18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

gdy rano włączasz komputer a tu nagle...

Szycha929 • 2013-10-15, 15:02
Panie informatyku ja tylko kliknęłam na link :mrgreen: :mrgreen:




trolling expert level 99


dla ciekawskich i młodszych użytkowników ciekawostka
0:50

Red Screen of Death

kto pamięta Blue Screen ten wie co to oznacza
Red Screen to jeszcze bardziej prze :lodowka: sprawa

anulka046

2013-10-16, 02:44
Red Screen? Jebie lewactwem...

Jodek_wwa

2013-10-16, 05:15
@Tyrgaroth

ale wyobraź sobie... potrzebujesz na szybko kompa... sytuacja kryzysowa :D Wysypała się winda...
pendrive z bootowalnym linuxem uratował mi wielokrotnie dupe :D
zawsze mam ze sobą przy kluczach jakąś pamięć minimum 2 giga z bootowalnym linuxem...
zauważ też że nie wszyscy muszą używać kompa do grania ;)
Linux to świetne narzędzie do konfiguracji serwerów jak i ich obsługi, w linuxie robisz wszystko z "palca"
Zrób coś teraz na W8 ;P

na jakieś minimalistycznej wersji spokojnie odpalasz stare komputery na procesorach które miały 80 mhz ? ;) to jest piękne.

Adrjan77

2013-10-16, 08:16
reczi napisał/a:

Tylko Linuks!


to, że raz kiedyś mi nie poszło z dziewczyną, nie znaczy od razu, że mam zostać pedałem

korinogaro

2013-10-16, 08:29
Jodek_wwa, unix jest fajny ale trzeba wziąć pod uwagę, że mało kto konfiguruje serwery i mało kto korzysta z kalkulatora na dopalaczach (80Mhz). Przeciętny ludź powinien mieć jakąś zgrabną dystrybucję do tego, jak powiedziałeś, żeby zrobić cokolwiek (np. napisać dokument) na kompie który nie ma systemu lub system jest spieprzony. Jednak poza tym dla przeciętnego użytkownika jakieś tam ubuntu jest jak IE(ściąganie innej przeglądarki), służy do konkretnego celu a potem jak najszybciej jest zastępowane windowsem.

czakkk

2013-10-16, 10:39


To jest lepsze. :D

Goger

2013-10-16, 10:51
Pamietam blue screena, ale red screena nie... Może dlatego że red screen był tyko w wersjach beta niektórych systemów.

Dimenzo

2013-10-16, 11:36
fixbot, w ch*j trudne.

Ty...........th

2013-10-16, 11:42
@Jodek_wwa

Racja :) Linuks ma wiele zastosowań w których jest o niebo lepszy od windy, to nie podlega dyskusji, jednakże windows jest przystępniejszy dla przeciętnego kowalskiego, np. Mój dziadek nie mógł się przestawić na linuxa, każda próba zainstalowania czegokolwiek nastręczała mu wielu problemów itd.

Z drugiej strony gdyby stworzono jakieś konkretniejsze sterowniki dźwięku i zaczęto pisać gry i programy pod linuxa to z chęcią bym się na niego przesiadł, zalet jest pełno:

- Bezpieczeństwo.
- Prawdziwe aktualizacje, a nie łatki jak w windzie.
- Darmowy.

itd. Jednak puki nic nie zmieni się z powyższymi problemami będę siedział sobie na swoim kochanym windowsie :)

elda1987

2013-10-16, 12:02
oj tam, ja potrafię doprowadzić każdy system do rozpaczy - od windowsa 98 na pierwszym kompie do obecnej 8, którą mój syn doprowadził do ostateczności :P linuxa też zwieszam zawodowo. Mąż mnie za często z kuchni wypuszcza.

slannesh

2013-10-16, 12:28


Chyba naklepsza wersja:p

peterpod1990

2013-10-16, 13:26
mutant napisał/a:

Miałem coś podobnego ( może nie aż tak hardcorowego ) mojej kobiecie wyskoczyła reklama czy chce zobaczyć siebie w rysunkowej wersji ... Skończyło się na tym, że do 2 w nocy walczyłem aby wszystko ponaprawiać. Dostała embargo na PC a w drzwiach od kuchni powiesiłem drut kolczasty



znajdź faceta, który by chciał siebie zobaczyć w wersji rysunkowej i jest tak naiwny żeby w to kliknąć...k***a wyzywam Cię :lodowka:

tylko k***a pół człowiek jakim jest kobieta jest do tego zdolna...
do kuchni i do :cumshot: sie tylko nadają.

jak jakiś gimb sp***olił ze szkoły i chce mi pocisnąć to w nagrodę mogę jebnać w perskie oko jego starą :ok:

qwachu

2013-10-16, 16:00
Żeby było zabawnie, to na koniec filmu wyskoczył u mnie komunikat błędu informujący mnie, że licencja firmowego komunikatora Microsoft Lync wygasła :D