18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gawiedź gromi gwałciciela

fantastico • 2017-04-20, 11:52
Gawiedź we wzburzeniu daje upust frustracji wyładowując swą złość na gwałcicielu złapanym przez tłum. Bicie go jest karą za niecny postępek potępiany przez większość społeczeństw i piętnowany dosadnością.


janlew

2017-04-20, 12:15
Barbarzyństwo trochę, co jak był niewinny? U nas jest lepiej. Aresztowanie, uczciwa rozprawa, wyrok. A dopiero później w więźniu codzienny wpie**ol i gwałcenie przez wielkiego spoconego pedała.

sh...........ns

2017-04-20, 12:18
większośćgwałcicieli jest niwinna bo kobiety nie ponosza żadnej odpowiedxzialnosci za fałszywe zeznania zwłąszcza w polsce są bezkare

eMJay8086

2017-04-20, 12:29
@janlew
To miał pecha :-P

U nas to od czynu do wyroku mijają lata. Sprawiedliwość ludu, zwłaszcza przy pochwyceniu przy występku jest dużo szybsza i skuteczniejsza.
No i igrzyska ludziom też się należą.

korinogaro

2017-04-20, 14:16
A te lewicowe k***y twierdzą że poza islamem na świecie jest kultura gwałtu...

Loaloa

2017-04-20, 14:17
Cytat:

. A dopiero później w więźniu codzienny wpie**ol i gwałcenie przez wielkiego spoconego pedała.



Widzę, że masz ciekawe doświadczenia. A to nie grzech tak seks przed ślubem uprawiać?

TB303

2017-04-20, 14:53
shokobons napisał/a:

większośćgwałcicieli jest niwinna bo kobiety nie ponosza żadnej odpowiedxzialnosci za fałszywe zeznania zwłąszcza w polsce są bezkare


Loaloa napisał/a:



Widzę, że masz ciekawe doświadczenia. A to nie grzech tak seks przed ślubem uprawiać?


No proszę jakie Combo. Już odezwało się dwóch największych sadisticowych specjalistów, od bycia r*chanym w dupsko. Założę o wszystko, że wzajemnie się bolcujecie :amused:

dziaad

2017-04-20, 16:45
bez cwe*enia patykiem się nie liczy.

BKKWK

2017-04-20, 18:09
Czemu jeszcze nikt nie wpadł na pomysł, żeby takiemu uciąć przyrodzenie na żywca?

Essent

2017-04-20, 18:15
A mi go szkoda trochę,złapany na gorącym uczynku to ch*j w dupę osikowym kołkiem.Trochę takie linczowanie publiczne jest nie na miejscu.

kalijanek

2017-04-20, 19:18
ja tam linczu nie popieram, a wiem, że się liczycie z moim zdaniem i sugerujecie nim w swoim życiu także spoko

Sztrucla

2017-04-21, 01:24
Czekałem aż go tam rozk***ią do odcinki a tu pozwolili mu jeszcze kręcić tym cymbałem że się nie podoba ...

Playboy223

2017-04-21, 06:31
janlew napisał/a:

Barbarzyństwo trochę, co jak był niewinny? U nas jest lepiej. Aresztowanie, uczciwa rozprawa, wyrok. A dopiero później w więźniu codzienny wpie**ol i gwałcenie przez wielkiego spoconego pedała.



A w USA przez P O T Ę Ż N E G O G E J A .

janlew

2017-04-21, 08:40
Loaloa napisał/a:

Widzę, że masz ciekawe doświadczenia. A to nie grzech tak seks przed ślubem uprawiać?


To że twoja wiedza na temat gwałtów i wiercenia ku*asem w dupie innego mężczyzny pochodzi wyłącznie z praktyki, nie znaczy że nie można jej zdobyć w inny sposób. Pewni jak zobaczysz coś brązowego na bucie, też musisz polizać by zrozumieć że to gówno.