18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

gdy siekiery zabraknie

maxiq • 2015-12-25, 17:12
trzeba sobie radzić jak ten pan :
.

.
:fiufiu:

M4rkOPL

2015-12-26, 11:23
Gwardek napisał/a:

Tylko k***a tępe amerykańskie gówno mogło coś takiego wymyślić. Nie dość, że wolno idzie, paliwo wpie**ala równo to jeszcze o totalnym braku bezpieczeństwa nie wspomnę.


O brak bezpieczeństwa to się akurat nie martwię, czekam na następne materiały, może już na hardzie ;-)

ResoRtu

2015-12-26, 12:16
Gwardek napisał/a:

Tylko k***a tępe amerykańskie gówno mogło coś takiego wymyślić. Nie dość, że wolno idzie, paliwo wpie**ala równo to jeszcze o totalnym braku bezpieczeństwa nie wspomnę.


Ten post z tyloma piwami powinien brzmieć następująco:
-Amerykanie po raz kolejny pokazali nam w jaki sposób narazić się na poważne niebezpieczeństwo, a także na przedziurawienie dłoni. Nieco mozolny choć efektowny sposób, sam nie polecałbym stosowania tejże praktyki radzenia sobie bez siekiery, której akurat nie mamy pod ręką. Zdecydowanie polecałbym rąbać nożem do masła. Pozdrawiam, wedołych świat!
Rozumiesz tą różnicę dzieciaku z resztą maminsynków dających piwa temu gnojkowi?
I na zakończenie, ponieważ nieco czasu zmarnowałem na takie ścierwo jak ty
Śmieciem jesteś i pozostaniesz :cumshot:

Carpediemm

2015-12-26, 14:48
@ResoRtu Tobie się chyba wazelinka na półce skończyła bo masz straszny ból dupy. Wyraził swoje zdanie, ma racje a ty pie**olisz jak potłuczony że jest śmieciem.

Pozdrawiam, wesołych świąt!

ResoRtu

2015-12-26, 15:06
Carpediemm napisał/a:

@ResoRtu Tobie się chyba wazelinka na półce skończyła bo masz straszny ból dupy. Wyraził swoje zdanie, ma racje a ty pie**olisz jak potłuczony że jest śmieciem.

Pozdrawiam, wesołych świąt!


Przesadzasz :-) Pomimo wulgarnego języka i obrażania ludzi, którzy pokazują coś zupełnie innego, po części gdzieś w odległej galaktyce malutką rację w swym poście ma lecz mógłby użyj zupełnie innego słownictwa i zmienić niektóre z określeń.
To czy paliwo zżera, a wykonuja powinność idzie powoli - kto bogatemu zabroni.
Bezpieczeństwo? Phi, rad bym, gdyby pojawił się materiał na harda z ich udziałem.

Również pozdrawiam, wesołych świąt.

mrerol

2015-12-26, 16:12
@Gwardek oj już nie pie**ol, też coś takiego uspawałem tylko o wiele lepsze, stożek zrobił mi frezer i go od razu nafrezował w taki sposób, że nie muszę napie**alać jak ten amerykanin tylko przyłożę i samo zaciąga, napęd jest przekazywany przez wałek z poczciwej c-360. Wszystko jest zrobione na stelażu, który wisi na TUZ'ie. I nigdy nie miałem z tym wypadku, a łupiemy na tym papierówkę. Więc nie bóldupuj :>

dmesg

2015-12-26, 20:34
>> Tylko k***a tępe amerykańskie gówno mogło coś takiego wymyślić. Nie dość, że wolno idzie, paliwo wpie**ala równo to jeszcze o totalnym braku bezpieczeństwa nie wspomnę. <<

k***a mać. JEGO czas, JEGO paliwo, JEGO ręka/noga/cokolwiek. ch*j Ci do tego, na tym polega właśnie wolność. Kiedy wy, lewackie k***y, wreszcie to zrozumiecie?

Witajcie

2015-12-27, 14:54
Gwardek napisał/a:

Tylko k***a tępe amerykańskie gówno mogło coś takiego wymyślić. Nie dość, że wolno idzie, paliwo wpie**ala równo to jeszcze o totalnym braku bezpieczeństwa nie wspomnę.



A jakby polak wymyślił to byś pisał z dumą że polak potrafi. A idź w ch*j cebulaku.

qwerty1234567890

2015-12-27, 21:48
Fajnie się pisze zza klawiatury, jak ciepło pochodzi z elektrociepłowni, gazowni lub jak rodzice dorzucają pelet, groszek lub węgiel, drewno czy śmieci. Żal dupę ściska bo oni płacą za galon tyle co my za niewiele ponad 1L. Widać, ze raczej nikt z Was nie napie**alał siekierą cały dzień.