18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy masz już dość arbuzojada

Flodzia • 2022-08-30, 08:57
Policja szuka autora tego nagrania. Gdyby ktoś miał jakieś informacje to zadzwoń do Centrum Badania Przestępstw seksualnych i Maltretowania Dzieci (CISOCA) pod numer 876-926-4079 :niggasmile:


p47

2022-08-30, 17:47
Nawet to mnie nie rusza. Dziwne nie? xD

Wyjcio

2022-08-30, 18:07
S.Cat napisał/a:

Skąd murzyny mają takie pomysły to ja nie wiem. Słońce przygrzało za mocno ich wspólnego przodka i takie zj***ne geny zostały już do dziś ? Nie wierzę, że pochodzimy od tej samej małpy.


To są dalej małpy.

Bul_od_bytu

2022-08-30, 20:05
Nie za młody na takie fetysze? Co jest z tą seksualizacją dzieci? :D

Draxiu

2022-08-30, 20:53
Mentalista18 napisał/a:

Takie filmiki odróżniają prawdziwych sadoli od cip



posiadasz bombelka w podobnym wieku. Nakrecimy cz. 2 ?

Miczukucze

2022-08-30, 20:56
Mogło się urodzić białe :p

Pereze87

2022-08-30, 21:02
To zwierzetami też się zajmują takie instystucje ? :mrgreen:

summersun

2022-08-30, 22:42
Draxiu napisał/a:

Ja pie**ole na wielu grupach jestem na wielu forach ale jeszcze tak zj***nej spolecznosci nie widziałem.
Spuszczacie sie pod filmikiem jak 2 typow dzga nozem malego rekina i z checia sami byscie tych kolesi obdarli zywcem ze skóry ale jak na filmiku jest noworodek podduszany przez jakiegos zjeba to co druga p*zda przesciga sie która dopie**oli bardziej hardkorowy komentarz.



Ja np. nie próbuję silić się na jakieś hardkorowe komentarze pod filmikami z maltretowanymi niemowlakami, po prostu walę konia i przewijam dalej jak normalny człowiek.

kocur

2022-08-31, 00:14
Draxiu napisał/a:

Ja pie**ole na wielu grupach jestem na wielu forach ale jeszcze tak zj***nej spolecznosci nie widziałem.
Spuszczacie sie pod filmikiem jak 2 typow dzga nozem malego rekina i z checia sami byscie tych kolesi obdarli zywcem ze skóry ale jak na filmiku jest noworodek podduszany przez jakiegos zjeba to co druga p*zda przesciga sie która dopie**oli bardziej hardkorowy komentarz.



no to wracaj na pudelki wysrywy czy tam wykopy.

skandal

2022-08-31, 05:18
russian-roulette napisał/a:

ale ty jesteś wrażliwy



Jak kiedyś przypadkiem dowiesz się co to znaczy posiadać swoje dziecko, zrozumiesz co autor posta miał na myśli,
Dziecko to dziecko, nie powinna dziać mu się krzywda.
Poparłbyś bijatykę kilku na jednego ? Niemowlak jest tak samo bezradny.

Szymt

2022-08-31, 06:50
k***a ale wy jestescie poj***ni. Jeżeli męczenia małego dziecka was bawi to mam nadzieję że ruskie buriaty was wyr*chają w dupę. k***y pie**olone.
Ps k***o adminie jak chcesz to mnie banuje. j***ł cię pies

Draxiu

2022-08-31, 08:52
kocur napisał/a:

no to wracaj na pudelki wysrywy czy tam wykopy.



Jak zrozumiesz moj post daj mi znac. Wrocimy wtedy do rozmowy

Zmiksowana

2022-08-31, 12:10
Trochę za późno na aborcję o.o

mutissj

2022-08-31, 12:27
potem taki dzieciak dorośnie i będzie chodził po ulicy i napie**alał ludzi z bejsbola

szejset66

2022-08-31, 14:00
Szymt napisał/a:

k***a ale wy jestescie poj***ni. Jeżeli męczenia małego dziecka was bawi to mam nadzieję że ruskie buriaty was wyr*chają w dupę. k***y pie**olone.
Ps k***o adminie jak chcesz to mnie banuje. j***ł cię pies



Nie wiem jak inni ale ja wszedłem poczytać komentarze zbulwersowanych. Bardzo zabawne.