18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Generałowie

Nap_Limak • 2011-07-18, 13:10
Armia amerykańska postanowiła wynagrodzić trzech generałów. Za każdy centymetr swego ciała każdy z nich miał dostać po 1000 $.
Pierwszy mówi: zmierzcie mnie od stóp do głowy! - Generał miał 185 cm wzrostu i dostał swoją należność.
Drugi powiedział: zmierzcie mnie od stóp do wyciągniętych ramion! - miał 228 cm i też dostał swoją należność.
Nadszedł czas na trzeciego generała, który mówi: zmierzcie mnie od jaj do końca fiuta! - Lekarz nieco zdziwiony mówi do generała, że dużo raczej nie będzie.
Po chwili generał ściąga majtki. Lekarz zdumiony pyta: Generale, ale gdzie wy macie jaja?
- w Kazachstanie.

meszamorum

2011-07-19, 02:50
To w wersji poprawnej rosyjskiej było z rublami/kazachstanem/czeczenią, a w wersji poprawnej amerykańskiej z dolarami i Wietnamem.

Gerwazy

2011-07-19, 08:53
Wynagrodzić to możesz komuś np. jego starania.
Generała możesz co najwyżej nagrodzić ^^

WHATtheFUCK

2011-07-19, 11:27
@Gerwazy

"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu... Mmmm... Tak, nie... Nie podoba się. Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie. Tych naszych prawda punktów, które stworzymy." :anegdotka:

Matuch90

2011-07-22, 01:42
Chyba k***a prędzej w Afganistanie

Reporterek

2011-07-24, 11:08
"Za każdy centymetr swego ciała każdy z nich miał dostać po 1000 $." W oryginale było, że za odległość na swoim ciele którą podadzą :) Kawał dobry ale w Twojej wersji nielogiczny ale miło że go przypomniałeś :)