18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy podrywasz innego na wizji

Lukasero • 2015-01-02, 14:02
Laska nie spodziewała się że będzie na wizji :D

Jej mina bezcenna


chetek

2015-01-02, 20:56
pisage napisał/a:

@up
już chciałem Ci pojechać, że napisałeś wiskać zamiast iskać, ale najpierw sprawdziłem. Niech to będzie przestroga dla wszystkich. Najpierw słownik wyrazów obcych, a później dopiero opieprz w necie!



Ale faktem jest, że słowo "wiskać" to archaizm, tak samo jak "dz**ka" w znaczeniu dziewczyna. Słowniki nie uznają tego słowa co najmniej od lat 80 XX wieku, wyszło ono z użycia i obecnie poprawną nazwą na tę czynność jest "iskanie".

kapsko

2015-01-02, 20:59
sekta999 napisał/a:

@up k***a, co to za zj***na moda na pojazdy po BongManie. Pod co drugą pozycją na sadisticu, w komentarzach jakiś przygłup musi wspomieć o nim. Zazdrościcie mu tych j***ny wirtualnych piw czy jaki ch*j ? rozumiem, ze mogli by go jezdzic ludzie, ktorzy sa aktywni na forum, ale nie gamonie, co maja po 3 posty ...



Gówno ci do tego ile kto ma postów, pewnie należysz do tych gimboteuszy co na sam widok czegokolwiek sygnowanego nazwą bongman stawiają piwko. Zazdrościć wirtualnych piwek ? Nie rozśmieszaj mnie koleś :homer: po prostu nie każdy musi się spuszczać z radochy na widok każdej wypociny bongmana. Jak ci się coś nie podoba to twój problem a przygłupów to sobie poszukaj gdzie indziej :hitler:

xbandzior

2015-01-02, 21:01
chetek napisał/a:



Ale faktem jest, że słowo "wiskać" to archaizm, tak samo jak "dz**ka" w znaczeniu dziewczyna. Słowniki nie uznają tego słowa co najmniej od lat 80 XX wieku, wyszło ono z użycia i obecnie poprawną nazwą na tę czynność jest "iskanie".


chyba dziewka POlonisto k***a mać

chetek

2015-01-02, 21:09
@up
Nie, napisałem dokładnie tak jak chciałem, właśnie "dz**ka".

kulad8

2015-01-02, 21:15
Albo ja głupi albo autor

BongMan

2015-01-03, 02:13
kapsko napisał/a:


Już ci smyranie krabów nie wystarcza ? Ona na tym filmiku tak go podrywa jak ty rozśmieszasz Sadoli swoimi


Aleś oryginalny z tymi krabami :facepalm: Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to idź pobiegać.

el...........wy

2015-01-03, 03:10
podobna do księżniczki Lei :D