18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzieś w Holandii

oso • 2019-12-06, 14:15
Brudasy zobaczyli świętego Mikołaja


Plastykpl

2019-12-06, 18:18
Dzwońcie do ZOO bo im małpy sp***oliły.

Zimol2980

2019-12-06, 18:25
Standard w nl czarny Piotruś budzi tu mieszane uczucia dla większości jest to tradycja, w śród lewakow i "nowoprzybylych Holendrów" jest to ból dupy no bo przecież jak tak można choć dziwi mnie dlaczego tak nie walczą z black friaday

kamuha

2019-12-06, 18:57
kothletino napisał/a:

Tutaj nie chodzi o postać mikołaja tylko jego pomagierów. My mamy elfy czy śnieżynki, w Holandii pomocnikami mikołaja są tzw "Zwarte Piet" są to postacie które obowiązkowo muszą być pomalowani na czarno. Ostatnio była spora afera właśnie o to w jaki sposób przedstawiana jest postać pomocnika mikołaja i, że uderza to w ludzi o ciemnej karnacji obijając się o rasistowski stereotyp niewolnika.



W sprzeciwie rasistowskim zachowaniom na temat karnacji, zgodnie z wolnością równością i demokracją, ale też korzystając z demokratycznej wolności do wypowiedzi stwierdzam.
-j***ne brudasy!

areekdee

2019-12-06, 19:16
czy tylko ja mam wrażenie czy on gada gorzej niż świnia chromka?

dzban_30

2019-12-06, 19:42
MalcolmX napisał/a:

j***ne smoluchy. A ta szmata, Kidawa-Błońska jeszcze deklaruje, że ich do nas będzie ściągać.



niestety za twojej partii wpuszczono ponad 15 tyś muzłuman a to o ponad 5 tys więcej, niż deklarowało PO, węgiel też miał być tylko Polski a sprowadzają o 60% więcej z Rosji, gratuluje wypranego mózgu..

NataliaW

2019-12-06, 19:51
Tyle tu jest jadu na PIS i ogółem na cywilizacje chrzescijanska że, Czekam aż PO, razem, SLD itd przejmą władzę
Chcę zobaczyć jak was murzyny napie**alaja , jak was gwałcą, chcę zobaczyć jak ciapaki rozrywają się na waszych pedalskich dyskotekach

poligon6 napisał/a:

Na szczescie w Polsce momentalnie dostali by wpie**ol.



Od kogo ? Jak w dużych miastach mieszkają same pedały popijajace sojowa łatę, no chyba że chodzi o tych wysmiewanych kiboli

Andrzejkrautz

2019-12-06, 20:03
kothletino napisał/a:

Tutaj nie chodzi o postać mikołaja tylko jego pomagierów. My mamy elfy czy śnieżynki, w Holandii pomocnikami mikołaja są tzw "Zwarte Piet" są to postacie które obowiązkowo muszą być pomalowani na czarno. Ostatnio była spora afera właśnie o to w jaki sposób przedstawiana jest postać pomocnika mikołaja i, że uderza to w ludzi o ciemnej karnacji obijając się o rasistowski stereotyp niewolnika.



Tu karykatura w temacie.
"Żeby uniknąć ewentualnych dyskusji, zostawiłem Zwarte Pieta w domu i wziąłem ze sobą Polaków."


Emereson

2019-12-06, 21:35
Jak mnie wk***ia to gównoskóre tałatajstwo - jak im się nie podoba tradycja w Europie niech sp***alają do swoich chatek z gówna gdzieś w Afryce. Nikt ich tu k***a nie zapraszał!

Smokw

2019-12-06, 22:36
dzban_30 napisał/a:

niestety za twojej partii wpuszczono ponad 15 tyś muzłuman a to o ponad 5 tys więcej, niż deklarowało PO, węgiel też miał być tylko Polski a sprowadzają o 60% więcej z Rosji, gratuluje wypranego mózgu..



Ta. wirtualna rzeczywistość w dniu wylotu Kopaczowej do Berlina mówiło się już o 200 tysiącach niepotrzebnych imigrantów, którzy nie przeszli weryfikacji. my mieliśmy dostać ten odrzut, wraz z innymi państwami satelitami. Później media niemieckie to potwierdziły. Także weź już nie mów, że ktoś ma sprany mózg bo tak Ci się coś wydaje. a propo węgla to nie ma rozwoju bez energii elektrycznej. Może wolisz jak za PO fabryki stały w wakacje przez prawie dwa tygodnie? Skąd chcesz brać węgiel? Skąd chcesz brać prąd?

Tr...........ty

2019-12-06, 22:37
poligon6 napisał/a:

Na szczescie w Polsce momentalnie dostali by wpie**ol.



No jasne, kibole i "narodowcy" - obrońcy europejskich wartości, baliby się otworzyć ryja.

żmij

2019-12-06, 23:03
TranzystorWyklęty napisał/a:

No jasne, kibole i "narodowcy" - obrońcy europejskich wartości, baliby się otworzyć ryja.



Wierz mi, stary, sam bym sobie takiego pie**olnął.

pi...........ta

2019-12-06, 23:49
pie**olone islamskie bydło

Novik

2019-12-07, 06:40
Holenderski Mikołaj miał pomocnika murzyna :3

Kesmin

2019-12-07, 08:36
kothletino napisał/a:

Tutaj nie chodzi o postać mikołaja tylko jego pomagierów. My mamy elfy czy śnieżynki, w Holandii pomocnikami mikołaja są tzw "Zwarte Piet" są to postacie które obowiązkowo muszą być pomalowani na czarno. Ostatnio była spora afera właśnie o to w jaki sposób przedstawiana jest postać pomocnika mikołaja i, że uderza to w ludzi o ciemnej karnacji obijając się o rasistowski stereotyp niewolnika.



A w tym wszystkim jest najspieszniejsze to ze te MAUPY nie ogarniaja ze zwarte piet jest bialy ale uj***ny w sadzy dla nich to czarny pomocnik swietego mikolaja czyli niewolnik :D

Scartabelli

2019-12-07, 17:24
Smokw napisał/a:

Ta. wirtualna rzeczywistość w dniu wylotu Kopaczowej do Berlina mówiło się już o 200 tysiącach niepotrzebnych imigrantów, którzy nie przeszli weryfikacji. my mieliśmy dostać ten odrzut, wraz z innymi państwami satelitami. Później media niemieckie to potwierdziły. Także weź już nie mów, że ktoś ma sprany mózg bo tak Ci się coś wydaje. a propo węgla to nie ma rozwoju bez energii elektrycznej. Może wolisz jak za PO fabryki stały w wakacje przez prawie dwa tygodnie? Skąd chcesz brać węgiel? Skąd chcesz brać prąd?



No tak, a za PiS-u tylko ilośc imigrantów z Bangladeszu wzrosła o ponad 2500%(!). Nie wspominam już o Indiach, Pakistanie, Uzbekistanie i tak dalej. A to bydło imigranckie które chcieli nam przysłać Niemcy i tak w dwa tygodnie sp***oliłoby spowrotem do Niemiec. Masz mózg wyprany przez TVP jeśli uważasz że PiS różni się czymkolwiek od Po, chyba tylko tym że przydziewają narodowo-katolicką maskę , udaja jacy to oni sa patriotyczni a potem robią dokładnie to samo co PO, zalewają ten kraj Ukraińcami i Ciapatymi.

PiS i PO to jedno zło.