18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gimba fighT

Areczos • 2014-09-24, 10:58
Mała sprzeczka w szkole czyli gimbaza i jej skutki

Camel_06

2014-09-24, 20:44
k***a, nie mogę przestać się śmiać, najlepszy selfknockout jaki widziałem :D

qwerq221

2014-09-24, 22:12
"sernik0001
Samemu sobie suplesa założyć... :homer:

p.s. drgawki więc na 100% ciężki uraz głowy, możliwe złamanie kości podstawy czaszki, nawet śmierć. A szkoda. Mama w domu czekała pewnie z obiadem. Drugi gimbaz pewnie przej***ne na resztę życia. No ale z uwagi na to w na jakiej stronie jesteśmy trzeba dać piwo... :) "

Sory kolego, ale pie**olisz jak potłuczony... a na pewno w życiu potłuczony nie byłeś bo pie**olisz kacapoły... na pewno gimbowi nic się nie stało, drgawki to nic wielkiego sam miałem dawno temu 2 takie przypadki, że po mocnym uderzeniu się w głowę i stracie przytomności miałem owe drgawki, o których nie miałem pojęcia. Raz wyj***łem barana na rowerze jeszcze za czasów dzieciaka, a raz zemdlałem bo zaj***łem mocno piszczelami i upadając także zaj***łem głową o podłogę.

Hvsarz

2014-09-24, 22:43
sernik0001 napisał/a:

Samemu sobie suplesa założyć... :homer:

p.s. drgawki więc na 100% ciężki uraz głowy, możliwe złamanie kości podstawy czaszki, nawet śmierć. A szkoda. Mama w domu czekała pewnie z obiadem. Drugi gimbaz pewnie przej***ne na resztę życia. No ale z uwagi na to w na jakiej stronie jesteśmy trzeba dać piwo... :)


Mylisz się. Dawno temu w odległej galaktyce, kolega przy szkolnej "solówce", też złapał drgawki, po ciosie w skroń. Włożyliśmy mu patyk w japę, bo zaczął język przygryzać. Po kilku minutach był na chodzie, tylko miał "mini amnezje" (pewnie to się jakoś fachowo nazywa) i dopiero następnego dnia pamiętał cały dzień, bo tego dnia do wieczora, nie pamiętał nawet po co mu uchwyty na tablice rejestracyjne, które kupił do auta.

elmo-nsz

2014-09-25, 09:56
Piękne! Dla takich filmików warto przedzierać się przez kupę gówna na sadolu.

brK.

2014-09-25, 14:07
Również obalam teorie o ciężkim urazie głowy, bo sam miałem drgawki przy jebnięciu się w głowę, po odzyskaniu przytomności nawet kilka minut nie mogłem ruszyć ręką, ani nogą(nawet obiema rękami i nogami), taki mini paraliż. 3 dni obserwacji w szpitalu i nic mi nie jest :D

HatakeIV

2014-09-27, 23:51
pewnie czarnego i tak wsadzą do wiezienia za współudział :D