18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy pomyliłeś Lorazepam z Lempart

mygyry • 2021-02-11, 07:52
Babce za mocno wszedł przekaz "wolnych mediów"


enek

2021-02-11, 21:10
babcia Kasia..bożyszcze lewej strony społeczeństwa.nie pierwszy i nie dziesiąty przypadek takiego zachowania. widywana na każdym zgromadzeniu bez względu na tematykę.

drukarka666

2021-02-11, 21:39
W Izraelu za takie cos dostalaby taki wpie**ol, jak palestynskie dziecko za puszczanie latawca na strone izraelska, no ale to jest dopiero Polin.

pazuzu

2021-02-11, 22:22
Recydywista napisał/a:

kolejny debil ;D
ciekawe czy bys tak szczekal w 1317... ch*j wie co wtedy sie dzialo... ale jak mamy oceniac niektorych za to co bylo 40 lat temu a czego oni nawet nie znaja nie maja prawa znac bo wtedy srali w portki jako dzieci albo ich jeszcze nie bylo na swiecei, to czemu nie oceniac za to co bylo 700 lat temu



Mówimy o współczesnej historii PRL to nie było tak dawno, teraz się piętnuje tych co pracowali na zomo i myślę że za jakiś czas przyjdzie rozliczenie aktualnych działań policji

freddy.krueger

2021-02-11, 22:24
Na dołek pałą przez materac wpie**ol do tego za obrazę powinni jej doj***ć grzywnę albo do odsiadki i by przemyślała suka swoje zachowanie .Bezkarne mohery nie mają szacunku dla nikogo bo są starsi tak jak w tym filmiku "super partia k***o "

Wiewór

2021-02-11, 22:35
pazuzu napisał/a:

Mówimy o współczesnej historii PRL to nie było tak dawno, teraz się piętnuje tych co pracowali na zomo i myślę że za jakiś czas przyjdzie rozliczenie aktualnych działań policji



Jak obalimy PiS to w policji konieczna jest lustracja. Każda k***a partyjna która się sprzedała powinna stanąć przed sądem i odpowiedzieć za przekroczenie uprawnień i wspieranie tego zamachu stanu.
Nie wyobrażam sobie żeby policja w nowej Polsce mogła funkcjonować mając w swoich szeregach byłych pisowskich esbeków.

Żaden z was pisowskich kretynów nie ma pojęcia o czym wy w ogóle pie**olicie.
Policja prześladuje i bezprawnie napada na przedsiębiorców którzy z głodu otwierają swoje biznesy i próbują ratować dorobek życia niejednokrotnie wielu pokoleń rodziny przed bankructwem.
Mnie też k***y z pisowskiego ZOMO nachodziły. Ostatnio zostałem spisany w szczerym polu za palenie papierosa i stanie bez maski. W miejscu gdzie nie było nikogo poza mną.

Mój znajomy stracił pracę w policji gdy wyszło na jaw że jest antypis.
Wyj***li go z dnia na dzień.

Policja jest doszczętnie skażona pisowcami dlatego tak ochoczo wykonują bezprawne rozkazy prześladowania Polaków.

j***ć PiS i policję zawsze i wszędzie

Recydywista

2021-02-11, 23:01
Wiewór napisał/a:

Jak obalimy PiS to w policji konieczna jest lustracja. Każda k***a partyjna która się sprzedała powinna stanąć przed sądem i odpowiedzieć za przekroczenie uprawnień i wspieranie tego zamachu stanu.
Nie wyobrażam sobie żeby policja w nowej Polsce mogła funkcjonować mając w swoich szeregach byłych pisowskich esbeków.
Żaden z was pisowskich kretynów nie ma pojęcia o czym wy w ogóle pie**olicie.
Policja prześladuje i bezprawnie napada na przedsiębiorców którzy z głodu otwierają swoje biznesy i próbują ratować dorobek życia niejednokrotnie wielu pokoleń rodziny przed bankructwem.
Mnie też k***y z pisowskiego ZOMO nachodziły. Ostatnio zostałem spisany w szczerym polu za palenie papierosa i stanie bez maski. W miejscu gdzie nie było nikogo poza mną.
Mój znajomy stracił pracę w policji gdy wyszło na jaw że jest antypis.
Wyj***li go z dnia na dzień.
Policja jest doszczętnie skażona pisowcami dlatego tak ochoczo wykonują bezprawne rozkazy prześladowania Polaków.
j***ć PiS i policję zawsze i wszędzie


dalem ci piwo ale tylko za czesc wypowiedzi


jestes k***a imbecylem a tego piwska to zaluje...

zmien wiek na realny i wroc do szkoly.,.. a nie k***a... zdalne ...

Rob3rt88

2021-02-11, 23:02
co to sie odpie**ala z tym swiatem, Policja jest od pilnowania porzadku do k***y nedzy!

to samo teraz dzieje sie z policja co z nauczycielami k***a. 20 lat temu jak nauczyciel wchodzil to byla cisza i h*j koniec kropka! byles tepy i glupi ale nie tworzyles problemow to cie przepuscil. wqrwiles nauczyciela to ci przyj***l abys wiedzial gdzie twoje miejsce, i tak powienno byc. tak samo z policja, 20 lat temu robilo sie glupie rzeczy ale tak sie nie odezwales do policji. no chyba ze byles kozak i codziennie po mordzie od ojca dostawales wtedy tak sie odzywales bo dostac w ryja pala bylo dla ciebie norma

Adrian92

2021-02-11, 23:59
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Czego nie rozumiesz???
To skoro nie widzisz różnicy pomyśleć, a powiedzieć, to wejdź na Łazienkowską i krzyknij na Żylecie "Legia to stara k***a".
Czym to się skończy?
Myśleć możesz o każdym co chcesz. Jeśli to wypowiesz, oczekuj konsekwencji. Tutaj baba spotkała litościwą policjantkę. Inaczej skończyłaby z zarzutami...



No dobra, powiedziała co myśli pewnie pod wpływem silnych emocji i co w związku z tym? Czy uniknęła konsekwencji czy nie, jaki sens jest wstawianie takiego gówna na sadola? Jeszcze dziesiątki komentarzy bo jakaś baba zwyzywała policjantów, no k***a serio...
Jeszcze widziałbym jakiś mały sensu jakby jej spuścili solidny wpie**ol, a tu nic, za to mamy upust w komentarzach jakichś społeczniarskich sp***olin

Nikt_nie

2021-02-12, 08:09
Wiewór napisał/a:

Jak obalimy PiS to w policji konieczna jest lustracja. Każda k***a partyjna która się sprzedała powinna stanąć przed sądem i odpowiedzieć za przekroczenie uprawnień i wspieranie tego zamachu stanu.
Nie wyobrażam sobie żeby policja w nowej Polsce mogła funkcjonować mając w swoich szeregach byłych pisowskich esbeków.
Żaden z was pisowskich kretynów nie ma pojęcia o czym wy w ogóle pie**olicie.
Policja prześladuje i bezprawnie napada na przedsiębiorców którzy z głodu otwierają swoje biznesy i próbują ratować dorobek życia niejednokrotnie wielu pokoleń rodziny przed bankructwem.
Mnie też k***y z pisowskiego ZOMO nachodziły. Ostatnio zostałem spisany w szczerym polu za palenie papierosa i stanie bez maski. W miejscu gdzie nie było nikogo poza mną.
Mój znajomy stracił pracę w policji gdy wyszło na jaw że jest antypis.
Wyj***li go z dnia na dzień.
Policja jest doszczętnie skażona pisowcami dlatego tak ochoczo wykonują bezprawne rozkazy prześladowania Polaków.
j***ć PiS i policję zawsze i wszędzie



Tylko PiS!!!!

PieronJasnySzlag

2021-02-12, 16:46
pazuzu napisał/a:

i myślę że za jakiś czas przyjdzie rozliczenie aktualnych działań policji


A co niby robi obecnie policja żeby trzeba było ją z tego rozliczać?
Za co chcesz się przypie**olić do policji? Za bronienie kościołow przed średniowiecznym plebsem gotowym wszystko podpalić?
Jak za tuska policja napie**alała z gładkolufowej do górników to było ok? Jak na MN butowali przypadkowych typów to było ok?
Jedyne za co moża teraz się przypie**olić do policji to ich słaba reakcja na takie bydło które powinno być pałowane jak na Białorusi albo w Hiszpanii.

mygyry

2021-02-12, 17:29
Wiewór napisał/a:

Żaden z was pisowskich kretynów nie ma pojęcia o czym wy w ogóle pie**olicie.
Policja prześladuje i bezprawnie napada na przedsiębiorców którzy z głodu otwierają swoje biznesy i próbują ratować dorobek życia niejednokrotnie wielu pokoleń rodziny przed bankructwem.
Mnie też k***y z pisowskiego ZOMO nachodziły. Ostatnio zostałem spisany w szczerym polu za palenie papierosa i stanie bez maski. W miejscu gdzie nie było nikogo poza mną.

Mój znajomy stracił pracę w policji gdy wyszło na jaw że jest antypis.
Wyj***li go z dnia na dzień.

Policja jest doszczętnie skażona pisowcami dlatego tak ochoczo wykonują bezprawne rozkazy prześladowania Polaków.

j***ć PiS i policję zawsze i wszędzie



Twój wpis pokazuje jaki jesteś głupi lub jak bardzo dałeś się ogłupić jednej ze stron politycznego gówna.

Policja nikogo bezprawnie nie napada i nie prześladuje lecz działa z rozkazów, które ich mocodawca kierują względem covidowych rozporządzeń (mam w ch*ju czy i jak bardzo ci to z konstytucją niezgodne i cała reszta frazesów, bo policja nie jest od rozstrzygania tego)
Druga kwestia, że widocznie jesteś zamknięty w swoim małym k***idołku i nie dostrzegłeś, że są to globalne restrykcje i większość krajów się z nimi mierzy, żeby służby zdrowia jakoś wytrzymały.
Jeżeli twój znajomy został zwolniony za poglądy to powinien nagłośnić sprawę jak również założyć pozew wobec swojego przełożonego, ponieważ zwolnienia ze względu na poglądu są wbrew prawu. (pewno zaraz się okaże, że powód był zupełnie inny i pewnie konkretny, bo nawet za łapówki mało kiedy od razu zwalniają, ale pewno uraczył cię tą historyjką, żebyś mu obciągnął z połykiem dla ukojenia nerwów)

Ciekawe, że nikt nie rozliczał policji za napie**alanie do górników, rozganianie białego miasteczka pielęgniarek a o akcjach z marszu niepodległości to szkoda gadać, natomiast teraz idioci jak ty mają problem, gdy skują lub potraktują gazem agresywną p*zdę, jeszcze ciekawe, że lewaczki mówiące o braku płci nagle płaczą, że kobiety bijoo

mazga50

2021-02-13, 21:34
A czy obraza funkcjonariusza na służbie przypadkiem nie jest ścigana z urzędu? Tak z pół roku w ZK może zdziałać cuda...

j***ne ubeckie żydowskie gówno się panoszy w Polsce.

Sobut16

2021-02-13, 22:05
j***ny śmieć tu gardzi ludźmi którzy zamiatają ulicę, a tfu, w czym ten człowiek jest gorszy od takiej za przeproszeniem jebniętej feminy

BoykaPure3vil

2021-02-22, 11:29
Misiek_KRK napisał/a:

nie popieram PiS, ale za takie zachowanie powinni ją spałować i na 48 zamknąć. Podstaw prawnych można znaleźć kilka.



pie**olisz. j***ć policję i j***ć PiS