18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gejodrift

Modliszka • 2009-11-16, 23:04
Animacja kultywująca patos męskiego ciała w energicznym akrobatycznym pościgu ;-)



.:...........:.

2009-11-17, 12:23
Arkhanis napisał/a:

He?




hypek

2009-11-17, 12:51
ta twarz dziecka na końcu przypomina teletubisie - pewnie to część tej "bajki" :)

ThararThyn

2009-11-17, 12:59
widzialem to juz kiedys, ciesze sie ze nie przeniesli tego do bezsensownych animacji :)

Ingvar

2009-11-17, 17:45
Albo mi się wydaje, albo ta muzyczka w tle to po japońsku. Więc to raczej zrobiły kitajce, więc nie ma czemu się dziwić...

Boober77

2010-06-29, 12:39
A ja myślę, że po prostu fapiące dzeisięciolatki nie są w stanie zrozumieć żartu, który opiera się czymś innym niż wywinięcia salta na skórce od banana.

Uwaga więc, małolaty, zdejmijcie na moment łapki z członków i uważajcie. Tłumaczę żart:

Film który obejrzeliście to parodia animacji Transformers. Kilka ujęć o tym świadczy aż nadto dobitnie (np. przemiana walca drogowego w robota). autor postanowił wyśmiać schemat, na jakim opiera się wiele odcinków tego popularnego serialu, a jednocześnie zaprezentować swój stosunek do tegoż. Powierzenie roli bohatera pozytywnego dwóm mężczyznom o wyglądzie zbliżonym do tak zwanego "kanonu urody", a zdrugiej strony zasugerowanie możliwej relacji homoseksulanej między nimi, należy interpretować jako uznanie przez autora całej serii za mało męską (w pot. określeniu wielu kultur nazwanie czegoś "pedalskim", lub podobnie, jest synonimem deprecjacji) i bezwartościową.

Kur...a, nawet na wakacjach trzeba debilom tłumaczyć... :/
Jakby jeszcze było mało, to trudniejsze słowa zalinkowałem do objaśnień... :/