18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdyby wrócił

Flodzia • 2022-01-30, 01:19

Ciepłe przyjęcie.

radek225

2022-01-30, 19:21
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Nie denerwuj się tak biedaku, bo zaczynasz krzyczeć z niemieckim akcentem
PS
Zacząłeś się już rozglądać za jakąś tłustą niemrą...? Zła wiadomość jest taka, że pewnie jesteś za bidny dla takiej



Ja, ja iś libe gross Helga und hande hoch polniś szwajne. Iś habe 4000 ojro per monat. Du bist zu arm fur miś, polniś szfajne. Szterben in Polen, biedaku, robaku, cebulaku pijący szczyny, bo woda jest dla bogatych :D .

Strielok1

2022-01-30, 19:21
Pietras napisał/a:

W Polsce każdy by mu doj***l kurey j***ne to był Hitler najgorszy zbrodniarz i morderca



Zaraz po Stalinie... Znaj proporcje.

Rick_Sanchez

2022-01-30, 20:38
Rozjebie napisał/a:

Nikogo nie zaj***l, bo od listopada 1914 r. pracował w sztabie armii, kawę robił i rozkazy nosił do dowódców.
Był j***nym ordynansem (w żargonie żołnierskim z tamtych lat "fajfusem") i podczas gdy inni przez 4 lata wojny z szeregowych awansowali do kapitanów, to on awansował z szeregowego na starszego szeregowego. W sumie nie da sie inaczej, jeśli jedyne co robisz to parzenie kawy.
Dostał ewentualnie odznaczenie za rany, kiedy w październiku 1918 roku idąc z kawa, artyleria przeciwnika ostrzelała ich pozycje pociskami z gazem musztardowym i Hitler do końca wojny leżał w szpitalu, bo oślepł na krótko



Inni awansowali, ale też ginęli. On nie zginął i może awansował tylko na starszego szeregowego, ale za to został potem głową państwa. Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.

CzerstWybut

2022-01-30, 22:51
Hitler był jaki był ale nie pił :mrgreen:

CoJaTamKurwaWiem

2022-01-31, 03:51
radek225 napisał/a:

Ja, ja iś libe gross Helga und hande hoch polniś szwajne. Iś habe 4000 ojro per monat. Du bist zu arm fur miś, polniś szfajne. Szterben in Polen, biedaku, robaku, cebulaku pijący szczyny, bo woda jest dla bogatych .



4000 ojro za szczanie, sranie i luksusy w kabinie całe 24h dziennie???
Wow.... Teraz to mi sie ciebie zrobiło żal....
Te... Adolf.....Wysłać ci jakąś kase...?

PryszczatyJeż

2022-01-31, 04:29
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

4000 ojro za szczanie, sranie i luksusy w kabinie całe 24h dziennie???
Wow.... Teraz to mi sie ciebie zrobiło żal....
Te... Adolf.....Wysłać ci jakąś kase...?



Ale ty jesteś pusty...

TrzyDwaJeden

2022-02-01, 20:58
Gdyby wrócił to polityka DE wobec migrantów byłaby zupełnie inna :lol: