18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gender MEN , albo Gender Women w akcji.

OpenStreetMaps • 2023-04-02, 18:56
Tylko kobieta potrafi tyle gadać dlatego nie ma cwe*a jest za to piękna Andżela i nie mówcie że jest Andrzejkiem bo ma cipę a nie stulejkę. Nie wiem o co tam poszło. Ale wiem jedno mentalnie tylko baba tyle gada Filmik ukradłem z Zgniłego cenzorskiego Facezbuka.


Stolar900

2023-04-02, 21:32
Oba elementy siebie warte

LouisdeFunes

2023-04-02, 21:34
Zoroo napisał/a:

No i co byście takiemu gosciówowi zrobili? Ciekawe czy tak kozaczy na żywo czy tylko do kamerki



Przecież widać że kozak w necie, ciota w świecie

dżonyłojlker

2023-04-02, 21:36
darek1234 napisał/a:

W imię Jezusa Chrystusa jestem... debilem



To prawda, obecnie ty jesteś Nr 1

Kiedyś największym downem był baronturbina, ale pojawił się ruSSki darek i nastał nowy porządek.

Dom12345678

2023-04-02, 21:43
k***a 15 tysięcy :lol: wielkie mi co :mrgreen: tylko tyle za robienie z siebie tego typu przychlasta? Pan,Pani,to czy owo czy owi chyba się żali że takie małe ma zarobki :mrgreen:

Buddaa09

2023-04-02, 21:45
motylekwbrzuchu napisał/a:

To prawda, obecnie ty jesteś Nr 1
Kiedyś największym downem był baronturbina, ale pojawił się ruSSki darek i nastał nowy porządek.



On jest proukraińSSki, ale fakt faktem jest debilem.
Chyba, że z tym ruSSki chodzi ci o to, że często uzywa tego określenia to tak.

Hedonistyczny

2023-04-02, 22:16
Już wolałbym być dziadem niż takim postępowym dziwadłem jak to coś.

Budrys2000

2023-04-02, 22:28
corpo_kills_me napisał/a:

Dobry wieczór. O co chodzi?



W zasadzie to o nic. Bolek pokłócił się z Lolkiem ;-)

silwerbalk

2023-04-02, 22:53
Zoroo napisał/a:

No i co byście takiemu gosciówowi zrobili?


Hmm jakby tak szczekał to bym jego łeb wsadził pod pachę i powiedział że jest w ch*j pocieszny. I niech nie przegina bo go ktoś kiedyś w końcu połamie.... takich nawet się nie bije bo po co potem ręce uj***ne od pudru i tego świecącego się gówna


:-/

lesku73

2023-04-02, 23:35
to po prawej to co to za dziwadło bez r

ProVVe

2023-04-02, 23:38
Zoroo napisał/a:

No i co byście takiemu gosciówowi zrobili? Ciekawe czy tak kozaczy na żywo czy tylko do kamerki



Jeden pedal mnie słownie atakował na studiach tylko na ćwiczeniach. Dogryzał zawsze jakimś uszczypliwym gownem. Ja piekny ogolony na lyso czlowiek siedzialem cierpliwie. Czuł się bezpiecznie bo pani doktor czy profesor była. Po 1-2tygodniach rzucił cos z końca sali. Nawet nie wstałem, a powiedziałem na tyle żeby usłyszał, że go zatłukę i obije ryj jak uslysze, że to pedalstwo cos do mnie powie. Nigdy więcej nie usłyszałem złego słowa. Chyba wyczuł, że to już koniec jego drogi po sławę i następna uszczypliwosc będzie miała swoje konsekwencje. Autentycznie miałem już w dupie czy mnie wywala i zaczynało mnie telepać z wściekłości. Także ja wiem i każdy normalny chlop wie, że to wymalowane gowno zostałoby zmiecione pieściami

BambiPMT

2023-04-02, 23:40
Czyli k***a?
Opie**ala kielby za kasę i mówi komuś że jest gównem? Heheheheeh.

Robajson

2023-04-03, 00:03
Angello :D Wbijał się na moją grupę nie raz ale go odrzucałem.Dostał kilka razy wpie**ol :lol: Drugi też w ch*j odklejony :idzwch*j:
Ja tam akurat też bym szkalował jakiegoś typa co mi pie**oli kościelne pie**olety ale w inny sposób. Lewakiem nie jestem i od wielu lat jestem w centruk tego Polskiego pie**olnika.

darek1234

2023-04-03, 00:31
motylekwbrzuchu napisał/a:

To prawda, obecnie ty jesteś Nr 1
Kiedyś największym downem był baronturbina, ale pojawił się ruSSki darek i nastał nowy porządek.



Buddaa09 napisał/a:

On jest proukraińSSki, ale fakt faktem jest debilem.
Chyba, że z tym ruSSki chodzi ci o to, że często uzywa tego określenia to tak.



Motylek w Buddzie, czyli dwie ruSSkie, spedalone p*zdy

opółnocyuciebie

2023-04-03, 00:55
Psykopato! Psykopato! Gównem byłeś, gównem jesteś, gównem zdechniesz!