18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Geordie Shore czyli jestem jak zwierze

pab28 • 2019-04-20, 11:52
Taki tam brytyjski program telewizyjny typu reality show nic wielkiego to tylko telewizja :lol:
Śmiało od 1:50 lub jeśli masz czas od początku.


St...........on

2019-04-21, 00:34
Coordinator napisał/a:

To jest dramat k***a



A jeszcze większym dramatem jest to, że ma oglądalność- popyt=podaż.

_Myszcz_

2019-04-21, 00:36
hmm skoro nawet Sadistic ma wlasny dzial "fekalia", wiec widac, ze zapotrzebowanie na tego typu materialy jest duze :P

Sierioża

2019-04-21, 06:26
Karuzela sp***olenia

Tafariel

2019-04-21, 07:32
Widzę, że nie ma czego żałować jeśli nie ogląda się tv 11 lat :amused: Co za nędza :homer:

de_marco

2019-04-21, 08:17
Apel pozostaje dalej aktualny...




twisstoss

2019-04-21, 09:51
Zawsze jak widzie tego typu odpały to mi się przypomina Idiokracja. Jak widać film proroczy.

PieronJasnySzlag

2019-04-21, 10:28
Żeby społeczeństwo się rozwijało musi być nakierowane na rozwój, czyli nauka, ciężka praca, odpowiednie autorytety i wartości, zakładanie rodzin, kumulacja kapitału i to wszystko co się osiągneło, trzeba przekazać potomstwu żeby każde pokolenie było choćby nieznacznie ale lepsze od poprzedniego.

Marksizm kulturowy siłą sprawił że ten biegun się obrócił o 180stopni. Wszechobecna promocja jednostek najgłupszych, zachowań najbardziej zbliżonych do zwierzęcych, gloryfikacja skrajnego hedonizmu. A to wszystko przy jednoczesnym niszczeniu naszych fundamentów moralnych i tożsamości - ciągłe szkalowanie chrześcijaństwa, wyśmiewanie patriotyzmu, rozmywanie struktury rodziny, piętnowanie łatką faszysty czy ciemnogrodu...

Ale powiedz tylko że żydzi knują spisek to cie wyzwią od macierewiczów.

pijecia

2019-04-21, 12:30
zaszczany żywot nie Wąskiej

Odisok

2019-04-21, 13:20
JADARO napisał/a:

Jak by mi dobrze zapłacili to bym im taki chlew odj***ł że by mnie rozpoznawali nawet tam gdzie nie ma telewizji.



Coś czuję, że w domu też tak masz...

bingo100

2019-04-21, 13:53
Do gazu albo pod sciane.

LordGuciol

2019-04-21, 22:00
Tutaj film Idiotkracja pełna para odzwierciedla rzeczywistość...

waloos

2019-04-21, 23:30
Odchodząc od poziomu tej "tempej szczały" to zauważyliście, że to kobiety są bardziej obleśne i obrzydliwe? Niby tak dbają o swoją czystość, myja się co chwila, malują, psikają perfumami, przeszkadza im brud itp itd. A prawda jest taka, że kobitki są zdecydowanie bardziej syfiaste - popytajcie koleżanek np jak wygląda kobieca szatnia na siłowni i ile lasek korzysta z prysznica. Niektóre to się nawet nie przebierają - tak jak skończą skakać na tych aerobikach, tak później się zabierają, ładują dupę w samochód i jadą do domu. Oczywiście po drodze wstąpią na chwilkę do sklepiku.

A Ci niby niedbający o higienę mężczyźni niemal zawsze biorą prysznic, a jeśli nie to przynajmniej rozbierają się do naga, wytcierają się ręcznikiem do sucha i ubierają czyste, niezapocone ciuchy, włącznie z bielizną.

To samo z myciem głowy - mam siostrę nauczycielkę która opowiadała, że jechała na zieloną szkołę z jakąś babką która zrobila sobie na głowie trwałą. To przed pierwszy tydzień spała na wałku z ręcznika, a głowy w ogóle nie myła. Dopiero na drugi tydzień się skusiła na umycie włosów. No k***a, wyobrażacie sobie to? Tydzien bez mycia głowy?
Sam mieszkałem w akademiku gdzie rozkład był mniej więcej pół na pół jeśli chodzi o płeć (tak, pół na pół, wtedy jeszcze dziwactw nie było), sprzątaczki zawsze podkreślały, że damskie prysznice to jest katorga do sprzątania. W kiblach dało się poznać kto robi syf - ile razy to ja widziałem niespuszczonego tampona albo kosz obmazany krwią, bo się któraś k***a brzydziła dotknąć pokrywki z kosza.

idiotki potrafiły zostawić po sobie nieumyte gówno, bo pewnie brzydziły się szczotki dotknąć. A już nie mówię o sytuacji gdzie czasem zacięła się spłuczka - wystarczyło przekręcić trochę przycisk żeby to zluzowało i dało się normalnie spuścić. Nieee, to one musiały naj***ć papieru i zostawić niespuszczone tak żeby śmierdziało.

Więc po kilku latach mieszkania w akademiku i poznaniu tej drugiej strony kobiet, jakoś nie dziwi mnie to zachowanie. Po alkoholu laski robią znacznie większy syf niż faceci. A biorąc pod uwagę, że one nie potrafią pić, tzn nie potrafią powiedzieć kiedy dość, tak aby zachować twarz to jest to co widać na filmie. Dramat.

Marek_0485_pol

2019-04-22, 17:14
Z ziemi na której mieszkam zrobił się BURDEL !! Nie jest już tak że jakiś debil w domowym zaciszu odpie**ala takie cyrki... Teraz publicznie, i jest wszystko ok

bartnik1

2019-04-24, 02:19
No taaa. No to powiem wam że jestem taksówkarzem w Newcastle - czyli tam skąd ci debile są. Faktycznie dantejskie sceny sie odbywają na Bigg Market. Chyba zaczne jakiegos video vloga z tymi pajacami