18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gangnam stajl (mo pan pikny kraj)

Dominnkcw • 2012-10-06, 14:18
i się doczekalismy polskiej wersji :plzdie:

servus124

2012-10-06, 22:02
Synchro audio z wideo - szczytowy poziom :-|

pawel997402

2012-10-06, 22:04
gimbusiarnia się bawii i tańczy przy tego typu ''przebojach''...

Waripaw

2012-10-06, 22:09
Gdyby tak podmienić obraz i dźwięk, byłoby całkiem fajne. :samoboj:

Pleso93

2012-10-06, 22:11
Magnic napisał/a:

Ksenofoby i tyle. Trochę dystansu a nie spinacie dupy.



To jest po prostu dno, co ma do tego bycie ksenofobem? Twój problem, jak i większości przyszłości tego narodu, polega na tym, że chcielibyście przejść przez życie beztrosko, śmiać się z byle gówna w czym pomogą Wam używki.
Masz 20 lat, może pora spoważnieć i podnieść poprzeczkę swoich wymagań? :roll:

arkadiuss92

2012-10-06, 22:13
i gdzie są k***a administratorzy?

FreakyOmen

2012-10-06, 22:16
frost07 napisał/a:

Cóż za zj***ny syf. Po jaki ch*j to wrzucasz?! Jak ten filmik wejdzie na główną jak poprzednie wymiociny, to wypie**alam swoje konto na sadisticu, który niestety schodzi na... No właśnie...



Hehe, weszło na główną, usuwaj konto :mrgreen:

Magnic

2012-10-06, 22:19
Pleso93 napisał/a:



To jest po prostu dno, co ma do tego bycie ksenofobem? Twój problem, jak i większości przyszłości tego narodu, polega na tym, że chcielibyście przejść przez życie beztrosko, śmiać się z byle gówna w czym pomogą Wam używki.
Masz 21 lat, może pora spoważnieć i podnieść poprzeczkę swoich wymagań? :roll:

]

Imo nie mam 21 a 19 lat i nigdy nie spoważnieje. Czemu? Bo mam taką samą fazę przez całe życie jak wy po marihuanie lub czymkolwiek rozweselającym tylko, że to na stałe. Powaga prowadzi to tego, że się zaczyna spinać dupę jak przy pakowaniu przez murzyna. Ja wolę sobie w spokoju przejść przez życie i cieszyć się z tego co mam a nie ciągle narzekać na to czego nie mam i ile to bym chciał więcej. Z resztą to nie tak, że nie potrafię być poważny jeśli wymaga tego sytuacja ale ciągła powaga prowadzi do konfliktów.

ErmEr1908

2012-10-06, 23:03
Ktoś kto mówi na swoją Matkę "moja stara" jest frajerem bez honoru i powinni mu uciąć fiuta i włożyć do gemby i podpalić

emka01

2012-10-06, 23:24
Laski z gołymi cycami a nie morda psa i wszyscy jednogłośnie stwierdzą ,żę to najlepsza wersja :)

Filo1

2012-10-07, 00:56
zajebiste jest to że większość narzekających nie dodała ani jednego swojego tematu ;p

prockenzie

2012-10-07, 01:23
jeden z tych filmow po obejrzeniu ktorych czuje sie jak gimbus

Pleso93

2012-10-07, 11:28
Magnic napisał/a:

]

Imo nie mam 21 a 19 lat i nigdy nie spoważnieje. Czemu? Bo mam taką samą fazę przez całe życie jak wy po marihuanie lub czymkolwiek rozweselającym tylko, że to na stałe. Powaga prowadzi to tego, że się zaczyna spinać dupę jak przy pakowaniu przez murzyna. Ja wolę sobie w spokoju przejść przez życie i cieszyć się z tego co mam a nie ciągle narzekać na to czego nie mam i ile to bym chciał więcej. Z resztą to nie tak, że nie potrafię być poważny jeśli wymaga tego sytuacja ale ciągła powaga prowadzi do konfliktów.



Sam sobie zaprzeczasz.

Magnic

2012-10-07, 14:32
Pleso93 napisał/a:



Sam sobie zaprzeczasz.



Coś w tym złego? Od małego jestem pełny sprzeczności. Kobiece niezdecydowanie to przy mnie to zwykła jednotorowa blokada na 1 słowie ;-) . Prawdopodobnie mam jakąś chorobę psychiczną przez co mam wykształconą podświadomą 2 osobowość ale mam to w dupie.
Cieszę się życiem i nic mnie więcej nie obchodzi. Mogę umrzeć nawet jutro, za tydzień albo za rok ale i tak nie będę żałował :mrgreen: . Możesz to samo powiedzieć o swoim życiu? Też nie będziesz niczego żałował przed śmiercią?

Pleso93

2012-10-12, 13:13
Magnic napisał/a:



Coś w tym złego? Od małego jestem pełny sprzeczności. Kobiece niezdecydowanie to przy mnie to zwykła jednotorowa blokada na 1 słowie ;-) . Prawdopodobnie mam jakąś chorobę psychiczną przez co mam wykształconą podświadomą 2 osobowość ale mam to w dupie.
Cieszę się życiem i nic mnie więcej nie obchodzi. Mogę umrzeć nawet jutro, za tydzień albo za rok ale i tak nie będę żałował :mrgreen: . Możesz to samo powiedzieć o swoim życiu? Też nie będziesz niczego żałował przed śmiercią?


Ja w przeciwieństwie do Ciebie mam po co żyć :-x

nerusss

2016-06-24, 21:21
Jak ja się cieszę że ta moda już minęła.