18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy mózg płata ci figla

Macx83wwww • 2021-02-01, 09:05
Pewien mężczyzna postanawia przemienić się w „czarnego kosmitę”, usuwając nos, górną wargę, uszy, a także rozdzielając język.



Anthony Loffredo, 32-letni Francuz, który chce być „czarnym kosmitą”, usunął sobie nos w Hiszpanii, gdzie jest to legalne. Wcześniej miał również chirurgicznie amputowane oba uszy, aby wyglądać bardziej nieziemsko.
Usunął także górną wargę i pokrył tatuażami całe ciało - w tym gałki oczne - w ramach swojego @the_black_alien_project na Instagramie.



Ten dziwaczny miłośnik chirurgii plastycznej powiedział, że marzy o usunięciu skóry i zastąpieniu jej metalem, a także o zmodyfikowaniu rąk, nóg, palców i tyłu
głowy.



„Dziękuję Ci @oscarmarquezbodymod, naznaczyłeś moje życie… teraz mogę chodzić z podniesioną głową dzięki tobie Jestem dumny z tego, co razem zrobiliśmy” - napisał Loffredo na Instagramie o swojej drastycznej operacji nosa.





:rzygi2:

ququa

2021-02-01, 16:27
praca w której bym to cos widział ...przedzszkolanka :D

silwerbalk

2021-02-01, 17:34
Czekamy jak pie**olnie każdy taki pokemon pie**olnie bo się nie może potem pogodzić z swym sp***oleniem i skacze...

Cryo

2021-02-01, 17:56
A najlepsze jest to, że taki debil będzie teraz trzepał gruby hajs za sprzedawanie wizerunku. Nadawałby się na twarz prezerwatyw.

programista4k

2021-02-01, 18:15
gość chory psychicznie, ale co za sk***iele z chirurgów, że mu to robili

Zbysław

2021-02-01, 22:07
radek225 napisał/a:

A ja uważam, że bardzo dobrze, że to zrobił. Czemu? Teraz wiem, że ten typ jest poj***ny i żeby trzymać się od tego typu zjebów genetycznych z daleka. Jeszcze niech sobie jaja usunie, by się nie rozmnażał i będzie komplet.



nie znasz go i nie wiesz co ma w głowie i na co cierpi, zrobił to bo się ratuje, ale i tak myślę że walnie samobója
różne są choroby o których nic nie wiemy dlatego staram się zrozumieć wszystkich i to co robią

justincase999

2021-02-02, 10:56
I właśnie do tego prowadzi tzw. "tolerancja". W normalnym świecie tacy ludzie lądują w psychiatryku, w czerwonym świecie robią karierę w mediach. Im większe dziwadło tym lepiej się klika.

picolo

2021-02-02, 18:15
Całkiem spoko. Przynajmniej nie wygląda jak jakiś Maserak czy inne gejowskie gówno. Nie każdy byłby w stanie wytrzymać takie modyfikacjie swojego ciała. Ważne że jest szczęśliwy.

0___0

2021-02-02, 20:08
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Dobra , ale jak on teraz maseczkę założy


Jakoś znalazł sposób

nemesisnt

2021-02-04, 01:44
Znam osobiście tego gościa, dość ogarnięty jednakże ze swoim gustem . Tak , laski do niego lgną na mieście z powodu sławy.

yippe_ki_yay

2021-02-06, 20:39
ku*asiarz napisał/a:

W przypadku kataru wszystko z nosa będzie mu leciało prosto do buzi.


"buzi", chyba zbyt łagodnie się wyraziłeś :D

marna

2021-02-16, 15:21
człowiek z pasją.
do samounicestwiania..