18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Galerianki.pl - portal dla suczek i prawdziwych lolitek

tsuuzoku • 2010-02-28, 10:10
Szokujące? Oceńcie sami - w sieci pojawił się portal społecznościowy dla dziewczyn, które lubią spędzać czas w galeriach handlowych.

Serwis galerianki.pl to taka Nasza-Klasa dla młodych dziewczyn, gimnazjalistek. Zarejestrowane na nim dziewczyny mogą dodać swoje zdjęcie, wideo, ale też... umówić się na seks z nieznajomym.

Nazwa portalu nawiązuje do tytułu filmu Katarzyny Rosłaniec z 2009 roku "Galerianki". Film opowiadał historię kilku gimnazjalistek spędzających wolny czas w galeriach handlowych. Dziewczyn zachłyśniętych światem dorosłych, który ich zdaniem opiera się wyłącznie na pieniądzach i seksie. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów.

Wśród chmurki tagów - tekstów wpisywanych na portalu najczęściej - króluje "szukam sponsora". Dotychczas zarejestrowało się kilkadziesiąt dziewczyn z całej Polski.

Bobslej

2010-03-04, 20:43
ferro napisał/a:

@up jak sie czujesz majac 50zl mniej na koncie? ;)



Jeśli zrozumiałeś to tak, że wysłałem te smsy to masz problemy z czytaniem bo tego nigdzie nie napisałem ;)
To, ze to kosztuje 50zł wyczytałem na stronie.
A co do feelingu to powiem, że to ciężka sprawa bo mam abonament.. :|