18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdyby kózka nie zapierdalała po górach rowerkiem...

MisDetonator • 2021-08-18, 01:45
To by się nie musiała na nowo uczyć chodzić.



XavierX

2021-08-18, 08:00
No i dodał mu skrzydeł. Na koniec odleciał

GranatPL

2021-08-18, 08:01
Czego te pojeby na rowerach nie zrobią byle nie jechać ścieżką rowerową...

Rutik

2021-08-18, 08:13
Kłykcin_Kończysty napisał/a:

Tacy ryzykanci - idioci, nie powinni podlegać pod możliwość opieki medycznej.



Tacy ryzykanci mają prywatne ubezpieczenia od sportow ekstremalnych.

Halman napisał/a:

mam nadzieję ze połamany w wielu miejscach a urazy wewnętrzne pozwolą mu zdechnąć w bólach


On może się połamał, ale ty za to na bank jesteś kaleką umysłową.

Kurde26

2021-08-18, 08:16
Każdy taki ch*j powinien najpierw wykopać dołek na dole a potem zjeżdżać. A nie k***a jakieś śmigłowce, ratownicy itp.

ra0mir

2021-08-18, 08:18
Przynajmniej na sadisticu nie siedzi...

Juzwa

2021-08-18, 08:44
MisDetonator napisał/a:

Gdyby kózka nie zapie**alała po górach rowerkiem...



Gdyby kózka kwiecień plecień to by ślimak ch*j mu w dupe... Czy jakoś tak.

ra0mir napisał/a:

Przynajmniej na sadisticu nie siedzi...



Teraz już będzie siedział. Tylko siedział.

panar3

2021-08-18, 08:57
Jak mnie takie cioty wk***iają! Pomógłby jakimś ludziom jak taki odważny, zerżnąłby parę feministek dla dobra świata albo początkujących pseudopedałów coby się nawrócili... to nie, sam ryzykuje po ch*j wi co. Debil i sobek pie**olony. Niech teraz wyje jak pies.

Aleo

2021-08-18, 09:04
mazga50 napisał/a:

Ci wszyscy wyczynowcy, deskorolkarze i przygłupy skaczące na rowerze powinni płacić 100% za leczenie. Przez nich składki są wysokie i do specjalistów dopchać się nie można.



baranie oni mają dodatkowe ubezpieczenia, a idąc twoim tokiem myślenia wszyscy którzy palą, chleją, obżerają się niezdrowo itp. powinni płacić z prywatnej kabzy

pazuzu

2021-08-18, 09:29
W zeszłym tygodniu byłem w Karkonoszach, też jakiś debil skakał po skałkach i się sp***olił , musiał przylecieć helikopter na Szrenicę i go ściągać

An...........20

2021-08-18, 09:33
Znając życie, przeżył.

mazga50 napisał/a:

Ci wszyscy wyczynowcy, deskorolkarze i przygłupy skaczące na rowerze powinni płacić 100% za leczenie. Przez nich składki są wysokie i do specjalistów dopchać się nie można.



Więcej hajsu rocznie służba zdrowia wydaje na ulanych grubasów, ich choroby i związane z tym powikłania niż na sportowców...

outline

2021-08-18, 10:38
Ale to moment bo coś mi siętu k***a nie zgadza. To nie dostał skrzydeł od redbula?

cazio

2021-08-18, 11:56
No cóż, ta reklama redbulla nie wyszła ;)

trytodie

2021-08-18, 12:04
CzerstWybut napisał/a:


Nie kumam hejtu na ludzi co uprawiaja jakis sport i zdarzy im sie wypadek, a nie czekaj... jak jakiś pedał kopiący skórzany wór na boisku złamie noge to wszyscy sie modlą o jego powrót do zdrowia bo przeca tam kurła wielke piniondze są grane.
(...). Skala tłustych niedołężnych ludzi w kraju jest coraz większa z roku na rok. Dofinansowania na leki typu insulima są pie**olne, ludzie nie zwracają uwagi na to co wpie**alają i później też latają po gastrologach itd.


Statystyki są zatrważające. W 2010 roku z powodu głodu zginąło około miliona ludzi. Tymczasem z powodu otyłości zginęły 3 miliony. I zgadzam się, że nie ma nic głupszego niż wyśmiewanie się z ludzi uprawiających sport. Popularne na tym portalu nazywanie jaranie się piłką pedalastwem (tymczasem gdyby taki internetowy cwaniak powiedziałby to Gdziekolwiek na głos, sam stałby się ciotą i to słusznie).
Jednakże, wracając do samego filmu. Jest takie mądre powiedzenie że sport to zdrowie ale nie zawodowy, a ja dodam do tego i nie ekstremalny. Bo jednak oglądając tego typu wypadki człowiek zastanawia się co ten "sportowiec" chciał osiągnąć - pokonać grawitację? Nie ważne jak bardzo jesteś w tym doświadczony, ryzykujesz życie i zdrowie za każdym razem.

Kacu

2021-08-18, 12:37
To jest Gee Atherton, Mistrz Świata, Europy i zdobywca Pucharu Świata. Dzięki takim ludziom sport się rozwija, a nie stoi w miejscu jak ku*as waszego starego w waszych dupach.

wojtasbbi

2021-08-18, 13:12
Ludzie to jednak idioci. Nie doceniają, że mają zdrowe ręce lub nogi...