułkami to się nie najesz.

milk_powder

2015-02-05, 21:17
@sayagin666
niestety fakty są takie, że ellaone uniemożliwia zapłodnienie tylko i wyłącznie. po zagnieżdżeniu zarodka dość paradoksalnie, ale podtrzymuje ciążę. zapłodnienie to niekoniecznie szybki proces. otwórz książkę od biologii i poczytaj trochę.
może pora przestać walić konia, skoro uniemożliwienie zapłodnienia to sztuczne poronienie?

binladden

2015-02-05, 21:28
@Sayagin666 Jak jesteś taki pro life to dlaczego tyle ludzkich istnień w kiblu codziennie spuszczasz? :lol:

xxborowaxx

2015-02-05, 21:32
Tabletki "72po" przyjęte po czasie, gdy doszło już do zapłodnienia, wspomagają rozwój płodu. Nie mają na niego złego wpływu.