18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie kurwa bilet? Fekaliowani raus!

~Velture • 2023-07-04, 20:29
Treser, pełen determinacji, przepędza brudne małpy z wnętrza autobusu, używając głośnego krzyku i energicznego machania rękami. Małpy, niezbyt chętnie, opuszczają pojazd, jednak nie bez wyrazu mają pretensje do tresera. Ich niezadowolenie jest zauważalne, gdy wychodzą, wyrażając swoje niezadowolenie zaistniałą sytuacją. Jednak na zaskoczenie wszystkich, kierowca autobusu wstał z miejsca i zaczął bić brawo dla tresera, doceniając jego wysiłki w utrzymaniu porządku. Było to zaskakujące zakończenie, które pokazało, że choć małpy mogły być niezadowolone, inni obecni docenili trud pracy tresera.


miejsce: Serbia.

Riikko

2023-07-04, 20:42
no k***a medal i skrzynia dla pana!

bleblebator1

2023-07-04, 20:48
jednak serbów czasami da się lubić

bishfinger

2023-07-04, 20:54
bleblebator1 napisał/a:

jednak serbów czasami da się lubić



jeden z nielicznych krajów który na prawdę lubi Polaków, ich nie tylko czasami da się lubić ale po prostu dla wzajemności należy lubić

Pedator

2023-07-04, 20:55
Myśle że równouprawnienie poszło za daleko. Kto to widział żeby małpy podróżowały razem z ludźmi jednym autobusem.

PabloSkills

2023-07-04, 21:22
Venture niedługo wrzuci odcinek Muminków z Buką bo widzę wena mu się kończy.

lokal.szczecin

2023-07-04, 21:22
bishfinger napisał/a:

jeden z nielicznych krajów który na prawdę lubi Polaków, ich nie tylko czasami da się lubić ale po prostu dla wzajemności należy lubić



tylko wam powiem ze moja siostra zwiedza sobie te blakany i tylko w serbi widziala ( widzialem foto ) koszulki z ruska Z i ta szmata putinem wiec z tym lubieniem ich to bym sie zastanowil bo to ruskie szmaty sa i tyle!

PIs

2023-07-04, 21:45
Weź daj sobie spokój z tymi zj***nymi opisami.

Pawehan

2023-07-04, 22:31
Musisz takie gówno wrzucać ? Lepiej nie zapodawaj nic,

Machol

2023-07-04, 23:58
lokal.szczecin napisał/a:

tylko wam powiem ze moja siostra zwiedza sobie te blakany i tylko w serbi widziala ( widzialem foto ) koszulki z ruska Z i ta szmata putinem wiec z tym lubieniem ich to bym sie zastanowil bo to ruskie szmaty sa i tyle!



Bo to takie lubienie jak ruskie nas lubią, bo my też słowianie i oni słowianie, ale weź tylko powiedz, że ruskie to wcale nie jest dobry, starszy braciszek...

bishfinger

2023-07-05, 06:44
lokal.szczecin napisał/a:

tylko wam powiem ze moja siostra zwiedza sobie te blakany i tylko w serbi widziala ( widzialem foto ) koszulki z ruska Z i ta szmata putinem wiec z tym lubieniem ich to bym sie zastanowil bo to ruskie szmaty sa i tyle!



dziwisz im się? tzw kolektywny zachód rzucił się na nich niemal jak stado bezpańskich psów bombardując niemal tylko cele cywilne ( co na ukrainie traktowane jest jako zbrodnia) i tylko ruscy się za nimi wstawili

korskidegenerat

2023-07-05, 09:11
bishfinger napisał/a:

dziwisz im się? tzw kolektywny zachód rzucił się na nich niemal jak stado bezpańskich psów bombardując niemal tylko cele cywilne ( co na ukrainie traktowane jest jako zbrodnia) i tylko ruscy się za nimi wstawili



historia nigdy nie jest czarnobiała,
,,Czwartego dnia wojny sześciodniowej, tj. 08 czerwca 1967 roku w pobliżu wód terytorialnych zwaśnionych państw doszło do niespodziewanego zdarzenia. Znajdujący się tam amerykański okręt wywiadowczy USS Liberty został zaatakowany i prawie zatopiony przez nieznane wówczas siły. Dość szybko do ataku przyznał się Izrael twierdząc, że był on efektem nieszczęśliwej pomyłki.,,
https://ruj.uj.edu.pl/xmlui/handle/item/173330

Polak1988

2023-07-05, 14:18
Machol napisał/a:

Bo to takie lubienie jak ruskie nas lubią, bo my też słowianie i oni słowianie, ale weź tylko powiedz, że ruskie to wcale nie jest dobry, starszy braciszek...




Jestem co jakiś czas w Serbii i nie widziałem rosyjskich flag.Widzialem dużo flag niemieckich.W Belgradzie,na budynku Zeptera była rozwieszona wielką flaga niemiecka.W Serbii np.w tym roku ciężko znaleźć gaz LPG.Nie wiem czy aż tak kochają Putina,ale na pewno są bardziej za ruskimi niż za hameryka, która ich zbombardowała i wpie**ala się wszędzie udając jednego sprawiedliwego wśród narodów.Na Bałkanach jedynek gdzie w tym roku widziałem Ruskie flagi i Ztki na wielu znakach drogowych to Bośnia.

Policeman

2023-07-05, 15:48
Od razu dementuję pie**olenie, że Serbowie lubią Polaków, nie, nie lubią, albo nie wszyscy i normalnie wiadomo, że nikt na ulicy nie wie skąd jesteście. W Niemczech wzruszyliby ramionami jakby się dowiedzieli, może w Serbii 5% więcej się ucieszy, ale za to macie 25% więcej szans, że ktoś się dojebie.

I SŁUSZNIE

Ludzie uważają, że Serbowie to jacyś fani Rosji czy Putina, a oni srają na NATO i wspierają inny układ sił. Dlaczego? Bo Amerykanie wraz z innymi sojusznikami, nie tak dawno zrzucali bomby na Belgrad i nie, nie mówimy o wojnie w Jugosławii, a o odłączenie Kosowa od Serbii. Kosowa, które jest klasycznie Serbskie, ale wiadomo, jak można zrobić rozdział i zniszczyć kraj - wszyscy chętni. W skrócie, Albania wstępowała do NATO, dało radę zabrać kawałek ziemi Serbom gdzie żyło sporo Albańczyków, a jak Serbom się nie spodobało to ich bombardowali.

Kłopot jest taki, że niepodległość Kosowa bardzo szybko uznała Polska, którą wcześniej Serbowie bardzo cenili z uwagi na wiarę i historię. Pozdrav s tri prsta typowie serbskie pozdrowienie dla wszystkich muzułmańskich czy innych psów - 3 palce, trójca święta. Wiadomo, że najbardziej boli zdrada ze strony bliskich, dlatego Serbowie nas właśnie bardziej nie lubią