18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Gibraltar

angeloparty • 2015-04-03, 15:38
Gol strzelony Polakom w Dublinie to nic, w porównaniu z tym, co stało się w turnieju juniorów (-16) w Gibraltarze. Gospodarzom wystarczał remis, do 90 minuty było 0:0. Sędzia doliczył minutę. Macedończycy strzelili gola z kornera - i polecieli się cieszyć. Tymczasem sędzia gwizdnął, Gibraltarczycy wznowili grę, strzelili do pustej bramki - i Gibraltar odniósł pierwszy sukces międzynarodowy! Co można zobaczyć tu:

http://gibfootballtalk.com/pishus-last-gasp-equaliser-seals-development-tournament-for-gibraltar/

Niektórzy się plują, ale wg mnie zasady to zasady.

bloodwar

2015-04-03, 16:21
Formalnie jeżeli na boisku było więcej niż 11 graczy w kazdej druzynie i osoby postronne (a u Macedończyków byli chyba wszyscy gracze ze składu, rezerwy + trenerzy) to sędzia nie może rozpocząć gry więc gol się nie liczy. Bywały już sytuacje, że gracz który miał za chwilę wejść na zmianę stawał minimalnie poza białą linią i sędzia przerywał ważną akcję domagając się jego zejścia z boiska (choć formalnie nie grał) więc tym bardziej powinien przerwać grę gdy graczy jest w ch*j

hipisx

2015-04-03, 17:05
Postaraj się o trochę oryginalności :)
Tekst i link słowo w słowo skopiowany z profilu JKM na Facebooku

angeloparty

2015-04-03, 18:55
@up

czasu mało, a po co zmieniać coś co jest ok

JohnSmith

2015-04-04, 05:39
- Piłeś!
-Coś Ty, ani kroplelki...
-Piłeś, przyznaj się!
-Nie piłem, nic a nic...
-To powiedz ,,Gibraltar"!
-No dobra, piłem...

kokroucz

2015-04-04, 05:56
@up
uprzedziłeś mnie w suszeniu...

EksterminatorB

2015-04-04, 08:25
Greń bilety przed stadionem sprzedawał

nobas

2015-04-04, 22:20
bloodwar napisał/a:

Formalnie jeżeli na boisku było więcej niż 11 graczy w kazdej druzynie i osoby postronne (a u Macedończyków byli chyba wszyscy gracze ze składu, rezerwy + trenerzy) to sędzia nie może rozpocząć gry więc gol się nie liczy. Bywały już sytuacje, że gracz który miał za chwilę wejść na zmianę stawał minimalnie poza białą linią i sędzia przerywał ważną akcję domagając się jego zejścia z boiska (choć formalnie nie grał) więc tym bardziej powinien przerwać grę gdy graczy jest w ch*j



Nie madrkuj wszyscy pilkarze macedonii wrocili na swoja polowe wtedy sedzia wznawia gre. Ja tam nie widze aby ktos z poza 11 ktora grala wszedl na boisko.

Dlatego sadole jak zameirzacie sie cieszyc nei wiadomo ile czasu ze strzelonej bramki na turniejach to robcie to po stronie przeciwnikow i nie bedzie takich sytuacji z wznowieniem gry.

KrisCFC

2015-04-04, 22:51
Młodziki Gibraltaru strzeliły na pustą bramkę, sukces w ch*j... :amused:

ControlYourMind

2015-04-04, 23:18
O k***a już wiem gdzie są serwery Sadistica...

The.prophecy

2015-04-04, 23:37
Dopóki piłka w grze... nie schodzi się świętować.
A gdyby kózka nie skakała to by ślimak pokaż rogi.

So...........NI

2015-04-05, 01:04
Ja bym znając życie spudłował.

Bittone

2015-04-05, 22:10
nobas pisze dobrze, sędzia ma prawo wznowić grę jeżeli zawodnicy wrócili (w tym przypadku Macedończycy) na swoją połowę, także to tylko i wyłącznie ich wina, że w tak frajerski sposób dali sobie wbić bramkę...