18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gaz i dziewczyna

Felu • 2013-06-09, 17:14
Twarda dziewucha

AllahuAkbar

2013-06-09, 20:30
jacekmatys napisał/a:

Dobra koza...



Drogi współbratyńcu widzę, że mamy to samo upodobanie niech Allahu Akbar będzie z Tobą.

Kemawir

2013-06-09, 21:26
Widać, że to nie księżniczka :D .

karol-ostr

2013-06-09, 21:28
adimlody napisał/a:

Nie wiem sadole moze bocicie sie bana... ja nie, zbytnio sie nie udzielam, zbanują mi to, to założe kolejne albo przestane przeglądać sadistica... jednen h*j. Drogi k***a AllahuAkbar i wszyscy twoi kozojebni pobratyńcy zwracam sie do was ! Wez sie pie**ol! Życze wam k***a wszystkim po koleji śmierci w pie**olonych męczarniach, gnijcie i żryjcie glebe! Krew sie w człowieku gotuje jak czytam takie artykuły... pie**oleni bandyci... Niech tylko to scierwo zacznie sie domagac jakisch praw w Polsce - przysiegam poswiece sie i wybije tyle tego gowna ile dam rade zanim mnie aresztuja... j***na allahakbarska k***o twoj nikc ani twoje komentarze nie sa smieszne, zalosnie prowokujace to max.... zryj k***a swinskie wnetrznosci, natrzyj sie krwia i nasmaruj smalcem. Mam nadzieje ze zdechniesz. Rzekłem. Dziekuje i dobranoc....



Oglądałes może filmik, ten pod którym piszesz komentarz? k***a zaraz lodówke otworze i będzie pie**olił jakiś gościu jak mu to źle z brudasami w Polsce? Masz może z jakimś doczynienia? Pewnie nieec ogranicz troche sadola bo CI się zółć wylewa.

BRabbit

2013-06-09, 21:31
Nie jestem ekspertem ani nic, ale wydaje mi się, że żadna tam "twarda dziewucha" skoro była przygotowana na strzał i gaz nie miał szans dostać się ani do oczu ani płuc. Oczywiście na początku bo potem ją "opętał". Poradziła sobie ale i tak jest z Amuryyki. Głupi kraj. Fajne ma imię Douglas xD

AllahuAkbar

2013-06-09, 21:33
adimlody napisał/a:

Nie wiem sadole moze bocicie sie bana... ja nie, zbytnio sie nie udzielam, zbanują mi to, to założe kolejne albo przestane przeglądać sadistica... jednen h*j. Drogi k***a AllahuAkbar i wszyscy twoi kozojebni pobratyńcy zwracam sie do was ! Wez sie pie**ol! Życze wam k***a wszystkim po koleji śmierci w pie**olonych męczarniach, gnijcie i żryjcie glebe! Krew sie w człowieku gotuje jak czytam takie artykuły... pie**oleni bandyci... Niech tylko to scierwo zacznie sie domagac jakisch praw w Polsce - przysiegam poswiece sie i wybije tyle tego gowna ile dam rade zanim mnie aresztuja... j***na allahakbarska k***o twoj nikc ani twoje komentarze nie sa smieszne, zalosnie prowokujace to max.... zryj k***a swinskie wnetrznosci, natrzyj sie krwia i nasmaruj smalcem. Mam nadzieje ze zdechniesz. Rzekłem. Dziekuje i dobranoc....




5:51 O wy, którzy wierzycie! Nie bierzcie sobie za przyjaciół żydów i chrześcijan; oni są przyjaciółmi jedni dla drugich. A kto z was bierze ich sobie za przyjaciół, to sam jest spośród nich. Zaprawdę, Bóg nie prowadzi drogą prostą ludu niesprawiedliwych!

da...........li

2013-06-09, 21:34

żeby nie było że bez podpisu to podpis jest

omenomen

2013-06-09, 21:36
ciapaty już niepor*cha :E

HariDee

2013-06-09, 21:42
Dla osob potencjalnie pytajacych chcacych dowiedziec sie czegos i nie tylko klocic sie o szmatloglowych..
To co zostalo ukazane na filmiku to treningi w hameryce, np przed przystapieniem do policji, wojska lub do ochrony roznych miejsc jak wiezienia itd, kazdy kandydat dostaje sprayem po oczach aby wiedzial jak to jest, i aby jako tako umial sie zachowac w sytuacji kiedy na prawde bedzie walczyl ze zlodziejem, skazancem itp i dostanie sprayem po oczach..
Boom. Dziekuje.

Adulka

2013-06-09, 21:42
he he, czasami też mam tak w kuchni (kiedy kroję cebulę), obraz jest zamazany, ręka drży, ale misja sama się nie wykona!

zbyszko z lublina

2013-06-09, 21:54
powinni spryskać Korwina i ją wtedy porozmawiamy o równości płci

misiorysio

2013-06-09, 21:56
niezłego cumshota dostała :D

stalowyszczur

2013-06-09, 22:01
Spoko, bedzie dobrym wojakiem, a i tak ja zgwalca na jakiejs misji w celu rozladowania stresu.