18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy nauki PiSu i propaganda kościoła weszły za głęboko...

Halman • 2018-09-25, 17:21

nie było bo moje a uprzedzając wszystkich mądrali;
to nie jest mój samochód i w sosnowcu nie mieszkam choć często służbowo bywam.

no_nam222

2018-09-26, 07:58
. JAAAKoś nie wiem czemu ale przyciąga mnie te auto by w nie jebnąc jak magnes ... :D

prukla

2018-09-26, 08:10
Lykajcie ta sponsorowana z zagranicy anty-chrzescijanska propagande kretyni. Tylko nie dziwcie sie gdy za pare lat nowowybrany 'liberalny' antykatolicki rzad sprowadzi do Polski armie silnych bojowo nastawionych 'uchodzcow', ktorzy zbiorowo beda gwalcic wasze corki i wnuczki, a was beda wjezdzac ciezarowkami. Zidiocenie narodu Polskiego postepuje

ValvePlsFix

2018-09-26, 08:27
@up ale to ty jesteś idiotą :D to, że ktoś jest przeciwko pisowi nie znaczy, że jest lewakiem.

kasztaniarz

2018-09-26, 08:28
@prukla
wyp do izraela do swego bożka

skywalker75

2018-09-26, 09:11
up Pantilon ... a ty gdzie to robisz ?

STATYSTYKA
http://statystyka.policja.pl/st/informacje/48806,Przestepca-seksualny-quotstatystyczny-portretquot.html
2018-09-26, 09:00
PRZESTĘPCA SEKSUALNY - "STATYSTYCZNY PORTRET"
Na podstawie danych z 2008 r. powstał „statystyczny portret” podejrzanego o przestępstwa
przeciwko obyczajności. Kim jest, gdzie i jak działa? Podane niżej informacje odpowiedzą m.in. na te
pytania.
Zdecydowanie najczęściej jest to poczytalny mężczyzna ( w 2008 r tylko 111 podejrzanych to kobiety i tylko 31 podejrzanych
to osoby niepoczytalne).
3 na 4 ofiary tych przestępstw znają sprawcę ( w przypadku pedofilii odsetek ten jest wyższy i wnosi 80 %).
Przy popełnianiu przestępstw najczęściej używają siły fizycznej, zastraszenia, groźby, podstępu, wykorzystują zależność
ofiary od sprawcy. Podejrzani o zgwałcenia 5 razy grozili ofiarom bronią palną lub inną, 21 razy niebezpiecznym narzędziem.
Większość podejrzanych to bezrobotni lub niepracujący i nie poszukujący pracy – 919 osób, ale było także 651 uczniów, 204
emerytów i rencistów, 51 rolników, 42 studentów.
7 % podejrzanych było wcześniej karanych za podobne przestępstwa.
Po zatrzymaniu i przedstawieniu zarzutów sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 1.038 podejrzanych, z tego w 203
przypadkach areszt został uchylony.
Do tych przestępstw najczęściej dochodziło w domu i mieszkaniu - 2.727, ale były też inne miejsca np.
- ulica - 327
- szkoła podstawowa, gimnazjum – 135
- las – 150
- pole, łąka, pastwisko - 73
- dom dziecka - 39
- dom wypoczynkowy – 37
- internet, bursa szkolna – 24
- boisko sportowe – 30
- ogród działkowy, altanka – 26
- park, skwer, ogród botaniczny - 57
- autobus, autokar – 20
- samochód – 49
- ścieżka rekreacyjna, szlak turystyczny – 16
- komórka, piwnica, strych - 26

norbert534

2018-09-26, 09:29
Matka Boska Kaczyńska

glesner1910

2018-09-26, 09:36
Lewackie ścierwo się naśmiewa z Kościoła, a kiedy jego braknie będziecie chodzić w burkach i innych szmatach na głowach, zapuszczać brody z pchłami w środku itp. Tfu na twój lewacki ryj!

koloonda

2018-09-26, 10:21
Niech Pan Bog wam wybaczy.

Sa...........hi

2018-09-26, 10:42
@up
Bóg judeochrześcijański nie wybacza, w Biblii morduje pomiędzy 35-50 milionów ludzi, w tym dziesiątki tysięcy niemowląt które kazał roztrzaskiwać o skały, a każdy wyraz sprzeciwu karał śmiercią i jedynym sposobem aby go udobr*chać było składanie krwawych ofiar ze zwierząt albo własnych pierworodnych dzieci.

Stajan

2018-09-26, 11:26
Chciałbym zobaczyć jak policja wystawia mu mandat za niedostateczną przejrzystość tylnej szyby, a on wyzywa ich od bezbożników i sługów szatana.

TB303

2018-09-26, 15:34
prukla napisał/a:

Lykajcie ta sponsorowana z zagranicy anty-chrzescijanska propagande kretyni. Tylko nie dziwcie sie gdy za pare lat nowowybrany 'liberalny' antykatolicki rzad sprowadzi do Polski armie silnych bojowo nastawionych 'uchodzcow', ktorzy zbiorowo beda gwalcic wasze corki i wnuczki, a was beda wjezdzac ciezarowkami. Zidiocenie narodu Polskiego postepuje


glesner1910 napisał/a:

Lewackie ścierwo się naśmiewa z Kościoła, a kiedy jego braknie będziecie chodzić w burkach i innych szmatach na głowach, zapuszczać brody z pchłami w środku itp. Tfu na twój lewacki ryj!


Już, już zjawiły się katolsko-prawusowe sp***oliny ze swoimi "mądrościami" :amused:
Nawet nie wiecie, jaki jest z was ubaw, fanatyczne, zmanipulowane zjeby :amused:

PieronJasnySzlag

2018-09-26, 20:01
Stajan napisał/a:

Chciałbym zobaczyć jak policja wystawia mu mandat za niedostateczną przejrzystość tylnej szyby


...Że co? Masz ty w ogóle jakiekolwiek pojęcie o przepisach ruchu drogowego i dopuszczaniu pojazdów mechanicznych do ruchu?
hahahaha, ja pie**ole, niedostateczna przejrzystość tylnej szyby, hahahaha :D

Wiewór

2018-09-26, 21:47
koloonda napisał/a:

Niech Pan Bog wam wybaczy.


Tak jak wybaczyl w wielkim potopie?
Szatan jest miłosierny dla ludzi. Bóg jest chorym sadysta.

Mam pytanie. Dlaczego rejestr przestępców seksualnych omija księży?

TB303

2018-09-26, 21:51
Dlatego podpisałem pakt i jak umrę, to w piekle będę pił zimne drinki i obracał piękne diablice i sukkuby :amused:
Szatan, ufam Tobie :amused:

lucilla

2018-09-26, 23:07
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie nasz kosciol przenajswietszy, chrzescijanski, nasz polski katolicki, instytucja tak wyjątkowa i ważna bo to nie jest coś tam takiego sobie że możesz to sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem, nie rozumiesz co to było poganstwo.jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się pedałów albo lewactwa albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej organizacji osoby jak kościół nasz .jak można wogóle kręcic takie przeklamane filmy i je puszczac ludziom w kinach?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że z komuną nie walczył jak jestes nie wiem ubekiem albo głosujesz na jakichś lewakow czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z kosciola robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz bzdurnymi wypocinami darwina.wez pomyśl sobie ile kościół robi ta slawetna instytucja święta a ty kim jestes żeby z niej sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle wiarę nasza?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest coś co sobie wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to kościół jest mojim zrodlem autorytetów dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to piekło i niebob,widac że się nie znasz na relgii i nie chodzisz na historię do szkoły ,widac nie szanujesz katolikóo to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy robicie bo nie macie widac pojęcia o tym czym jest nasz kościół jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za takie rzeczy jak kościół nasz o to świadczy o tym że nie macie chyba w domu tvtrwam ani jednego egzemplarza frondy nie chodzi tutaj o politykę mnie ale wogóle ogólnie o zasady kultury żeby mieć jakąs godnosc bo księża nikogo nie obrażają a ty za co ich obrażasz co? no powiedz za co obrażasz takich ludzi sludzy Pana, stworzyciela naszego ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po książkę do historii i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do szkoły bo widac już dawno lewactwo jest w tobie człowieku ,nie lubisz kosciola to chociaż siedz cicho i nie obrażaj katolikow..........