18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gentleman blyat

yaiba • 2023-02-22, 22:19
A blyat łobuz kocha najbardziej


dance4life

2023-02-22, 22:57
jaka krolewna taki gentleman

Arathnmor

2023-02-22, 22:58
Te wschodnie produkcje domowe, te naturalne gry wstępne. Jakiś link do całości w celach edukacyjnych?

darek1234

2023-02-23, 00:31
Arathnmor napisał/a:

Te wschodnie produkcje domowe, te naturalne gry wstępne. Jakiś link do całości w celach edukacyjnych?



Jest na youtubie, kasę na tym robią

kagayaku

2023-02-23, 00:50
Co oni tak te brzozy na scianach kleją? Kolejnego tupoleva z jakims prezydentem oczekują czy co?

J86

2023-02-23, 01:39
Niech rzuci pierwszy kamieniem kto nie przyj***ł babie

Mixy321

2023-02-23, 07:03
Dawajcie takich więcej filmików ;p

Payan

2023-02-23, 07:45
J86 napisał/a:

Niech rzuci pierwszy kamieniem kto nie przyj***ł babie



Ty to byłeś pierwszy do bicia bab.

dontdonut

2023-02-23, 08:49
trochę mnie przeraża jak oni są bardzo podobno do polaków :(

kamuha

2023-02-23, 09:08
dontdonut napisał/a:

trochę mnie przeraża jak oni są bardzo podobno do polaków



To że zaczniesz pisac na polskim forum nie sprawi że staniesz się Polką lub Polakiem.

sothis

2023-02-23, 11:02
kamuha napisał/a:

To że zaczniesz pisac na polskim forum nie sprawi że staniesz się Polką lub Polakiem.



Daj spokój, on ma trochę racji. Dla mnie ukraincy to mentalnie Polacy sprzed 20-25lat.

kamuha

2023-02-24, 01:40
sothis napisał/a:

Daj spokój, on ma trochę racji. Dla mnie ukraincy to mentalnie Polacy sprzed 20-25lat.



nie wiem czy to ukry czy onuce( nie rozrozniam),ale wiem że granicą kulturową jest rzeka Bug. 20-25 lat roznicy kulturowej? chyba stanowczo jednak się nie zgadzam.
typowa mentalnosc istot z tamtych krain to zaparkowane 40 letnie audi w błocie na obsranym ganku.
nie neguje że u nas to się nie zdarza, ale nazywamy to patologią.

roznica polega na statystyce.

sothis

2023-02-24, 10:00
kamuha napisał/a:

nie wiem czy to ukry czy onuce( nie rozrozniam),ale wiem że granicą kulturową jest rzeka Bug. 20-25 lat roznicy kulturowej? chyba stanowczo jednak się nie zgadzam.
typowa mentalnosc istot z tamtych krain to zaparkowane 40 letnie audi w błocie na obsranym ganku.
nie neguje że u nas to się nie zdarza, ale nazywamy to patologią.
roznica polega na statystyce.



Nie mam aż tak dużego kontaktu z ukrainca i, żeby się wypowiedzieć. Niemniej
a) brakowało ludzi do prostych prac, była szansa że będzie wielu śniadych lekarzy i inżynierów u nas do tego, zamiast nich są ukry. Dla mnie to lepsza opcja.
B) wolałbym ichniejesze elity intelektualne żeby zjechały do Polski, ale nie ma ideałów,a ktoś musi robić na ubereatsach i innej kurierce.
C) wiesz jak wstyd mi było za Polaków w Anglii? Mieszkając w Warszawie, gdzie ukrów jest dużo nie widziałem jeszcze żeby jakiś np wszedł do supermarketu, otworzył piwo, zeszczal się i wyszedł bez płacenia a w UK nasz szanowny krajan tak przy mnie zrobił.
D) No ch*j, są na niższym poziomie cywilizacyjnym niż Polacy, tzn statystycznie. Ale co zrobisz. Nienawidzić ich za to, że mieli gorzej?