18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Get the watta, nigga!

Da...........el • 2011-07-09, 11:36
Jakiś pokaz fajerwerków poszedł nie tak. Od razu zaznaczam, że ten film był nagrywany przez murzyna.


magikp1

2011-07-09, 21:46
jaki wierzący ten murzyn

settogo

2011-07-09, 23:27
Żywopłot który się pali to niczym krzew gorejący:) Dodatkowo powtarzał w jego kierunku "Oh Jesus". Można więc założyć, że Mojżesz był czarny.

Ae110

2011-07-10, 00:08
Takiego powinni zatrudniać przy pielgrzymkach - najlepsze nagłośnienie.

bingo100

2011-07-10, 02:48
@Wiedźma - nie strasz bo się zesrasz: That would have been awesome jak coś :P
A tak na marginesie to dlaczego oni mogą k***y jedne mówić nigger sami na siebie i na nas np wołać 'hey white boy' ale jak my się odezwiemy w taki sposób, to j***ni biali sędziowie wsadzą nas za rasizm? Kto do tego k***a dopuścił żeby taka dyskryminacja białych na świecie istniała?

Da...........el

2011-07-10, 05:50
bigwolk napisał/a:

Jaki pobożny się nagle zrobił.



Ta, policzyłem nawet ile razy krzyknął "Jesus". To było dokładnie 13 razy, licząc wszystkie "Dżizusy", nawet te z dodanym "Krajst".

mietnet

2011-07-10, 14:54
Wołał Jezusa wołał, a jak się ukazał w tym jarającym krzaczku to go zatkało... Małpiszon jeden

Da...........el

2011-07-17, 11:19
mietnet napisał/a:

Wołał Jezusa wołał, a jak się ukazał w tym jarającym krzaczku to go zatkało... Małpiszon jeden


Gdzie go zatkało? Wciąż z pełnym poświęceniem krzyczał przemiennie "Oh shit" i "Oh Lord Jesus!". Żadnego śladu zatkania nie widzę. O.o

No i mam inne nagranie z tej samej sytuacji (to samo miejsce i czas), tym razem nagrane przez innego murzyna z innego urządzenia, z innej perspektywy (lol obvious). Słychać tutaj nawet tego, który był w pierwszym filmie (ten kto myślał że nie musiał być zapewne idiotą :samoboj: ). Niestety, ten drugi murzyn nie potrafił obsługiwać kamery tak dobrze jak tamten pierwszy (nawet miał gorszą kamerę):

Chciałbym bardzo wyraźnie zaznaczyć, że tutaj nie ma masy lorddżizuskrajstów, zamiast tego jest masa wk***iających (przynajmniej mnie) krzyków wydawanych przez zwężoną krtań, co sprawia, że to przypomina piski małej dziewczynki, a nie pierwszego murzyna "lord-dżizusa-krajsta".