18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy na znaki nie patrzysz...

pazuzu • 2017-07-07, 16:52
to tak to się kończy...



"Volkswagenem jechały trzy osoby. - Dwóch pasażerów, kobieta i mężczyzna, zginęło na miejscu - wyjaśnił policjant i dodał, że kierowca volkswagena jest w ciężkim stanie. Przebywa w szpitalu.
Pod opieką lekarzy znalazł się także kierowca mercedesa. Asp. Jacek Poleszczuk przekazał, że jego stan jest stabilny.

ziomandrzej

2017-07-07, 17:15
I jak ktoś się dziwi że w Polsce tak trudno zdać prawko to niech sobie uświadomi, że takie wypadki dzieją się z dwóch powodów:
-Ktoś wygrał prawko w karty
-Ktoś kto nie wygrał prawka w karty musi być naj***ny...

Al...........go

2017-07-07, 17:31
Sk***iela do gazu.

flejtuch

2017-07-07, 18:32
Rozpowszechniać to gdzie się da. Niech ch*j ogląda codziennie co odj***ł

mp0011

2017-07-07, 18:56
Może to nie jakieś CSI, ale koleś z Mercedesa przejechał długość swojego samochodu (strzelam: 5m) w mniej niż 3 klatki, czyli (uśredniając) jakieś 0.1s. Podczas samego hamowania już.

To daje 50m/s, czyli 180km/h.

Nawet jeżeli przyjąć spore błędy w tym pomiarze, przepisowo nie leciał.

malinovyNR

2017-07-07, 20:18
mp0011 napisał/a:

Może to nie jakieś CSI, ale koleś z Mercedesa przejechał długość swojego samochodu (strzelam: 5m) w mniej niż 3 klatki, czyli (uśredniając) jakieś 0.1s. Podczas samego hamowania już.

To daje 50m/s, czyli 180km/h.

Nawet jeżeli przyjąć spore błędy w tym pomiarze, przepisowo nie leciał.


gdyby kierujacy VW jechal przepisowo i chociaz zwolnil albo przynajmniej rozejrzal sie to final moglby byc inny, a tak to szkoda pasazerow.

Patricim

2017-07-07, 20:23
Gdyby na wysepce był znak STOP...

madufo

2017-07-07, 20:37
Który to VW ? Bo znawcą nie jestem, a jakość nie pozwala ustalić :D

__...........__

2017-07-07, 20:48
@up Up

zonk

2017-07-07, 20:58
Mam wrażenie że to skrzyżowanie już kiedyś było pokazane tylko że inne auta brały udział.

tranzystor

2017-07-07, 21:43
Przed skrzyżowaniem powinien zachować szczególną ostrożność, a ten z prawej przeleciał przez skrzyżowanie jak pie**olnięty. Oczywiście to nie usprawiedliwia sprawcy wypadku z VW

Dżizas_kurde

2017-07-07, 22:23
Oznakowanie jest absolutnie beznadziejne !
Oczywiście że jest wyraźnie znak ustąp pierwszeństwa...
Ale k***a mać ja pie**olę ! tam powinny być progi zwalniające i wielka tablica "USTĄP k***A PIERWSZEŃSTWA !!! "

JA dopiero jak drugi raz obejrzałem filmik to zauwazyłem ten ch*jowo umeiszczony znak nad tablica...

Droga wygląda jak główna.... a tu ni zdupy ni z pietruchy jeb !

Jeszcze te wysepki ch*j wie po co i komu

typo

2017-07-07, 22:28
VW UP! to takie spompowane Tico. Właśnie dlatego dobrze mieć duży samochód... I nie być idiotą na drodze. To też pomaga.

k***a ja moim służbowym I 20 (też nie samochod dla ludzi z klaustrofobią) miałbym zgon jakby mi taki pajac wyjechał.

Widziałem niedawno XC 90 skasowane. Koleś nieźle przyj***ł w bariekę energochłonną. Przód rozj***ny na maxa i bok też, ale kierowca, żona z dziecmi też nie wyglądali na uszkodzonych. Swoją drogą (przy okazji Volvo) do połowy lat 50 wielu kierowców ginęło od wniecionej kierownicy w klatkę - tak zginął James Dean. Volvo wprowadziło składaną kierownicę jako pierwsi i - nie opatentowali, żeby inni producenci mogli z tego korzystać. Brawo Volvo!



mp0011

2017-07-07, 23:20
Dżizas_kurde napisał/a:

JA dopiero jak drugi raz obejrzałem filmik to zauwazyłem ten ch*jowo umeiszczony znak nad tablica...



Jak nie widziałeś znaku, znaczy że równorzędne - a tamten i tak był z prawej.

Dżizas_kurde

2017-07-07, 23:34
Cytat:



Jak nie widziałeś znaku, znaczy że równorzędne - a tamten i tak był z prawej.


Prawda... równorzędne....
Ale patrząc z prespektywy 100-200 metrów... spodziewałbym się tam wjazdu z posesji albo z pola....
A nie innej drogi :)

Ale jakby nie znak , pomyślałbym że jadę główną.. a wysepki wyglądają jak ... do zludzenia przypominają te które są przed przejściami dla pieszych.

O tym skrzyżowaniu było już głośno parę lat temu....
W kilku kompilacjach są regularne dzwony z tego miejsca...
A nikt nic z tym nie robi...
(chyba że chodzi o podobne skrzyżowanie na którym gośc jedzie chyba z córką samochodem a przed nimi wpie**ala się typek z przyczepą)