18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzieś w Holandii

~Velture • 2018-03-06, 18:53
Wg. źródła:
"Holenderscy uczniowie kontra gość z nożami"
[Students in the Netherlands VS. Guy with knives.]



Jakby był to ciapak to wszyscy pewnie tolerancyjnie by sp***alali :roll:


nwonigers

2018-03-06, 19:14
up no pewnie ze biedak jest ofiara. Przeciez wszyscy normalni ludzie w bialy dzien nosza w kieszeniach 30 cm noze kuchenne na wszelki wypadek

Putikonto

2018-03-06, 19:16
up
Ale od tik taka proszę się odc*pkować

jackalski

2018-03-06, 20:36
W USA koleś miałby AR15, a tak banda dzieciaków go pognała…
"… i dlatego posiadanie broni powinno być powszechne dla wszystkich bez żadnego wyjątku jako niezbywalne prawo gwarantowane konsytutucją" :>

vl...........00

2018-03-06, 23:44
Ale fajnie mu ten plecak pod nogi sieknął.

St...........on

2018-03-06, 23:46
jackalski napisał/a:

W USA koleś miałby AR15, a tak banda dzieciaków go pognała…
"… i dlatego posiadanie broni powinno być powszechne dla wszystkich bez żadnego wyjątku jako niezbywalne prawo gwarantowane konsytutucją" :>



To teraz podaj źródło tego cytatu sp***olonego lewaka?
A wiesz skąd wiem, ze lewaka? Bo tylko lewak interpretuje osoby chore psychicznie jako w pełni zdrowe, gdyż sam jest poj***ny. Powszechne prawo do posiadania broni (lecz nie jej noszenia na to potrzebna dodatkowa licencja- tak jest i dziś) np. do obrony miru domowego, dla osób, które pomyślnie przeszły badania psychotechniczne i kursy z bezpiecznej obsługi broni! Tak jest we wszystkich cywilizowanych krajach, zaś w krajach gdzie żądzą sp***olone lewaki (rak mózgu) postrzegają oni innych obywateli na równi z sobą (czyli sp***oleniem umysłowym) co nie jest prawdą i dlatego lewaki powinni dostać z automatu odmowę na pozwolenie posiadania broni, tym bardziej, ze ch*ja o niej wiedzą ale jak to na co dzień bywa uważają się za pie**olone alfy i omegi, znawców wszchświata, gdzie tak naprawdę w dupie byli i gówno widzieli.

Pozdrawiam realista.

Ta...........ku

2018-03-06, 23:58
@up
Dzięki że wyjaśniłeś przygłupowi :-)

jackalski

2018-03-07, 08:32
alexandrus napisał/a:



To teraz podaj źródło tego cytatu sp***olonego lewaka?
A wiesz skąd wiem, ze lewaka? Bo tylko lewak interpretuje osoby chore psychicznie jako w pełni zdrowe, gdyż sam jest poj***ny. Powszechne prawo do posiadania broni (lecz nie jej noszenia na to potrzebna dodatkowa licencja- tak jest i dziś) np. do obrony miru domowego, dla osób, które pomyślnie przeszły badania psychotechniczne i kursy z bezpiecznej obsługi broni! Tak jest we wszystkich cywilizowanych krajach, zaś w krajach gdzie żądzą sp***olone lewaki (rak mózgu) postrzegają oni innych obywateli na równi z sobą (czyli sp***oleniem umysłowym) co nie jest prawdą i dlatego lewaki powinni dostać z automatu odmowę na pozwolenie posiadania broni, tym bardziej, ze ch*ja o niej wiedzą ale jak to na co dzień bywa uważają się za pie**olone alfy i omegi, znawców wszchświata, gdzie tak naprawdę w dupie byli i gówno widzieli.



Hehehe, dzięki za wypowiedź. Cieszę się, że gdy pokaże się absurd tego argumentu, nawet zwolennikom posiadania broni zapala się czerwona lampka.

Masz rację - w krajach cywilizowanych są testy psychologiczne, psychiatryczne, sprawdzana jest historia przemocy osoby która chce kupić broń, albo amunicję (bo może od momentu gdy dostał pozwolenie na broń pojawiły się problemy).

Ale nie w USA. W USA masz wyznawców drugiej poprawki, którzy interpretują to dokładnie w ten sposób który przedstawiłem. I takie rzeczy jak 'universal background check', 'psychological evaluation', itp są w sferze teoretycznej. W przeciwieństwie, jak słusznie zauważyłeś, do cywilizowanego świata :) I moja wypowiedź dotyczyła w głównej mierze sytuacji w USA, chyba, że znasz konstytucję innego kraju, która gwarantuje obywatelom "the right [...] to keep and bear Arms, [which] shall not be infringed" :mrgreen:

krasnal_hałabała

2018-03-07, 21:20
Niby Holendrzy ale odwagę mają sk***ysyny, w grupie bo w grupie ale do gościa z nożem i to dwoma to trzeba mieć jaja.

hellblade

2018-03-08, 08:53
Na innej stronie ktoś skomentował że ten nożownik chodzi do szkoły specjalnej znajdującej się blisko miejsca zdarzenia i nasi "bohaterowie" nękali go do tego stopnia że nie wytrzymał i zaczął chodzić z nożem. Nie wiem ile w tym prawdy ale coś może być na rzeczy bo do ciapaka z nożami by tak nie skakali a znajome popychadło to co innego.

krasnal_hałabała

2018-03-08, 15:29
@up, Jeśli to prawda to cofam poprzednie, sk***ysyny nie odważni ludzie.

St...........on

2018-03-09, 19:59
jackalski napisał/a:



Hehehe, dzięki za wypowiedź. Cieszę się, że gdy pokaże się absurd tego argumentu, nawet zwolennikom posiadania broni zapala się czerwona lampka.

Masz rację - w krajach cywilizowanych są testy psychologiczne, psychiatryczne, sprawdzana jest historia przemocy osoby która chce kupić broń, albo amunicję (bo może od momentu gdy dostał pozwolenie na broń pojawiły się problemy).

Ale nie w USA. W USA masz wyznawców drugiej poprawki, którzy interpretują to dokładnie w ten sposób który przedstawiłem. I takie rzeczy jak 'universal background check', 'psychological evaluation', itp są w sferze teoretycznej. W przeciwieństwie, jak słusznie zauważyłeś, do cywilizowanego świata :) I moja wypowiedź dotyczyła w głównej mierze sytuacji w USA, chyba, że znasz konstytucję innego kraju, która gwarantuje obywatelom "the right [...] to keep and bear Arms, [which] shall not be infringed" :mrgreen:



Źle ziterpretpowałem Misiek, nie gniewaj się, myślałem ,że chodzi ameryka= w przenośni do Polski.