18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie najlepiej pić z idiotą?

Wiewór • 2019-05-09, 14:20
Alkohol+debil+wysokość=najlepsze połączenie


Ardans

2019-05-09, 23:26
Prawie jak Chada :lol:

kulawiec

2019-05-10, 01:53
Z tej wysokości na mordę, to by miał pysk rozbity. Przy skoku ręce do przodu jak Superman. Leży z zagiętymi z tyłu. Proponuję wyprostować ręce do przodu, położyć się na wznak i doprowadzić je do pozycji takiej jak pokazana na filmiku. Nawet gdyby w ostatniej chwili wziął ręce przed siebie aby zamortyzować upadek, to nie byłby by w takiej pozycji.

ritu4l

2019-05-10, 02:28
kulawiec napisał/a:

Z tej wysokości na mordę, to by miał pysk rozbity. Przy skoku ręce do przodu jak Superman. Leży z zagiętymi z tyłu. Proponuję wyprostować ręce do przodu, położyć się na wznak i doprowadzić je do pozycji takiej jak pokazana na filmiku. Nawet gdyby w ostatniej chwili wziął ręce przed siebie aby zamortyzować upadek, to nie byłby by w takiej pozycji.



Co tu rozkminiać. W takich sytuacjach jak kamera nie nagrywa upadku to już wiadomo, że to słaby fejk.

bravoteampolska

2019-05-10, 07:40
Jeszcze mi powiedzcie że któryś z was wierzy w to gówno. Widzieliście na żywo człowieka który spadł na lity beton z wysokości 3 metrów, dodatkowo na klatkę piersiową.
Powiem wam jak to wygląda, załamana czaszka, uraz mózgowo czaszkowy, do tego połamany mostek z żebrami i odma podskórna, uraz wątroby. Uraz odcinka szyjnego kręgosłupa.
Taka osoba o tak głowy by nie podniosła i uupsiii upadło mi się.

TrisK

2019-05-10, 11:24
bravoteampolska napisał/a:

Jeszcze mi powiedzcie że któryś z was wierzy w to gówno. Widzieliście na żywo człowieka który spadł na lity beton z wysokości 3 metrów, dodatkowo na klatkę piersiową.
Powiem wam jak to wygląda, załamana czaszka, uraz mózgowo czaszkowy, do tego połamany mostek z żebrami i odma podskórna, uraz wątroby. Uraz odcinka szyjnego kręgosłupa.
Taka osoba o tak głowy by nie podniosła i uupsiii upadło mi się.



Wybaczy szanowny Pan ale nieprawda. Mój kolega w analogicznej sytuacji obtarł nieco kolanka. Wysokośc ta sama co na filmie. Też żeśmy sie zdziwili. Pijany ma szczęście

Wiewór

2019-05-10, 11:48
bravoteampolska napisał/a:

Jeszcze mi powiedzcie że któryś z was wierzy w to gówno. Widzieliście na żywo człowieka który spadł na lity beton z wysokości 3 metrów, dodatkowo na klatkę piersiową.
Powiem wam jak to wygląda, załamana czaszka, uraz mózgowo czaszkowy, do tego połamany mostek z żebrami i odma podskórna, uraz wątroby. Uraz odcinka szyjnego kręgosłupa.
Taka osoba o tak głowy by nie podniosła i uupsiii upadło mi się.



Tak widziałem. Wiele razy. Jeden skończy z urazem wielonarządowym, wycięli mu kilka metrów jelitka i śledzonkę. 100% kaleka.
Inny wstał i poszedł.
Rozległość urazu zawsze jest mocno losowa.

bravoteampolska

2019-05-10, 19:28
Abraxus napisał/a:

Tak widziałem. Wiele razy. Jeden skończy z urazem wielonarządowym, wycięli mu kilka metrów jelitka i śledzonkę. 100% kaleka.
Inny wstał i poszedł.
Rozległość urazu zawsze jest mocno losowa.



Nie jednokrotnie widziałem i ratowałem takich ludzi i nigdy nie skończyło się to tylko zdarciem naskórka na kolanie

kulawiec

2019-05-10, 21:44
Cytat:

Wysokośc ta sama co na filmie



Ale, że niby jak ta sama? Nie ogarniam tej abstrakcji.