18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie jest polski naród?!

vonreinert • 2014-11-23, 17:37


Władza drwi z Polaków łamiąc bezkarnie prawo, lecz nikt nie reaguje. Prezydent nawołuje do spokoju, opozycja prosi sądy o sprawiedliwość, a wybory oficjalnie wygrywa partia anonimowych oportunistów. Nieliczni broniący honoru narodu są aresztowani, szykanowani i oskarżani o agenturalną działalność. Niestety to nie literacka fikcja, ale obraz dzisiejszej Polski, a może ostatnie po niej wspomnienie...?

FryzjerZG

2014-11-23, 17:57
Troszkę szczeka i próbuje grać starego redaktora. Walczy w słusznej sprawie, ale wypada groteskowo i zabawnie...

kalium

2014-11-23, 18:01
Ja se siedzę na wyp***zianym krześle. Po ustawowym spadku, gdzie i tak każdy ma w dupie prawo i swoje mądrości zapie**ala. Zaraz rok minie i ch*j wie o co chodzi. To jak ty chcesz Polaków do kupy zebrać, jak to się chce kłócić o nic. Dla zasady. Bo każdy mądrzejszy, każdy prawnik, każdy wszystko wie.

masterwow

2014-11-23, 19:41
nic nadzwyczajnego nie powiedział, wszystko jest nam dobrze znane

brandr1

2014-11-23, 19:45
Kim ty dzieciaku jesteś ???

MadChemist

2014-11-23, 19:46
Jak zwykle pie**olenie o Szopenie, gadka pokroju tej wygłaszanej przez wujka Mirka podczas uroczystości rodzinnych, szczególnie po kielichu. Uwielbiam "kanapowych" polityków. Poza tym gość chyba dawno nie walił, tak mu łapy chodzą.

Pa...........li

2014-11-23, 19:47
W tv cenzura nie pozwala ludziom myśleć że jest źle,
jak było acta to na każdej j***nej stronie alarm że internet chcą ocenzurować to młodzi wyszli na ulice mnogo,
dzisiaj wyjebka.... nie ma portalu który by jakoś pobudzał do takich działań

Anioł Michał

2014-11-23, 19:47
Każdy siedzi, czeka i myśli sobie: jak to wszystko pie**olnie to pójde. Ale nie pie**olnie. A wiecie czemu nie pie**olnie? Właśnie temu, bo każdy czeka i myśli.

MasterMefisto

2014-11-23, 20:16
dlaczego się nic nie stanie? bo k***a takie materiały, KNP, RN czy inni nie zależni trafiają może do 5-10% ludzi. Reszta jest karmiona papką z TVN i innych gównien żydowskich

Rabel

2014-11-23, 20:28
cytując Korwina z demonstracji w Warszawie:
"Czy My w tej chwili możemy coś zrobić? Możemy "tylko" protestować i to robimy. Natomiast, słuchajcie - mają rok ostatni i jeśli przez ten rok nie będzie w Polsce porządku, to za rok (tu nie rozumiem słowa) głosowanie. Jeżeli oszukają w następnych wyborach to my zrobimy z nimi porządek na ulicy, bo nie ma innego wyjścia."
Po tych słowach Korwin z Winnickim podali sobie ręce - liczę, że KNP i RN (wraz z mniejszymi ugrupowaniami jak np. Demokracja Bezpośrednia) faktycznie wyprowadzą ludzi i będziemy mieli szanse coś zmienić.

Najlepszym przykładem na wiarygodność tych słów jest sam fakt, że nie ma dowodu na jakiekolwiek kłamstwo Korwina.

jacus92

2014-11-23, 20:44
hahaha, ale to jest śmieszne jesteście tak głupi że aż głupi XD. Piszecie że to słyszycie od zawsze , no to kkk.. może czas samemu coś zrobić a nie biadolić. Właśnie w tym sedno o czym mówi ! Nie zajmuję się poltyką, a gościa widzę pierwszy raz, ale wiem że to nie jedna z mord, która nie chcę odejść od koryta i brać kasę ! On się stara a wy .... jak zwykle " już to słyszeliśmy "

McMenel

2014-11-23, 20:47
Zajebiście najwięcej krzyczą o państwie policyjnym ci którzy pod każdym filmikiem z brutalnością policji z USA pragną takiej policji. A kiedy przyjdzie egzekwować prawo w Polsce krzyczą iż jest to brutalnie i bezpodstawne... Nosz k***a jego mać o matko hipokryzji.

Loaloa

2014-11-23, 20:55
Mniej machania łapami, mniej krzyku, mniej banałów i bredni, mniej nienawiści, mniej powoływania się na "autorytety" pokroju Cejrowskiego i może coś byłoby z tego śmiesznego człowieczka. A tak to kolejna beka z jakiegoś gównianego portalu (co to do ch*ja jest ta parezja?). I jeszcze ta gadka o jubileuszu, bo dociągnął do dziesiątego wydania swojego załosnego płaczu.

razi

2014-11-23, 21:04
Jestem tutej zagramanica!

kuziol

2014-11-23, 21:11
Sami sobie tak wybraliśmy... Frekwencja 40% i naród ma pretensję co do wiarygodnego wyniku, śmieszne w ch*j! Wystarczy że jedna wieś zagłosowała na jedną partię i mamy to co mamy. k***a, dalej miejmy wyj***ne na wybory a potem będziemy drzeć japę bo to takie waleczne (wolność i te sprawy). k***a ręce opadają...