18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie są jebani sejfciarze

Flodzia • 2022-10-30, 14:42


Sk***ysyny zaj***ne :amused:

PIs

2022-10-30, 17:39
KoniecZartow napisał/a:

Zastanawia mnie wysryw tych baronessek i innych sp***olin. Podłapały kuciapy temat ze zrzutką odkąd rokse zamknęli czy ki ch*j?



Roksa działa i ma się bardzo dobrze https://www.roksa.sx/

Hetman_Wielki

2022-10-30, 18:27
do kolekcji mam juz zatem 2 filmiki,
lepszych nie ma i pewnie będą '-)


mazga50

2022-10-30, 19:51
C0C0JUMBO napisał/a:

Rozumiem istotę problemu... Ale jestem przekonany że nie musiał walić w drzewo. Tz jak już załapał ziemi to już ch*j... Ale miał szansę wyhamować wcześniej skoro widział co się odj***lo



Nie do końca. To są inne (większe) prędkości. A gdzie gość z żółtą chorągiewką przed zakrętem?

maxkulczyk

2022-10-30, 20:07

Co to sa sejfciarze ? :D

metyoo

2022-10-30, 22:56
C0C0JUMBO napisał/a:

Rozumiem istotę problemu... Ale jestem przekonany że nie musiał walić w drzewo. Tz jak już załapał ziemi to już ch*j... Ale miał szansę wyhamować wcześniej skoro widział co się odj***lo



przejedź się czymś innym, niż hulajnoga elektryczna, bo nie masz pojęcia o czym piszesz!

TheBadFrog

2022-10-31, 00:00
C0C0JUMBO napisał/a:

Rozumiem istotę problemu... Ale jestem przekonany że nie musiał walić w drzewo. Tz jak już załapał ziemi to już ch*j... Ale miał szansę wyhamować wcześniej skoro widział co się odj***lo



wiem że jedyne hamowanie na liściu to robiła Twoja dupa jak mama Ci ją owym liściem podcierała xD hamowanie autem na mokrych jesiennych liściach to jak gwiazdy tańczące na lodzie więc skończ pie**olić xD

to...........10

2022-10-31, 01:08
Masturbator18 napisał/a:

Pedały pie**olone w dupe k***a j***ne mać by to ch*j strzelił sk***ysynypie**olone w dupe r*chane!! Wy k***a szmaciarze pie**olone ch*je w dupe rżnięte k***a mać ch*j w dupe



Powiedział bosman i zaklął szpetnie! :D


dawidk698

2022-10-31, 01:21
Film 9 lat na yt siedział . Dlaczego ukrywali to złoto i nie wyj***lo nikomu na główna xdd

Armik

2022-10-31, 06:44
C0C0JUMBO napisał/a:

Rozumiem istotę problemu... Ale jestem przekonany że nie musiał walić w drzewo. Tz jak już załapał ziemi to już ch*j... Ale miał szansę wyhamować wcześniej skoro widział co się odj***lo



Pozanłem kiedys debila, ktory gadał "dla mnie jazda samochodem nie ma tajemnic bo gram w GT z kierownicą "
Cześć Dawid co robisz na Sadisticu

kulawiec

2022-10-31, 19:24
Ja bym nie omijał tylko napie**alał w tył auta. Może bym kogoś trafił.

PimpMyDick

2022-10-31, 23:06
C0C0JUMBO napisał/a:

Rozumiem istotę problemu... Ale jestem przekonany że nie musiał walić w drzewo. Tz jak już załapał ziemi to już ch*j... Ale miał szansę wyhamować wcześniej skoro widział co się odj***lo



To jest rajd, a nie k***a zakręt na Twojej zaj***nej gównem wsi gdzie jadąc swoim 47 letnim trupem na rzepak od Mirka wiesz, że za zakrętem będzie stała Krysia z mlekiem, krową i trzema kurami puszczonymi luzem. Jak każdego dnia o tej godzinie przez ostatnie 25 lat.