18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gaz pieprzowy do samoobrony

Flodzia • 2021-05-13, 09:59

Do samoobrony :-D

Marcello3031

2021-05-13, 15:20
ANALizator kocham Cie. Pokaż nam swojego kutanga

nebelwerfer

2021-05-13, 15:54
crossdressphyxia napisał/a:

zajmijcie się czymś, co lubicie, rozwijajcie swoje zainteresowania. Wam to wyjdzie na dobre, a kobiety jak zauważą, że nie są j***nymi pępkami świata, może spauzują ze swoją roszczeniowością



aż się zalogowałem żeby Ci piwo dać. Polać mu k***a !

Mixy321

2021-05-13, 16:21
crossdressphyxia napisał/a:

Ja pie**olę, spermiarstwo już się obudziło, już sztywne ku*asy i ślina z mordy leci, bo samica w formacie mp4 i to jeszcze głupawa.
Nie dziwne, że mamy pokolenie roszczeniowych polek, mających wymagania z kosmosu, bab z ambicjami typu "Moje zainteresowania, to spanie i hehe serial na netflixie, zajmnij sie mno ciulu" Jak one dobrze wiedzą, że zawsze znajdą jakiegoś spermiarza jak Ci powyżej, którzy dosłownie zjedzą jej gówno, byleby pokazała mu cycki. I dlatego nawet najzwyklejsza ordynarna karyna z harnasiem w łapie i kiepem w ryju sprzedająca na mięsnym w popeerelowskim sklepiku na zadupiu ma wymagania typu minimum 180 cm wzrostu, dobry samochód, własne mieszkanie minimum 10K złotych na mordę, sześciopak na brzuchu i najlepiej ku*as 20 cm. Bo zawsze znajdzie się jakiś idiota, co będzie się żyłował, żeby te wymagania spełnić, bo sobie będzie mógł zar*chać. Większość facetów narzeka, że kobiety są roszczeniowe, no ale jak tu nie korzystać, jak masa orbiterów i tak spełni ich pie**olone wymogi? Przez to jest masa teraz normalnych dwudziestoparoletnich "średniaków" nie mających partnerki, bo albo wk***ia ich pogoń za cipą, albo mają dość ch*jowych związków bo przecież zawsze można znaleźć bogatszego.
Dobra rada dla was Panowie, odpuśćcie czasem te rytuały godowe trwające całe życie i zajmijcie się czymś, co lubicie, rozwijajcie swoje zainteresowania. Wam to wyjdzie na dobre, a kobiety jak zauważą, że nie są j***nymi pępkami świata, może spauzują ze swoją roszczeniowością



Cieszę się, że w końcu inteligentni ludzie zaczynają się budzić, tylko czy aby nie za późno?

Collector

2021-05-13, 17:39
Flodzia, przydaj się do czegoś ... I zrób loda zamiast wstawiać takie filmiki (pomijając że sadistic schodzi na psy)... Nie dokładaj

Spar1988

2021-05-13, 20:11
Powiem tak, mija im po 30 dają na prawo i lewo , biorą Ciebie przegrywa który liże jej kibel. Ilu macie znajomych co wychowują nie swojego bachora? W ch*j! (a ile miał dziewczyn przed nią 1,2 maks 3) Takie kondony jak wy w 90% stworzyliście właśnie normalnym chłopa te roszczeniowe c**y 180cm , kwardatowy ryj jak z jusej filmów, bmw m3 tjuning. A one są tak głupie że w to wierzą dopiero jak przer*cha je 20 chłopa (ty i tak będziesz wiedział tylko o dwóch , trzech ) to się zainteresują tobą bo brajanka trzeba wychować. Jak nie r*chasz do 3 spotkania to laski nie krecisz nie jest na Twój widok mokra i będzie patrzyła na innych. A te co po pół roku to wiadomo że nie wszystko ok z nimi. Każdy normalny facet to wie.

notak

2021-05-13, 20:34
crossdressphyxia napisał/a:

Ja pie**olę, spermiarstwo już się obudziło, już sztywne ku*asy i ślina z mordy leci, bo samica w formacie mp4 i to jeszcze głupawa.
Nie dziwne, że mamy pokolenie roszczeniowych polek, mających wymagania z kosmosu, bab z ambicjami typu "Moje zainteresowania, to spanie i hehe serial na netflixie, zajmnij sie mno ciulu" Jak one dobrze wiedzą, że zawsze znajdą jakiegoś spermiarza jak Ci powyżej, którzy dosłownie zjedzą jej gówno, byleby pokazała mu cycki. I dlatego nawet najzwyklejsza ordynarna karyna z harnasiem w łapie i kiepem w ryju sprzedająca na mięsnym w popeerelowskim sklepiku na zadupiu ma wymagania typu minimum 180 cm wzrostu, dobry samochód, własne mieszkanie minimum 10K złotych na mordę, sześciopak na brzuchu i najlepiej ku*as 20 cm. Bo zawsze znajdzie się jakiś idiota, co będzie się żyłował, żeby te wymagania spełnić, bo sobie będzie mógł zar*chać. Większość facetów narzeka, że kobiety są roszczeniowe, no ale jak tu nie korzystać, jak masa orbiterów i tak spełni ich pie**olone wymogi? Przez to jest masa teraz normalnych dwudziestoparoletnich "średniaków" nie mających partnerki, bo albo wk***ia ich pogoń za cipą, albo mają dość ch*jowych związków bo przecież zawsze można znaleźć bogatszego.
Dobra rada dla was Panowie, odpuśćcie czasem te rytuały godowe trwające całe życie i zajmijcie się czymś, co lubicie, rozwijajcie swoje zainteresowania. Wam to wyjdzie na dobre, a kobiety jak zauważą, że nie są j***nymi pępkami świata, może spauzują ze swoją roszczeniowością



jest funkcja kraty piwa

St...........on

2021-05-13, 20:48
Dużyku*as napisał/a:

Po tym co napisałeś widzę że ch*ja się zn asz na kobietach, bo chodzi o to że one wcale nie mają dużych wymagań... One stwarzaja takie wrażenie aby czuć się jakimś wartościowym trofeum co lubią emancypować na zewnątrz aby inni widzieli. A w rzeczywistości możesz być żurem z krzywymi nogami a i tak poderwiesz jakąś tam dupe.



Dobrze ,że ty się znasz... na k***ach :amused:

Mikul58

2021-05-14, 01:43
Dużyku*as napisał/a:

Po tym co napisałeś widzę że ch*ja się zn asz na kobietach, bo chodzi o to że one wcale nie mają dużych wymagań... One stwarzaja takie wrażenie aby czuć się jakimś wartościowym trofeum co lubią emancypować na zewnątrz aby inni widzieli. A w rzeczywistości możesz być żurem z krzywymi nogami a i tak poderwiesz jakąś tam dupe.



Ale on nie napisał, że każda laska z którą gadasz to potencjalne j***nie. Są baby, z którymi masz styczność na co dzień (np. kasjerka w sklepie) i jak masz taką roszczeniową sukę to i dzień Ci sp***oli choćby głupim komentarzem.
Przez spermiarstwo już nie tylko rynek matrymonialny jest cięższy - przez kukoldy zwykła ludzka interakcja z kobietami też się psuje.

Karol.Tar

2021-05-14, 15:59
Najwiekszymi spermiarzami sa tu ci co narzekaja na spermiarstwo. Napisanie ze jakas laska jest ladna czy slodka to juz dla was przegryw spermiarstwo itd? Jebnijcie sie w te puste lby i idzie dalej zasysac paly swoim chlopakom gejuch!