18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy skończy się alkohol

CrazyEdek • 2020-12-30, 10:04
Dawaj stara, bo suszy.


Wojownik12

2020-12-30, 14:31
stary cwaniak, kontrolnie zleciał ze schodów w celu wytrzeźwienia co by przewagę nad babą miał

Kutasiarz

2020-12-30, 16:52
Pięknie wrzuciła wsteczny


outsidethebox86 napisał/a:

Szczerze, nie trzeba narkotyków, żeby mieć dobrego tripa, bez skutków ubocznych, wystarczy wiedzieć jakie rośliny jak przyjmować. A alkohol, jak dla mnie zupełnie niepotrzebny jest, więcej z tego strat niż pożytku.



Ale w sensie, że co konkretnie? Np. Połączenie banisteriopsis caapi i psychotri viridis uważasz za narkotyk czy nie?

Od czasu do czasu fajnie wypić sobie ze dwa browary.

outsidethebox86

2020-12-30, 17:47
Boldrik napisał/a:

Pięknie wrzuciła wsteczny
Ale w sensie, że co konkretnie? Np. Połączenie banisteriopsis caapi i psychotri viridis uważasz za narkotyk czy nie?
Od czasu do czasu fajnie wypić sobie ze dwa browary.



Nie twierdzę, że nie, też lubię zimne piwo, choć coraz rzadziej można napić się takiego pysznego browara jak kiedyś :-/ . Wszystko z umiarem, a byłoby git. Chyba nie ma wśród nas osoby, która nie byłaby świadkiem tego co nadmierne i regularne spożycie robi z ludźmi i ich życiem.

Co do Ayahuasci, to mieszanka roślin o zawartości substancji psychodelicznych, więc można uznać to za swojego rodzaju narkotyk, jednak nie doświadczyłam jej działania, by móc się wypowiedzieć z tego punktu widzenia. Osobiście chciałabym spróbować. Z resztą to chyba powód dla którego człowiek zażywa cokolwiek czyni tzw. używkę narkotykiem. Jeśli ćpasz żeby uciec od swojego życia, no to problemem nie jest używka, to raczej środek do celu, który ma sprawić że lepiej się poczujesz ze sobą. Narkotykiem może być praca, sex, zakupy itd.

A wracając do tematu

Są też kaktusy np. San Pedro albo pejotl, które zawierają meskalinę.

Że nie wspomnę o bylicy, która rośnie jak chwast wszędzie.

Pietruszka, koper włoski, gałka muszkatołowa. Nawet muchomor czerwony po wysuszeniu zmienia swoje trujące właściwości we właściwości psychodeliczne. I kiedyś było o tym powszechnie wiadomo, a w jeszcze dawniejszych czasach, ludzie robili wywary z suszonych muchomorów i pili.

Jest tego mnóstwo. Wystarczy trochę pogrzebac, poczytać, popytać starsze osoby. Zwłaszcza takie, które się na zielarstwie znają.

Kutasiarz

2020-12-30, 18:10
No, takie rośliny to znam spożywam i szanuję :-D

antek1g

2020-12-30, 19:00
jak typowi irlandczycy w jakims b&b

plastic

2020-12-30, 20:14
za rok będą wspominać, jak to ONA spadła ze schodów ;]

whitetooth

2020-12-30, 22:06
Po ch*j takie schody budują?

koras1897

2020-12-31, 09:33
Szukałem pół godziny tego bo jestem na 100% pewny że już to tutaj widziałem. W tamtym temacie ktoś gadał że akcja działa się na statku a ta para nawet nie była pijana.

Benio91

2020-12-31, 11:12
Zjechał na poręczy lepiej jak nie jeden pedał na desce :)