18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gest kozakiewicza

Mateush444 • 2014-04-02, 13:07
Chłop się wk***ił i pokazał sędziemu co myśli o jego decyzji. Oglądać przynajmniej do 1:05 :mrgreen:


królik90

2014-04-03, 23:29
Haha liga okręgowa warmia i mazury grupa I. Zdarzyło mi się nawet kiedyś zagrać w sparingu przeciwko Granicy Bezledy. Ziomeczek co podawał do tego od gestu Kozakiewicza nawet w Jagiellonii był w młodej ekstraklasie, ale kariery tam nie zrobił.

St...........ke

2014-04-03, 23:43
Gospodarze cwaniakują. W takiej samej słusznej sytuacji, jakby to piłkarz gospodarzy był, to już by k***a pie**olili, że sędzia ślepy itp. Tak jestem ekspertem, kiedyś sędziowałem na linii, ale wk***iało mnie to. :D

zlomik

2014-04-04, 00:26
na pilce sie za bardzo nie znam.. ale w tle przystanek autobusowy robiacy za lawke rezerwowych... chatka jakiegos chlopa... siatka z drutu... i w ogole klimacik jakies V ligii.. a oni podniecaja sie jakby grali przynajmniej w jakis eliminacjach :D

Ra...........py

2014-04-04, 00:30
Wiejskaklasa 5 liga

pelepele

2014-04-04, 01:46
Prosty chłop ze wsi.
Ale ten pajac w czerwonej koszulce z nr 7 też powinien przyjąć minimum żółtą za pedalskie machanie łapami.

MyBijaCZ

2014-04-04, 08:53
zwirz13 napisał/a:

no to mu k***a pokazał !!
spoko macie boisko , brakuje tylko zboża i krowy na środku




k***a pajacu z "wielkiego miasta" w niższych klasach większość boisk tak wygląda... Zdarzają się lepsze i gorsze, ale ludzie dbają o nie sami, bo pieniędzy nie ma. Więc stul morde.

zwirz13

2014-04-04, 10:24
MyBijaCZ napisał/a:




k***a pajacu z "wielkiego miasta" w niższych klasach większość boisk tak wygląda... Zdarzają się lepsze i gorsze, ale ludzie dbają o nie sami, bo pieniędzy nie ma. Więc stul morde.



stul morde to krzyczał twój stary jak cie wypluwała stara z dupska - PAJACU!! wez sie za nauke a nie komentarze , a jak bedziesz miał wolne to idz na to swoje boisko i rzodkiewki zerwij

keremere22

2014-04-04, 10:37
Więcej buraków niż na polu