18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy nuda w pracy

CrazyEdek • 2015-02-06, 15:36
Nie ma to jak dobrzy koledzy po fachu.


discostillsucks

2015-02-06, 19:22
Kolejny temat i wysublimowana Grzesia.C jak zwykle oburzona.

Polemon

2015-02-06, 19:26
Bapbapbap napisał/a:

Grzegorz.C, kolegów nie masz czy co że pie**olisz jak potłuczony?
Wredny dowcip, ale lepiej mieć takie krzywe jazdy a po tym wszystkim razem wyskoczyć na piwerko niż pie**olić smuty na sadolu :roll:



Fajnych masz kolegów pewnie jeszcze sobie przy tym piwerku pierdzicie który głośniej łyhyhyhy, a później sobie rowy opie**alacie. Dobrze że tacy są bo ma kto zapie**alać na ludzi, szkoda tylko że czasami trzeba mieć styczność z tym elementem.

TheAndyboy888

2015-02-06, 23:48
Grzegorz.C napisał/a:

Robole to jednak ułomy, teraz rozumiem dlaczego tak się wywyższają nad studentami, oni nie pojmują idei bycia inteligentnym :d



Polemon napisał/a:



Fajnych masz kolegów pewnie jeszcze sobie przy tym piwerku pierdzicie który głośniej łyhyhyhy, a później sobie rowy opie**alacie. Dobrze że tacy są bo ma kto zapie**alać na ludzi, szkoda tylko że czasami trzeba mieć styczność z tym elementem.



O k***a! Odezwali się dwaj wielcy uczeni! A papiery k***a cepem podbite, a z buta jeszcze słoma wystaje. Jak tam robota w McDonalds po socjologii? :idzwch*j:

lokalnywatażka

2015-02-07, 00:01
Grzegorz.C napisał/a:

Gdzie ja niby pie**olę smuty człowieku? :P


W większości swoich wpisów człowieku.

kuba1393

2015-02-07, 01:03
jezeli ktos uwazam, ze ten zart jest spoko, to jest zdrowo pie**olniety.
pozdro

Młynarz2033

2015-02-07, 11:17
Aż poczułem pierda na twarzy.

desiderata1985

2015-02-08, 17:42
Bapbapbap napisał/a:

Grzegorz.C, kolegów nie masz czy co że pie**olisz jak potłuczony?
Wredny dowcip, ale lepiej mieć takie krzywe jazdy a po tym wszystkim razem wyskoczyć na piwerko niż pie**olić smuty na sadolu :roll:



nie dam piwa bo jak ktos by mi taki zart zrobil jakos k***a by mi nie bylo do smiechu tymbardziej nie skakalabym "na piwerko" po pracy z kims kto nos mi wsadzil w odbyt.jestem wedzma i zemscilabym sie.jakis maly poczestunek dla kolegi z pracy od serca i od dupy. ciastko z gownem.zryj pedale.
albo nie czekaj poszlabym na to piwo na moj koszt a co? i dodala szczocha.na zdrowie.