18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

General Levy - Incredible [Live]

pgierula • 2015-11-01, 14:02


każdy kto oglądał AliG kawałek kojarzy ;) enjoy ;)

mr-dupa

2015-11-02, 09:35
Zawsze mnie to będzie dziwic. Jeden przy mikrofonie reszta jara się jak by facet góry przenosił.... -To wszystko takie sztuczne i napompowane. Cały ten Trap jest jednym wielkim produktem, gdzie producent ( kiedyś była nim osoba w studio decydująca o brzmieniu całej płyty) ma 12 lat i potrafi ograć game C-mol- bo więcej nie trzeba. Nie trzeba wgrywać partii basu ( z reguły Ci producenci nie potrafią - jedynie metodą prób i błędów wyszukują prymy) daję się mocną stopę z TB909. To tylko w skrócie- muza spada na dalszy plan bo odbiorca mało wymagający, dzieci myślą że te pieniądze na teledyskach są prawdziwe...

Voodoo69

2015-11-02, 09:52
A mi sie podoba i ch*j że czarni, gość dał rade i kawałek zajebisty :)

Jarsen

2015-11-02, 10:52
mr-dupa napisał/a:

Zawsze mnie to będzie dziwic. Jeden przy mikrofonie reszta jara się jak by facet góry przenosił.... -To wszystko takie sztuczne i napompowane. Cały ten Trap jest jednym wielkim produktem, gdzie producent ( kiedyś była nim osoba w studio decydująca o brzmieniu całej płyty) ma 12 lat i potrafi ograć game C-mol- bo więcej nie trzeba. Nie trzeba wgrywać partii basu ( z reguły Ci producenci nie potrafią - jedynie metodą prób i błędów wyszukują prymy) daję się mocną stopę z TB909. To tylko w skrócie- muza spada na dalszy plan bo odbiorca mało wymagający, dzieci myślą że te pieniądze na teledyskach są prawdziwe...



Jesteś taki przykry. Goście mają zajawkę, cieszą się bo weteran pokazuje więcej niż nie jeden mlody kot, a ty się czepiasz że to napompowane i sztuczne. Muzyka jest tak różnorodna, że każdy znajdzie w niej coś swojego. Po co tak generalizować? Wyluzuj typie

Ależ oczywiście

2015-11-02, 18:09
jak można się publicznie wypowiadać na dany temat, jak się nie ma grama podstawowej wiedzy w tym zakresie? podstawowe, klasyczne już de facto, gatunki muzyczne i ich sztandarowe przykłady i wykonawcy, a kołki bedo mówić że rege i trap.. ŻAL

Ver0

2015-11-02, 20:25
Co robi na sadisticu grupka małp co coś tam skrzeczą?
kwejk to miejsce na tego typu idiotyzmy

Incredible byłby dla mnie gdyby nagle coś wybuchło i ich ciała leżałby rozrzucone bo tym studio

Sz...........an

2015-11-03, 00:04
HistoriaPolskiegoRapu napisał/a:

@up Może dlatego że i Ty jesteś murzynem :D



HA HA HA... boki zrywać...

Mom and Death

2015-11-03, 01:11
Cytat:

Zawsze mnie to będzie dziwic. Jeden przy mikrofonie reszta jara się jak by facet góry przenosił.... -To wszystko takie sztuczne i napompowane. Cały ten Trap jest jednym wielkim produktem, gdzie producent ( kiedyś była nim osoba w studio decydująca o brzmieniu całej płyty) ma 12 lat i potrafi ograć game C-mol- bo więcej nie trzeba. Nie trzeba wgrywać partii basu ( z reguły Ci producenci nie potrafią - jedynie metodą prób i błędów wyszukują prymy) daję się mocną stopę z TB909. To tylko w skrócie- muza spada na dalszy plan bo odbiorca mało wymagający, dzieci myślą że te pieniądze na teledyskach są prawdziwe...




Ty obsrancu j***ny hejtujący, kim ty jestes żeby cokolwiek krytykowac, najpierw sam cos stwórz leszczu żeby cie doceniono a później pie**ol.