18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gang słotastikuf

~Velture • 2018-09-19, 19:41
Razem z Necro robimy akcję słodziaków.

Jak chcecie mieć taki zajebisty awatar ze swoim słitaśnym pupilkiem to wrzucajcie fotki swojego zwierzaka tutaj albo do mnie na pw i dostaniecie gotowy awatar.

W grupie siła!

:krejzi:

Sukkub_

2018-10-14, 23:02
Dziękuje :-D pięknie ta moja suka wyszła

Wiewór

2018-10-15, 09:37
olivia napisał/a:



Żebym Cię nie wyr*chała zaraz.



Mnie wyr*chaj. Ja lubię interracial.

Sa...........hi

2018-10-15, 11:04
Nasza dysfunkcyjna rodzinka się powiększa. :amused:

olivia napisał/a:



Żebym Cię nie wyr*chała zaraz.


Widzę że masz chrapkę na moją lufę. 8-)

Wiewór

2018-10-15, 12:05
Proszę o podsumowanie naszej popie**olonej patologicznej rodziny pełnej pojebów każdej maści bo się pogubiłem kto doszedł :)

~Angel

2018-10-15, 12:20
doszedł mój futrzsty ;-)

Ne...........ro

2018-10-15, 12:54
15.10.2018 Dołączyli do nas:



Żem się moderatora w naszej paczce nie spodziewał :krejzi: Wincyj :krejzi:

Wiewór

2018-10-15, 13:44
Angel napisał/a:

doszedł mój futrzsty ;-)


Gdzie doszedł? Mój kumpel miał takiego yorka co dochodził w maskotce :D

Adolf i hoszo odeszli do domu pańskiego?

W tych awatarach najbardziej mi się podoba, że główka każdego zwierzaka jest osadzona na kolorowej prezerwatywie.

~Bambi~

2018-10-15, 14:03
Liczę, iż Aniełe jest tajnym agentem, który wszedł w szeregi tego tworu, aby zdobyć zaufanie twórców po czym rozpie**oli go od środka w drobny mak, a winni całego tego zajścia zostaną ukarani :hitler: :jezdziec: :nazimaja:

Sa...........hi

2018-10-15, 14:27
@up
Jeżeli masz do nas jakąś sprawę to lepiej załóż własny gang jeleni, bo w pojedynkę to porywasz się z zapałką na żubra. :amused:
spoiler

Jorgen88

2018-10-15, 15:17
@up ta już to widzę :lol:
Plus taki, że aniołek jest z nami to pobanuje wszystkich antysłotastikuf :amused: prawda @angel?

Wiewór

2018-10-15, 18:04
Zgodnie z polską tradycja musimy podzielić się na dwie zwalczajace się i nienawidzące grupy i obrzucac się lajnem.

Sa...........hi

2018-10-15, 18:56
@up
I ten dylemat, "dać piwo za dobry materiał, czy nie dawać bo wrzucił go ten ch*j z gupy x."

~Sunday

2018-10-15, 19:05
Ja to jestem ciekawy czy wy tam w ogóle macie jakiekolwiek zasady.
Z tego co widzę to przyjmujecie każdego jak leci, wystarczy napisać post o treści "chce".
Na dodatek niezwykle łatwo jest z tej całej mafii odejść, wystarczy zmienić avatar :ubawdolez:

Taka refleksja mnie naszła po ostatniej aktualizacji, gdzie haszo i Adolf są przekreśleni jakbyście kazali im usunąć konto, czy coś.

Ne...........ro

2018-10-15, 19:13
Sunday napisał/a:

Ja to jestem ciekawy czy wy tam w ogóle macie jakiekolwiek zasady.
Z tego co widzę to przyjmujecie każdego jak leci, wystarczy napisać post o treści "chce".
Na dodatek niezwykle łatwo jest z tej całej mafii odejść, wystarczy zmienić avatar :ubawdolez:

Taka refleksja mnie naszła po ostatniej aktualizacji, gdzie haszo i Adolf są przekreśleni jakbyście kazali im usunąć konto, czy coś.

To je happening i kto chce może dołączyć, a jak komuś nie pasuje to wypad. Adolf i Hoszo zostali naznaczeni i będą obserwowani z ukrycia przez snajpera. Zostali naznaczeni, żeby mi potem nie zawracali dupy jak zmienią zdanie. Na jarmark też wchodzi kto chce. :amused: :krejzi:

Heydash

2018-10-16, 06:47
Co prawda nie mam żadnego zwierzątka ale miałem pieska kundelka Maxia (RIP 2013) i znalazłem jedno z jego lepszych zdjęć pod prysznicem i przed operacją guza.



Czy mogę prosić o awatar z tym guzem? :mrgreen:

Edit: syry za słabą jakość ale to zdjęcie jest z 2007
X