18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Galeria

MCMerci • 2014-09-25, 20:24
:!: Uwaga :!: Uwaga :!: Uwaga :!: Uwaga :!: Uwaga :!:

Ogłaszam alarm o wysokim stężeniu cyganium potasu w okolicach Galerii Krakowskiej.
Widocznie drodzy państwo, gdzieś w mieście Kraka osiadają powoli cygany.
Początkowo osobniki(różnej płci i wieku) próbowały nawiązać kontakt z fajkami przechodniów. Ci jednak pozdrawiali ich starym żydowskim pozdrowieniem "Nic nie mam, nie dam."
Z czasem wyszli na nowy poziom. Latali po galerii z różami, wręczając je przypadkowym osobnikom, którzy(zwłaszcza tolerancyjni cudzoziemcy) brali z uśmiechem podarek za który oczywiście musieli zapłacić. W przypadku odmowy pojawiała się ochrona(cygana, nie galerii) w postaci dwóch cyganów-karków, tzw "harrierów", która przekonywała delikwenta, że jednak po prostu musi mieć kwiatuszek.
Po jakimś czasie ochrona(galerii) ich wyprosiła z pasażu. Przechadzają się w okolicy galerii i drogi na rynek.

Tutaj pragnę pozdrowić pewnego Estończyka, reprezentanta swego kraju na mistrzostwach muay-thai, który w kilku prostych(albo i sierpowych, nie znam się) gestach wyjaśnił, że jego koleżanka nie jest zainteresowana małą różyczką za 10 zł, ponieważ ma własną.
:ok: :brawo2:

~Vuko

2014-09-25, 22:48
MCMerci napisał/a:

Ogłaszam alarm o wysokim stężeniu cyganium potasu w okolicach Galerii Krakowskiej.
Widocznie drodzy państwo, gdzieś w mieście Kraka osiadają powoli cygany.


Ale się obudziłeś :facepalm: cyganie w okolicach GK to żadna nowość, bo od lat tam się pojawiają pojedynczo lub w grupach. Zaczynasz studia w Krakowie, co?

Pedobear69

2014-09-25, 22:59
Od lat tam się kręcą. Tradycyjnie k***uje ich jeśli podejdą bliżej niż 2m.

necroboss

2014-09-25, 23:00
Mnie tak zrobiła jedna w zakopanym, wyśmiałem i oddałem kwiatka. Jakoś nikt do mnie nie podszedł. Why? Bo obstawa to podstawa! :)

ellsworth

2014-09-25, 23:01
Spokojna twoja rozczochrana. To jest Kraków. Prędzej czy później trafią na sprzedawców maczet i zobaczysz, jak te róże zostaną pościnane.

sn...........r9

2014-09-25, 23:38
Ja usłyszałem z pierwszej ręki, że tłuczenie cyganów po mordzie jest w krajach bałtyckich tradycyjną i bardzo skuteczną metodą na pokojową integrację z tą społecznością..

DiscoJerzy

2014-09-26, 00:29
Zawodnicy muay thai, hahaha. Dzisiaj pod Wawelem cygan dostał gonga w pysk od Ukraińca :D

kenzol

2014-09-26, 07:13
Od cyganow nic sie nie bierze. Ja padlem ofiara innej akcji. Ide sobie chodnikiem i nagle jakis gruz niby podnosi sprzed moich nog jakis pierscien\obraczke i daje mi ja do reki, dajac mi do zrozumienia ze ja znalazl. Ja zaskoczony lekko i nie majacy na codzien doczynienia z brudasami, wzialem od niego te obraczke, snujac juz plany ze napisze ogloszenie w necie ze znalazlem w takich i takich okolicach i ze oddam zgube albo zaniose na Policje. Gdy tymczasem gruz lezie obok mnie i prosi o kase "na jedzenie" i nie chce sie odpie**olic. Jedyna skuteczna recepta na pozbycie sie pasozyta bylo, jak sie okazalo, oddanie mu tej obraczki :-)

An...........5C

2014-09-26, 07:24
Powinni wybić w ch*j tą zarazę. Dziękuję.

MCMerci

2014-09-26, 10:40
Ania, 85C to rozmiar stanika? :mrgreen:

CL~

2014-09-26, 14:15
jak stanika to gruba rybcia :P

sezamus

2014-09-26, 22:17
kolega chyba faktycznie zaczyna na PK albo UEK-u, ale sposobu na różę jeszcze nie spotkałem. Siedzieli tradycyjnie z pijanymi dziećmi, póki nie wyszedł ten artykuł, że dzieciak "Śpi", bo jest na prochach albo wódce. Miałem już ochotę podejść i zapytać: "cos ty k... dziecku dała ty taka i owaka motyla noga", ale potem już z dzieciakiem nie siedzieli (zabrakło dzieciaków?)... Znowu będę się plątał w tych okolicach, więc gdy zobaczę jak na kimś wymuszają haracz, to pozdrowię od sadistica na wzór estoński.


Cyganie to zaledwie jedna z wielu grup, na którą trzeba uważać. Gorsi są żule, co właśnie z więzień powychodzili i ich "nosi" by coś wypić lub załadować.
Chłopaki z maczetami owszem zdarzają się, ale dla zwykłego obywatela nie stanowią zagrożenia i pilnują swoich spraw.

To właśnie na żulo-dresów uważajcie, bo to ćpuny i alkoholicy (totalnie nieprzewidywalni, zdolni zaczepić dziewczynę, aby wciągnąć do bójki chłopaków), a każdy ma sprzęt. Ja zawsze mam nóż gdzieś pod ręką, gdyby trzeba było komuś pomóc.

Nowym studentom radzę nie upijać się w śródmieściu tak, aby nie mieć kontaktu z rzeczywistością, bo powrót do domu może zawierać więcej atrakcji.

MR07U

2014-09-27, 23:12
Jak ktoś jeszcze nie wie - cygany wokół Galerii Krakowskiej biorą się z plemienia spod Prądnickiej ;) Mieszkają w szałasach i innych brudnych czeluściach, kiedy to obserwuję zawsze mam ochotę to spalić.