18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GANGnAM STYLE Bikers

tbone121 • 2012-09-25, 14:55
Nowa wersja gangnam style :amused:

Niby krótki filmik a poprawia humor :D

hrabia9933

2012-09-25, 19:46
ahaah dobre :D ciekawe tylko czy ustawione

wziuuuuu

2012-09-25, 20:12
A mi na przykład to się podoba :)
W naszym kraju nie możliwe, bo u nas nawet nie można normalnie się uśmiechnąć do drugiej osoby z nadzieją, że ten uśmiech ktoś odwzajemni. Jedyne co nas czeka to " co się gapisz ", " chcesz w ryj " etc. , a tu proszę, miła osóbka bez narzuconych chorych ram i granic tego co jest przyzwoite i "normalne" a co nie :) ...
I crossowy kask na skuter .

Tasak_PL

2012-09-25, 21:29
hejtujcie, hejtujce brawo dla was burole ;-) dla mnie mega pozytywnie chcialbym kiedys cos takiego zobaczyc na naszy drochach. A orientuje sie ktos jaka jest nazwa tego goscia na yt?

EdmundKemper

2012-09-25, 21:38
Jason30 napisał/a:

A mi się podoba taki pozytywny akcencik. Jak widać po przedmówcach,takie zachowanie nie byłoby możliwe w naszej pełnej pesymistów Polsce.



Jakby na Zachodzie plucie sobie w twarz było pozytywnym akcentem to też byś tak uważał? Nie wszystko co stamtąd przychodzi musi być mega pozytywne.

aboma

2012-09-25, 21:39
W Polsce nie można do tego dopuścić, nie dość ,ze kobieta wyszła z kuchni to jeszcze po ulicy jeździ. Strach

wziuuuuu

2012-09-25, 21:51
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:


Jakby na Zachodzie plucie sobie w twarz było pozytywnym akcentem to też byś tak uważał? Nie wszystko co stamtąd przychodzi musi być mega pozytywne.

Ale my nie rozmawiamy o pluciu sobie w twarz, tylko o pozytywnej niewiaście, która nie wstydzi się wstać i zatańczyć chwilę do ulubionej muzyki.
Jak mniemam Tobie przez mały móżdżek przeszłoby milion myśli typu "a co jak ktoś mnie zobaczy", a jedyne co byś zrobił na jej miejscu to zaczerwienił swój zawstydzony ryjek pod kaskiem jak najszybciej spieprzając z miejsca zdarzenia :roll: ...

Hexe

2012-09-25, 22:01
Tasak_PL napisał/a:

hejtujcie, hejtujce brawo dla was burole ;-) dla mnie mega pozytywnie chcialbym kiedys cos takiego zobaczyc na naszy drochach. A orientuje sie ktos jaka jest nazwa tego goscia na yt?



AridersLife
widać na filmiku

EdmundKemper

2012-09-25, 22:36
wziuuuuu napisał/a:

Ale my nie rozmawiamy o pluciu sobie w twarz, tylko o pozytywnej niewiaście, która nie wstydzi się wstać i zatańczyć chwilę do ulubionej muzyki.
Jak mniemam Tobie przez mały móżdżek przeszłoby milion myśli typu "a co jak ktoś mnie zobaczy", a jedyne co byś zrobił na jej miejscu to zaczerwienił swój zawstydzony ryjek pod kaskiem jak najszybciej spieprzając z miejsca zdarzenia :roll: ...



A później bym zamknął się w piwnicy i już do końca życia z niej nie wyszedł :amused:

radzik.

2012-09-25, 23:25
o ch*j to chodzi z tym gangnam stylem ?

pr...........as

2012-09-26, 00:03
@up o nic :) opp oppp oppp ;D

Stranuh

2012-09-26, 00:17
mrsatan napisał/a:

widze Amerykance sa bardzo pomyslowi, to juz tylko 165635316153 filmik z tym grubym czajna w podkladzie. Pogratulowac wyobrazni.



Ameryka? Nie wiedziałem że tam mają ruch lewostronny a co ja tam wiem...

Krak

2012-09-26, 09:21
Ja pie**ole, wozi 2 kamerki i komentuje naokoło...

SerQ145

2012-10-03, 11:14
MrPink napisał/a:

Nie bardzo rozumiem o co w tym filmiku chodzi i co ma poprawiać humor.


ja tez nie lubie tego gangnam style... ale o sam fakt chodzi ze była fajna sytuacja i na dodatek jakas dupeczka to była... jezu...;/