18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gen. Black Jack Pershing

Cp...........ly • 2012-11-30, 09:20


Tuż przed I Wojną Światową, siły amerykańskie na Filipinach padały ofiarą ataków ze strony muzułmańskich ekstremistów. Generał Jack „Black Jack” Pershing wpadł na iście szatański pomysł zwalczania terroryzmu - na jego rozkaz 50 złapanych terrorystów przyprowadzono na plac celem rozstrzelania. Jednak cóż znaczy śmierć dla mudżahedina? Jako święty męczennik trafi do raju, a tam wiadomo - balangi i dziewice. Należało więc ukarać przeciwnika czymś gorszym niż śmierć... Na oczach skazańców zarżnięto dwie świnie (według muzułmanów zwierzęta te są nieczyste i należy unikać jakiegokolwiek kontaktu z nimi, gdyż grozi to wiecznym potępieniem), a następnie w ich krwi umoczono naboje, które potem trafiły do karabinów. Ciała 49 rozstrzelanych w ten sposób terrorystów wrzucono do dołów i przykryto świńskimi bebechami. Na wszelki wypadek wszystko obficie polano świńską krwią. 50-tego skazańca puszczono wolno, by opowiedział kumplom, co widział. Przez następne 42 lata na świecie nie zanotowano żadnego przypadku aktu terrorystycznego.

Jurny_Ziemniak

2012-11-30, 09:55
Cytat:

a następnie w ich krwi umoczono naboje, które potem trafiły do karabinów



Podziałało to jak srebro na wilkołaka :mrgreen:
Trzeba będzie to kiedyś powtórzyć ;-)

Aeon

2012-11-30, 10:02
k***a... ile szkód robi wymyślona przez człowieka religia.

DarthV

2012-11-30, 10:54
Ludzie! Przecież to zajebista recepta na dzisiejszych allahooszołomów.
Ale wcześniej należy ich porządnie ugościć krwistym stekiem wieprzowym.

pauauek

2012-11-30, 12:33
No tak, ale jeżeli Allah patrzy na tych ludzi i widzi, że są zmuszani do tego kontaktu ze świnią. To sadzę, że - patrząc oczami religii- raczej nic im nie grozi :) (nie, nie jestem muzułmaninem)

ArmiaKrajowa

2012-11-30, 12:57
Nie chce sie przypie**alac na sile, ale temat o Buncie Zeligowskiego zostal przeniesiony na hard, bo ponoc tam jest miejsce na tematy historyczne.A jak widze tutaj na glowna wchodzi temat historyczny i adminom juz nie przeszkadza ?

kolosialdo

2012-11-30, 13:20
Genialne w swojej prostocie

midnightc

2012-11-30, 13:42
Chyba już nie działa, Żydzi jeśli dobrze pamiętam też tego próbowali:

Świńska głowa, pogrzebana razem z chrześcijańskim krzyżem oraz kilkoma obraźliwymi inskrypcjami została znaleziona na przyszłym miejscu budowy meczetu w jednym z miast na południu Belgii. Jak podała agencja AFP, szczątki świni zakopane i podpisane „Tu leży Mohamed” zostały znaleziony na placu budowy meczetu w francuskojęzycznym Charleroi. Według oświadczenia wydanego we wtorek przez Xaviera Godefroida z urzędu miasta Charleroi, świnka Mohamed została pogrzebana z licznymi „nieakceptowalnymi i obraźliwymi” treściami. Policja wszczęła już śledztwo w tej sprawie, a budowa meczetu prawdopodobnie zostanie wstrzymana - islamska świątynia nie może stać na ziemi „skażonej" nieczystymi, świńskimi szczątkami.
Pomysł na pogrzebanie świńskich szczątek nie jest całkiem nowy - kilka miesięcy temu internet obiegł amatorsko nagrany film, na którym grupa Hiszpanów inscenizuje „pogrzeb” świni ochrzczonej arabskim imieniem również na placu budowy meczetu - w Sewilli. Analogiczną strategię wykorzystuje się w Izraelu aby zapobiec samobójczym zamachom bombowym w komunikacji miejskiej. Pojemniki ze świńskim tłuszczem zostały zamontowane w autobusach, a informacja o takim zabiegu podana do wiadomości publicznej. Ewentualny zamachowiec-samobójca detonując bombę naraziłby się na pobrudzenie świńskimi szczątkami, a tym samym nie trafiłby do raju.

źródło: autonom.pl

kroplowa

2012-11-30, 13:58
Ja pie**ole, ale oni mają pokopane banie..

Kuriki

2012-11-30, 14:16
Wie ktoś czy za taką zabawę w dzisiejszych czasach ktoś by się czepiał, że niehumanitarne i w ogóle prawa człowieka poszły się kochać? Bo jak można by to było bez tego typu problemów zrobić to ja bardzo chętnie allahozjebów odwiedzę

Loaloa

2012-11-30, 15:51
W zeszłym roku w angielskim Bristolu koleś wkładał kawałki szynki muslimom do butów podczas, gdy ci się modlili. Pozawieszał również mięcho na ogrodzeniu meczetu. Dostał za to pół roku w zawiasach i to tylko dlatego, że przeprosił obrażonych. Dobre trollowanie kozojebców, nie ma co. Dla biegłych w mowie Shakespeare'a link do royginalnej wiadomości.

http://www.thisisbristol.co.uk/Man-ham-shoes-Bristol-mosque-worshippers/story-12717420-detail/story.html

atomic_cookie`

2012-11-30, 16:05
Szkoda tylko, że to legenda miejska.

dth

2012-11-30, 16:20
Ja pie**ole, kozę j***ć to spoko, ale przez kawałek szynki to zbawienia nie uzyskają. Ja jebie. No k***a nie wierzę po prostu...