18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gangnam Style w Dzień Dobry TVN

Pr...........83 • 2012-09-29, 17:27
Na swoim koncercie zatańczyła go Nelly Furtado, nauczyła się go Britney Spears, a Jay Leno wykorzystał go w swoim programie. Dziś opanował także Dzień Dobry TVN: "Gangnam Style"!

Ujeżdżajcie konia razem z nami :D :mrgreen:


maxvolumePL

2012-09-30, 00:21
Czy tylko ja widzę, że tego niby gangnama udaje przydupas majewskiego? Ten bilingcośtam

LilL

2012-09-30, 00:38
Jak mnie to wk***ia...... Gdzie sie nie rusze to przynajmniej raz dziennie moje uszy są narazone na słuchanie tego gówna. W takich momentach żałuje ze nie jestem głuchy albo ze uszy nie działaja tak jak oczy, nie chce czegos widzieć to je zamykam.

Hippo

2012-09-30, 00:50
Haha, spójrzcie na laske na pierwszym planie, w 1:48 ramiączko jej spadło, a za chwilę magicznie jest znów na miejscu :mrgreen: gówno a nie na żywo :roll:

danis008

2012-09-30, 02:09
ale gówno i żenada ja pie**ole ... pacynki na podrygach gówna w krawatach ...

solo554

2012-09-30, 09:17
2.12 ta w zielonych zajebista dupa

Pleso93

2012-09-30, 10:07
xsound napisał/a:

Zauważam że im prostrza melodia i prymitywniejsze dźwięki tym kawałek popularniejszy na całym świecie. Co to za moda?!


Chciałbym, żeby to była przejściowa moda...
Po prostu coraz więcej ograniczonych próżniaków na świecie.

PustySocho

2012-09-30, 10:45
Mnie to bawi i sp***alać, tyle w temacie, mam głęboko w dupie to co o tym myślicie, aczkolwiek wole to od wsłuchiwania się w to jaki ten nasz rząd jest k***a zły. Sami na nich glosowaliście. Pieprzycie jakie to życie w Polsce jest złe, narzekacie a żeby ktoś dupę ruszył to nie, bo łatwiej jest siać lament w internecie niż wyjść na ulice i tam głosić swoje kazania? Dlaczego? Bo tutaj czujecie się anonimowi a na ulicy ktoś wam może dać kulturalną bułę w ryj.

Kasuczi

2012-09-30, 11:52
Mentalność gimbusa zeby sie tym scierwem jarac...

cannabis7777

2012-09-30, 12:06
PustySocho napisał/a:

Mnie to bawi i sp***alać, tyle w temacie, mam głęboko w dupie to co o tym myślicie, aczkolwiek wole to od wsłuchiwania się w to jaki ten nasz rząd jest k***a zły. Sami na nich glosowaliście. Pieprzycie jakie to życie w Polsce jest złe, narzekacie a żeby ktoś dupę ruszył to nie, bo łatwiej jest siać lament w internecie niż wyjść na ulice i tam głosić swoje kazania? Dlaczego? Bo tutaj czujecie się anonimowi a na ulicy ktoś wam może dać kulturalną bułę w ryj.



Jak ktoś nie ma gustu to daje sobie wmówić, że takie coś mu się podoba. Niestety bez gustu jest zdecydowana większość społeczeństwa. Myślicie, że w TVN tak bardzo lubią ten kawałek, że aż poświęcili mu czas antenowy? Heh. Dostali kasę za to od "NICH", bo społeczeństwu trzeba dać zajęcie, żeby się nie buntowało (bezpośredni przykład co do pana wyżej). Ktoś zdecydował, że tym razem to będzie hitem i promują to w każdym w miare wolnym kraju. Martwi mnie to, że nie można im pomóc. Oni są większością, dlatego nikt nie ma szans. Nie ma się co wk***iać na bezmózgów bo wiadomo jakie są dwie nieskończone rzeczy wg Eisteina. Misję zmienić świat ja zacząłem od siebie.

fejzez

2012-09-30, 13:32
następna sezonowa pioseneczka za pół roku nikt już nie będzie pamiętać o tym gównie

Mr.Drwalu

2012-09-30, 13:36
Gangman style budzi polskę! :wtf:
Tych z tuskovision popie**oliło do końca.

rickoo69

2012-09-30, 16:37
Program na poziomie tvn'u

~Imperator

2012-09-30, 20:26
Nie mają już co wymyślać więc jakiś upalony celebryta... wymyślił to ch*jstwo i zaraz cała Polska będzie to małpować