18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy pięść to za mało ...

krajsik • 2019-12-03, 19:24
...trzeba użyć noża


r061071

2019-12-03, 19:49
brutalne i tylu bohaterów

bloodwar

2019-12-03, 20:23
To jest właśnie najpiękniejsze w byciu człowiekiem - wiesz, że nie jesteś sam na tym świecie, że nie jesteśmy jak te zwierzęta które dbają tylko o siebie, że jesteśmy jedną wielką rodziną i gdy jeden człowiek widzi innego z problemami - natychmiast rzuca wszystko i pomaga a gdy zagrożone jest jego zdrowie albo, tym bardziej - życie - wszyscy wokół zrobią wszystko, nawet zaryzykują własne życie, aby on wyszedł z tego cało!!!

shoe5maker

2019-12-03, 20:58
W 15 sekund wszyscy sp***olili, nie było bohatera z kłem narwala.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-12-03, 21:39
bloodwar napisał/a:

To jest właśnie najpiękniejsze w byciu człowiekiem - wiesz, że nie jesteś sam na tym świecie, że nie jesteśmy jak te zwierzęta które dbają tylko o siebie, że jesteśmy jedną wielką rodziną i gdy jeden człowiek widzi innego z problemami - natychmiast rzuca wszystko i pomaga a gdy zagrożone jest jego zdrowie albo, tym bardziej - życie - wszyscy wokół zrobią wszystko, nawet zaryzykują własne życie, aby on wyszedł z tego cało!!!



Takie cuda to tylko w Szwecji..

StJimmy92

2019-12-04, 12:49
Kury najlepesze na wyjebce... :D

grauper

2019-12-04, 13:38
r061071 napisał/a:

brutalne i tylu bohaterów





shoe5maker napisał/a:

W 15 sekund wszyscy sp***olili, nie było bohatera z kłem narwala.





bloodwar napisał/a:

To jest właśnie najpiękniejsze w byciu człowiekiem - wiesz, że nie jesteś sam na tym świecie, że nie jesteśmy jak te zwierzęta które dbają tylko o siebie, że jesteśmy jedną wielką rodziną i gdy jeden człowiek widzi innego z problemami - natychmiast rzuca wszystko i pomaga a gdy zagrożone jest jego zdrowie albo, tym bardziej - życie - wszyscy wokół zrobią wszystko, nawet zaryzykują własne życie, aby on wyszedł z tego cało!!!





k***a. Właśnie chciałem pisać że wstawił bym na FB i czekał na reakcje SEBIXÓW BOHATERÓW którzy by zaraz pisali jakie to ludzie k***y i jak by to oni nożownikowi wpie**olili.... Widać nie muszę bo chyba grono sebixów jest już tutaj :v

Ta. Zj***libyście tak samo a nawet k***a szybciej z osranymi spodniami po same kostki. Ja też i jest to najlepsza reakcja jaką może być. Na imprezę z nożami przychodzi się z ostrą amunicją a nie pięściami. Także rzucając się w obronie nieznanego Da Silvy to na ulicy leżały by dwa trupy zamiast jednego.


ritu4l

2019-12-04, 16:21
Gościu sam zaczepił swojego oprawcę, nie zdziwiło by mnie gdyby to był złodziej który trafił na narko gangusa.

Wiewór

2019-12-05, 08:28
Ofiara miał strasznie słaby instynkt samozachowawczy bo normalnie w takiej sytuacji to raczej się walczy.