18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy mężczyzna musi narysować coś innego niż swoje genitalia

pajacyk200 • 2014-12-24, 14:58
Kobietka chyba musiałaby niektórym zapozować...




Zgadnijcie kto poradził sobie najlepiej :idzwch*j:

ToJeAmelinium

2014-12-25, 18:44
@Diggerx
Rozumiem, ze zachowales sie jak dzentelmen i zaproponowales kolezankom korepetycje z budowy penisa?

Insaner

2014-12-25, 19:25
mikEWrona napisał/a:

to chyba same pedały skoro k***a mać nie potrafia narysować zwykłej c*pki....



Ja wiem? Czasem można mieć coś w wyobraźni przed oczami, ale w momencie przelewania tego na papier nie sposób sobie przypomnieć jakichś szczegółów, bo widzi się całość. Ogólnie bym narysował, ale nie jakoś super dokładnie. Zresztą nie oszukujmy się - fiuta szczegółowo wielu facetów też by nie namalowało, mimo że widzą go na co dzień. Jak niektórzy nawet nie wiedzą nawet co to jest wędzidełko, czy żołądź, a widząc napletek mówią - stulejka (jakiś temat na hardzie i komentarze pod nim ), to czego się spodziewać. Potem masz 14 letnie matki ze swoimi 15 letnimi "mężczyznami", którzy biorą się za seks myśląc, że w celu uniknięcia ciąży wystarczy wyjąć przed końcem :D

fazzie

2014-12-25, 19:42
leoy napisał/a:

Koniecznie poprosiłbym tą panią na niebiesko, by mi pokazała, a wtedy namaluję :)



*tę panią :roll:

Rzehooj

2014-12-25, 20:23
fazzie napisał/a:



*tę panią :roll:


Nim zabrałeś się do poprawiania innych powinieneś był się chociaż upewnić czy aby sam nie pie**olniesz głupoty i się nie zbłaźnisz przed wszystkimi...

karinawaw

2014-12-25, 20:39
Ja bym swojej c*pki nie potrafiła narysować, a co dopiero facet. Inna sprawa ,że ja nie mam c*pki EHEHEHE...
yyy.. nikt się nie śmieje? Zapomniałam ,że to sadol i to jest normalne tutaj..

PA...........SM

2014-12-25, 21:01
karinawaw napisał/a:

Ja bym swojej c*pki nie potrafiła narysować, a co dopiero facet. Inna sprawa ,że ja nie mam c*pki EHEHEHE...
yyy.. nikt się nie śmieje? Zapomniałam ,że to sadol i to jest normalne tutaj..



No tak, ty nie masz c*pki, ty masz piździoche rozklapioche :)