18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy przyciśnie, nie ma zmiłuj

phrontch • 2019-07-31, 09:55
Sraczka jest jak miłość, przychodzi z nienacka. Droga dojazdowa do Belém do Pará




LuzaQ

2019-07-31, 20:57
~Velture napisał/a:

Mnie to zastanawia jakim trzeba być zjebem żeby tak sobie nagrywać kogoś kto stał pewnie godzinę albo i więcej w korku i ma przed sobą drugie tyle albo i więcej a tu go sraka dopada. Oczywiście śmiejąc się jak świnia przez cały czas a później jeszcze wrzucić filmik do neta.
Co miał chłop zrobić? Srać w gacie w aucie? Wyjść z auta i srać w gacie stojąc?



Mógł siedzieć przed komputerem i przeglądac sadistica.

Smokw

2019-07-31, 21:13
sereja3 napisał/a:

A to Ty tam srałeś, że wiesz? Pokaż.



Przecież to Ty pierwszy napisałeś, że mógł pójść w prawo. Mistrz logiki, czy hipokryzji. Może jedno i drugie?

saves

2019-07-31, 22:00
Mnie to nie dziwi. Kiedyś popsuła mi się maszyna i musiałem z warszawskiego Targówka skoczyć do Pruszkowa. Normalnie zajęłoby mi to ze trzy godziny. Wyruszyłem o 13, a wróciłem o 21, bo właśnie sypnęło ostro śniegiem. W pewnym momencie stojąc w korku wyłączyłem silnik i stałem 40 minut nie ruszając się ani centymetr. Co rusz ktoś wyskakiwał z samochodu na szczocha. Kobiety miały gorzej, bo musiały krzaków szukać,

SirMajkel

2019-07-31, 22:41
no to życzę nagrywającym, żeby też ich tak kiedyś dopadło i żeby ktoś ich potem wrzucił nagranych na jutuba, może zrozumieją jakimi są debilami.

piotrek159

2019-07-31, 23:38
Wszystko rozumiem ale dupe to się wyciera po s... :!:

wtx88

2019-08-01, 00:28
Starem chińskie przyslowie mówi "Lepiej się wysrać, niż zesrac"

igorzasty18

2019-08-01, 02:10
No nie wierzę, no k***a nie wierzę. Po komentarzach umieszczonych pod tym filmem wiedzę, że na sadolu jest w ch*j osób wyrozumiałych i rozumiejących sytuacje awaryjne. Jednak wraca do mnie wiara w innych ludzi :mrgreen:

Ja...........ro

2019-08-01, 05:54
~Velture napisał/a:

Mnie to zastanawia jakim trzeba być zjebem żeby tak sobie nagrywać kogoś kto stał pewnie godzinę albo i więcej w korku i ma przed sobą drugie tyle albo i więcej a tu go sraka dopada. Oczywiście śmiejąc się jak świnia przez cały czas a później jeszcze wrzucić filmik do neta.
Co miał chłop zrobić? Srać w gacie w aucie? Wyjść z auta i srać w gacie stojąc?



Jak co? Torba na ryj (skarpeta, pończocha, reklamówka, koszulka, cokolwiek co zasłania twarz) i centralnie dupą prosto w kamery . Wyj***ne.

wirtuozkakofonii

2019-08-01, 20:32
k***a jesteście złoci xD

Wypadek śmiertelny? - każdy sadol: "hehehe"
Pobicie? - każdy sadol: "hohoho"
Upadek z wysokości? - każdy sadol: "hahahiha"
Gość ze sraczką? - "sp***alaj, to nie jest śmieszne żeby go nagrywać, bo tek taż kiedyś miołem"

Na prawdę czasem mam wrażenie że panuje tu społeczność płaczek i hipochondryków patrzących przez łapki co to się teraz na tym sadolu strasznego wyświetli...

MrFalken

2019-08-02, 08:40
Velture napisał/a:

Mnie to zastanawia jakim trzeba być zjebem żeby tak sobie nagrywać kogoś kto stał pewnie godzinę albo i więcej w korku i ma przed sobą drugie tyle albo i więcej a tu go sraka dopada. Oczywiście śmiejąc się jak świnia przez cały czas a później jeszcze wrzucić filmik do neta.
Co miał chłop zrobić? Srać w gacie w aucie? Wyjść z auta i srać w gacie stojąc?



To,że cię przycisnęło, nie zmienia faktu, że jesteś ziomkiem srającym w biały dzień na pasie zieleni między jezdniami - a podstawowym prawem człowieka jest zbijać bekę z takich przyciśniętych ziomków wierząc mocno, że nas to nigdy nie spotka.
P.S. Na studiach mieszkałem z taką dupą, która potrafiła zajmować łazienkę przez 2h w efekcie czego ja, będąc białym człowiekiem w mieszkaniu w bloku, musiałem w zaciszu swojego pokoju wysrać się do worka na śmieci...

paolcia2486

2019-08-06, 22:44
Velture napisał/a:

Mnie to zastanawia jakim trzeba być zjebem żeby tak sobie nagrywać kogoś kto stał pewnie godzinę albo i więcej w korku i ma przed sobą drugie tyle albo i więcej a tu go sraka dopada. Oczywiście śmiejąc się jak świnia przez cały czas a później jeszcze wrzucić filmik do neta.
Co miał chłop zrobić? Srać w gacie w aucie? Wyjść z auta i srać w gacie stojąc?



Protip:
Otworzyć drzwi z przodu samochodu i tyłu samochodu, kucnąć między nimi.

Cloverface

2019-08-20, 03:03
~Velture napisał/a:

Mnie to zastanawia jakim trzeba być zjebem żeby tak sobie nagrywać kogoś kto stał pewnie godzinę albo i więcej w korku i ma przed sobą drugie tyle albo i więcej a tu go sraka dopada. Oczywiście śmiejąc się jak świnia przez cały czas a później jeszcze wrzucić filmik do neta.
Co miał chłop zrobić? Srać w gacie w aucie? Wyjść z auta i srać w gacie stojąc?



OK OK Velture, ale ciekawe ile razy dziennie srają lisy przy autostradzie.