18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy ciemno na przystanku

lukzab2 • 2013-02-11, 00:48
Wraz z kolegami znalazłem doskonały sposób na odczytanie rozkładu jazdy jak jest kurewsko ciemno.

Materiał własny :samoboj:

Rafau

2013-02-11, 01:05
To nie jest humor i dobra zabawa z kumplami. Jeżeli twierdzisz, że to było zajebiste i lubisz tego typu zabawy to jesteś zwykłym frajerem (32lata huh). I czapka do śmieci, rodzice kupią nową, no gratuluję.

lobominator

2013-02-11, 01:05
Nobel z dziedziny głupoty przyznany.
Ale akcja dobra. Piwo.

lukzab2

2013-02-11, 01:09
No to naprostuje. To jest stara czapka która była do wywalenia , pod czapką kolega miał sporo sreberka żeby łysy potem nie był :mrgreen: i twierdził że jest mu tylko ciepło . Chodził ogólnie z podpaloną głową przez jakieś 2 minuty i nie narzekał , do gaszenia mieliśmy butelkę wody (1,5l)

Ma...........so

2013-02-11, 01:21
Jeżeli zniszczyłeś rozkład jazdy to jesteś skończonym ćwokiem, jeżeli nie zniszczyłeś nadal jesteś skończonym ćwokiem. Piwa nie będzie!

lukzab2

2013-02-11, 01:24
Tak zniszczyłem i spaliłem cały przystanek i wszystko w okolicy 100m . Inteligentna osóbko , wątpie żebyś to robił ale ja tak weź dezodorant i psiknij sb w noge przez 2s (oczywiście podpalony) poczujesz lekkie ciepło : ) rozkład jest cały więc nie spinaj. A mi tam twoje piwko lata , nie żebram tylko urozmaicam moim materiałem życie takim jak ty . Siedział by tylko i spinał zamiast cieszyć się życiem , ja mam wspomnienia a ty ?

Ma...........so

2013-02-11, 01:43
lukzab2 napisał/a:

Tak zniszczyłem i spaliłem cały przystanek i wszystko w okolicy 100m . Inteligentna osóbko , wątpie żebyś to robił ale ja tak weź dezodorant i psiknij sb w noge przez 2s (oczywiście podpalony) poczujesz lekkie ciepło : ) rozkład jest cały więc nie spinaj. A mi tam twoje piwko lata , nie żebram tylko urozmaicam moim materiałem życie takim jak ty . Siedział by tylko i spinał zamiast cieszyć się życiem , ja mam wspomnienia a ty ?



wjechałem rowerem na wulkan... ale to chyba nic w porównaniu do twoich wyczynów ;-)

lukzab2

2013-02-11, 01:45
Macionso napisał/a:



wjechałem rowerem na wulkan... ale to chyba nic w porównaniu do twoich wyczynów ;-)




Ja nie mówię że jestem taki czy owaki , tylko chodzi mi o to że mam bynajmniej jakieś wspomnienia z głupich zabaw z kolegami .
A co do tego wulkanu to mogłeś tam już zostać

jaca2790

2013-02-11, 01:50
myślę, że użycie latarki w telefonie lub wyświetlacza znacznie ułatwiłoby odczytanie rozkładu jazdy. To rzecz znacznie popularniejsza niż noszenie ze sobą dezodorantu, więc to wcale nie jest doskonały sposób. busted!

lukzab2

2013-02-11, 01:52
jaca2790 napisał/a:

myślę, że użycie latarki w telefonie lub wyświetlacza znacznie ułatwiłoby odczytanie rozkładu jazdy. To rzecz znacznie popularniejsza niż noszenie ze sobą dezodorantu, więc to wcale nie jest doskonały sposób. busted!


Zależy kto co przy sobie nosi :roll:

Ma...........so

2013-02-11, 01:53
lukzab2 napisał/a:




Ja nie mówię że jestem taki czy owaki , tylko chodzi mi o to że mam bynajmniej jakieś wspomnienia z głupich zabaw z kolegami .
A co do tego wulkanu to mogłeś tam już zostać



A miej sobie, tylko do ch*ja pana nie niszcz rzeczy, z których korzystają inni... po prostu k***ica mnie bierze jak widzę wandali, pomijając już fakt czy rzeczywiście coś zniszczyliście czy nie. A zamazane zniszczone itd. rozkłady jazdy na przystankach to jest już po prostu szczyt, człowiek wraca w nocy na chatę i za ch*j nie wie o której coś przyjedzie... Koniec tematu, miłej zabawy, pozdro!

lukzab2

2013-02-11, 01:56
Macionso napisał/a:



A miej sobie, tylko do ch*ja pana nie niszcz rzeczy, z których korzystają inni... po prostu k***ica mnie bierze jak widzę wandali, pomijając już fakt czy rzeczywiście coś zniszczyliście czy nie. A zamazane zniszczone itd. rozkłady jazdy na przystankach to jest już po prostu szczyt, człowiek wraca w nocy na chatę i za ch*j nie wie o której coś przyjedzie... Koniec tematu, miłej zabawy, pozdro!



Jeżdżę codziennie busem minimalnie dwa razy i nie spinaj o ten rozkład bo jest cały -.- chcesz to wpadaj

killerZeWsi

2013-02-11, 02:33
@Macionso
"wjechałem rowerem na wulkan"
na Górę Świętej Anny to i ja wjechałem, nawet nie zwalniając zbytnio, autem :D

nihillogin

2013-02-11, 03:41
Cytat:

Ja nie mówię że jestem taki czy owaki , tylko chodzi mi o to że mam bynajmniej jakieś wspomnienia z głupich zabaw z kolegami .
A co do tego wulkanu to mogłeś tam już zostać



Polecam zapoznanie się ze znaczeniem słowa bynajmniej. Zamiast takich idiotycznych zabaw.